Pereiti prie turinio

Nissan Patrol Gr Beda


Rekomenduojami pranešimai

Nesąmonė,labai šalta,alyva labai tiršta,atsuk alyvos filtrą,išimk sandariklį,t,y,guminę tarpinę atšildyk ir vėl viską surink,bet geriausiai pakeisk alyvos filtrą ir alyva ne ytin geros kokybės,jei taip stingsta kaip šaltiena,bent negazuok kol prašils ir nesumažės slėgis sistemoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai alsuoklis jai yra neprieko,tai filtra nusipirkau nauja,nebuvau palindes po apacia ,bet is virsaus matosi kad aplinkui filtra tepaluota,o ant zemes gan siuluku neplonu bego,gal dar cia kokia kita beda gali buti,man tiesiog pardei detaliu sake del alsuoklio,ir sake siandien ne man pirmam toks gedimas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai alsuoklis jai yra neprieko,tai filtra nusipirkau nauja,nebuvau palindes po apacia ,bet is virsaus matosi kad aplinkui filtra tepaluota,o ant zemes gan siuluku neplonu bego,gal dar cia kokia kita beda gali buti,man tiesiog pardei detaliu sake del alsuoklio,ir sake siandien ne man pirmam toks gedimas

man per salcius ir taip buvo vitariukei tai uzteko tepalo filtra paverst ir dabar viskas gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skrynia tiesa sako, beda tepale ir tepalo filtro sandarinimo tarpineje(guminis ziedas) prie tokio salcio, pas dauka tos bedos

Buvo nedaverztas filtras ir pasitraukus tarpinei, susidarius dideliui slegui del sutirstejusio tepalo, pramuse kur jam buvo lengviausiai....

O alsuoklis pas NP tai tikrai neuzsikis, cia ne prancuzas....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia reik normalius filtrus detis tada tikrai nereiks nei paverzti nei tepalai begs. turejau reikalu su tokiais filtrais. zmones atvaziuoja sako japoniska pirkau. ten vien hieroglifais aprasineta, bet garantuoju japonijos toks filtras ir sapnuose nemates...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tas normalus kaip atrodo,nes kaip parduotuve taip skirtingi ,vienoi sako sitas geras kitoi kiti geri ir taip toliau,dar lenkiska nusipirkau ,raso OP588 FILTRON cross reference mann & hummel.....wp928/82 fram.....ph5126 mahle.... purflux....ls897 fiaam...ft5160

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmiausia reik normalius filtrus detis tada tikrai nereiks nei paverzti nei tepalai begs. turejau reikalu su tokiais filtrais. zmones atvaziuoja sako japoniska pirkau. ten vien hieroglifais aprasineta, bet garantuoju japonijos toks filtras ir sapnuose nemates...

Ryti, apie ką tu kalbi, pasirodo čia yra žmonių kurie masto kad filtrus ir tepalus keisti "ponų išmislas" žinai suabejojau forumo dalyviu mentalitetu, žinoma ne visų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar ryte 28 salcio ir mano GR kaip sakant is puse sukimo ir dirba,o atvykus i darba tai keturias valandas teko uzkurineti draugu masinas ir visi stebisi kaip tu cia prie tokio salcio su seneliu dzipuku vaziuoji,o kai ju 2000-2005 metu masinos ir paklausi kada filtra keitei tai jie peciais guscioja - o kam ji keisti jug iki siol vaziavo ir viskas gerai buvo.Tai va tokia ir isvada,jei nori vaziuoti ir nesalti prie tokiu salciu,tai mano manymu tai ne tik kuro filtrus reikia keisti,o ir tepalus ir ju filtrus kaip priklauso ir kuro priedus,aisku cia as pasaku neseksiu,visi ta zinom :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryti, apie ką tu kalbi, pasirodo čia yra žmonių kurie masto kad filtrus ir tepalus keisti "ponų išmislas" žinai suabejojau forumo dalyviu mentalitetu, žinoma ne visų.

CIA YRA ZMONIU KURIE SUPRANTA TA ESME{FILTRA ir TEPALA REIKIA KEISTI KAIP PRIVALOMA}PAGAL RIDA.O NE TAIP KAD PASPAUDE SALTIS IR PRO FILTRA PALEIDO TEPALUS. Paprastas dalykas prie minusines temperaturos metalas traukiasi gumine tarpine prastos kokybes Uzvedi motora tepalas tirstas,spaudymas didelis. NEmatau tame problemos lengviau PAVERSTI filtra negu ji keisti be reikalo! :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CIA YRA ZMONIU KURIE SUPRANTA TA ESME{FILTRA ir TEPALA REIKIA KEISTI KAIP PRIVALOMA}PAGAL RIDA.O NE TAIP KAD PASPAUDE SALTIS IR PRO FILTRA PALEIDO TEPALUS. Paprastas dalykas prie minusines temperaturos metalas traukiasi gumine tarpine prastos kokybes Uzvedi motora tepalas tirstas,spaudymas didelis. NEmatau tame problemos lengviau PAVERSTI filtra negu ji keisti be reikalo! :rolleyes:

Visiskai sutinku, sorry, ne taip Tavo mintis supratau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tik saltis tai ir visiem tos pacios problemos :( . istikruju tai tikrai kalatas filtras ir jo gumine tarpine. alsuoklis tikrai uzsikimsti negali nes gana nemaza skyle slangutej ir juolab kad jokiu ten membranu ar sieteliu nera. pas mane netik per filtra pramuse bet po filtru vamzdis kur eina y radiatoriu tepalo ten dar per varines saibutes pramuse :( taip kad laikykis brolau tu ne vienas :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.