Pereiti prie turinio

del variklio galios


Mindeee

Rekomenduojami pranešimai

o filtriuka pati didziausia statei ar uztenka mazesnio, gal verta naujas slangas sudeti ir nereikes filtriuko, jei joms jau 15-20 metu, deti skaidrias tai nuo ju nebus jokiu atplaisu nei siuksliu.

Nu normalu ta filtriuka staciau (tiksliau toki, koks papuole pirmoj auto daliu parduotuvej :) ). Bet pirkau benzinini, kad butu popierinis, nes dyzeliniame, ten tik zilkinis sietelis, kuris man nelabai patikimai atrode. Na o dydis gal kokie 6x4 cm.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu normalu ta filtriuka staciau (tiksliau toki, koks papuole pirmoj auto daliu parduotuvej :) ). Bet pirkau benzinini, kad butu popierinis, nes dyzeliniame, ten tik zilkinis sietelis, kuris man nelabai patikimai atrode. Na o dydis gal kokie 6x4 cm.

Ateis šalti orai ir verksi dėl to bendzininio filtriuko , oj kaip verksi, o paskui tekinas lėksi iki tos pačios parduotuvės ir pirksi tą su žilkiniu sieteliu B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam varkt su turboservisais, pasistatyk turbinos slėgio matuoklį, kaina 95lt, visada viskas bus aišku pučia ar ne. Maniškė pvz pučia 1,5 bar. max. Dar pliusas su slėgio davikliu matysi realiai kiek pučia, taip galėsi taupyti kurą atleisdamas akseleratoriaus pedala. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam varkt su turboservisais, pasistatyk turbinos slėgio matuoklį, kaina 95lt, visada viskas bus aišku pučia ar ne. Maniškė pvz pučia 1,5 bar. max. Dar pliusas su slėgio davikliu matysi realiai kiek pučia, taip galėsi taupyti kurą atleisdamas akseleratoriaus pedala. ;)

 

o kur pirkai ir ar sudetingas pastatymas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikrai del to neverksiu ir tekinas neleksiu, mano kasdiene masina bendzinas :) Bet dekui uz info, turesiu omeny, kad reikia ziemai kita filtriuka pasiimt ir isimest i bardacioka.

Tai va tame ir reikalas kad šita mašina ne bendzas o zyzelis - o tai reiškia kas tinka bedzui tas nelimpa saliarai, ir ypač nelimpa šaltai B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Labai ačiu Plastic už nuotrauką. Man labai padėjo. Išsiėmiau filtriuką. Dabar tachometras ir raudoną žymą pasiekia ir bėgėjasi geriau. O filtriukas buvo taip užsinešęs, kad prapūsti buvo sunku. Mano hyundai galoper 2,5 . Ištraukiau su laidu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
  • 3 metų...

Skaitinejau, svarsciau gal prasivalyti, trauks geriau... Po varztu ten kaip ir pas kazka, nera nei sprenzinu nieko... Tada skaitinejau apie turbina, nu gauge rodo jog ipucia ji, bet realiai slangas islaikau suspaustas... Kazkaip atrodo mazoka. anksciau skesdavo pirstus laikant slanga, dabar nea. ir max greitis nukrites, ir jegos mazoka... Nors turbinos sklende atidaro perputus.
Da klausimas, kaip mechanini siurbli galejo tiesiogiai pajungti? Kiek spaudi gazo, tiek paduoda kuro. Taip aiskino. Net ant virsaus varsciuko kontres nedejo. 

Gal patarimu? 

Sprendimas ekperimento tvarka: Isukau neuzkontryta sriubika ir max greitis padidejo virs 20km. Vadinasi tik pamirsta uzkontryti ir per laika atsisukes sriubikas buvo.

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.