Pereiti prie turinio

uzstrigo uaz greciu deze


uaz

Rekomenduojami pranešimai

nu taip, atsuki tas blekas kur dengia greiciu deze, atsuki dar varztus, issiemi pavaru svirti su atsuktuvu sustumtai sakutes i laisva pavara ir ... ir darai veiksmus padarytus pries tai tik atvirkscia seka :D o ten isemt dezes nereikia, arba tiek isardyt kiek isardei tu ... gudrus kazkoks tave pamoke :)

 

 

na nebent ten kokia rimtesne beda .. bet pas mane buna tokiu pokstu kartais,tai atbulinis pasilieka arba 1 begis , ir pagal visus kiaulystes desnius begiai susijungia kai buni kokioje baloje :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskia svelniau begius jungt, pas mane irgi jei makaluoji belekaip ir susijungia ... reikia ramiai ir pajaust kaip turi junginetis ir nebuna tu bedu jei labai pavaru svirtis neisdilus... o jei isnesiota tai reikia uzvirint kaip kad juras sake, siaip nufotkint ta gala kur statosi i sakutes ir cia imeesk ... padarysim tau diagnoze, ar deze kalta ar pats su 'kairia' ranka begius jungi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskia svelniau begius jungt, pas mane irgi jei makaluoji belekaip ir susijungia ... reikia ramiai ir pajaust kaip turi junginetis ir nebuna tu bedu jei labai pavaru svirtis neisdilus... o jei isnesiota tai reikia uzvirint kaip kad juras sake, siaip nufotkint ta gala kur statosi i sakutes ir cia imeesk ... padarysim tau diagnoze, ar deze kalta ar pats su 'kairia' ranka begius jungi :)

Arba isimeti kita varikli su kita deze ir ramiai sau vaziuoji :D Teisingai pasakyta, kad dzerzgianti ir sunkiai besijungianti pavaru deze- uazo firminis zenklas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo panasi problema, kartas nuo karto uztrigdavo kazkuris begis (3, 1,2 ), as virsutini dangteli atardydavau su atsuktuvu ismesdavau perjungimo svirti ir vel vaziuodavau, paskui uzkniso, isardziau ir nusprendziau, kad dezes dangtelis ismaltas nuo senumo, pakeiciau nauja dangteli ir kol kas viskas ok. nebestringa :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pažiūrėk ar laisvai 2 šaibos mova slankioja... ten kur 2 šaibos dantračio mova, jos viduje trys tokios "fignios" a-lia fiksatoriukai, buna kad pastriginėti jie pradeda ir šaiba nebeišsijungia, nes tie fiksatoriai trukdo... nes jeigu čia jie, tai vėl viskas veiks tik iki pirmo 2 šaibos jungimo... po to vėl vargsi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.