Pereiti prie turinio

Ar taip kurstoma tautų nesantaika, ar tik pagalbos šauksmas?


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 124
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

su valdiskom institucijom problemu buna ir novegijoj (nors jie ir toliarantiski bet pakvimpa kartais diskriminacija) tas pats ir lietuvoj. bet kame ten pas tave problema? nesupranta kas parasyta lietuviskai, nenori suprast, ignoruoja LT istatymus, ar su tavim nenori bendraut kad tu esi lietuvis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O Denis iš vis fenomenas, :shock: :shock: :shock: - tikras užsienietis, - tik keleta metų Lietuvoje, o lietuviškai kalba beveik be akcento, o ir rašo daug geriau už dažną net aukštosios diplomą turintį lietuvį... Kol nežinojau maniau anas grynakraujis vilnietis... :shock: :shock: :shock:

 

Bet diskusija NE APIE TAI... icon_exclaim.gificon_exclaim.gificon_exclaim.gif

 

Kalbama apie individus negerbiančius šalies (kurioje gyvena), ir jos gyventojų, - iš kurių rankos duoną valgo... Valdžią tai išlaikome męs, - visi gyventojai... :x

 

su valdiskom institucijom problemu buna ir novegijoj (nors jie ir toliarantiski bet pakvimpa kartais diskriminacija) tas pats ir lietuvoj. bet kame ten pas tave problema? nesupranta kas parasyta lietuviskai, nenori suprast, ignoruoja LT istatymus, ar su tavim nenori bendraut kad tu esi lietuvis?

Pagaliau supratęs būsi.... :roll: :):):)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsikrausčiau iš ten dėl trijų priežasčių :

1. Pasistačiau namą Vilniuje ir nebeturėjau laiko ten važinėti, nes ten vos spėjau aplinką tvarkyti.

2. Prasidėjo masinės vagystės, po kurių namo viduje liko tik sienos. Vagys buvo atvažiuojantys,

bet manau kad "navodkę" gavo iš apylinkės žmonių, kad mes atvažiuojam tik savaitgaliais.

3. Ėmiau paskolą iš banko firmos patalpoms ir buvo reikalingas dalinis įnašas grynais.

Tai vat kai susidėjo į krūvą šitos trys priežastys tai ir pardaviau. O į tokią nusiaubtą sodybą

nebemiela buvo ir važinėti. :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarai, yra seimo kontrolierius, mano reikalai strigo, kol nepapasakojau rastu savo bėdų seimo kontrolieriui. Pažiūrėk internete, koks kontrolierius Tavo kraštą kuruoja ir jam pysulką... problemos per tris mėnesius bus išspręstos. Pabandyk ir pamatysi, kad veikia :);)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eis ir dar kaip eis, nes seimo kontrolierius yra priešteisminė institucija, prižiūrinti įstatymų vykdymą, čia jiems yra Privaloma, už tai jie algas gauna. Po jų , jei reikalai nesisprendžia , lieka teismas. Mes teisinėje valstybėje lygtai stengiamės gyvent :) ? .... Paskui yra Bruxelio teismai, čia jau nenori niekas ir nebus to :) . Sarai, PATIKĖK, jei nekursi pats sistemos, tai Tave kitų sukurta sistema suės :) Arba, kaip Puma sakę, draugas Kalašnikovas prdės spręst problemas. AKMU - 2 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mužikai Lietuvos ir visi kiti. buvo tuteiši lenkiukai ir ruseliai,nė vieno lietuvio.Sutarėm vienu žodžiu patiems reikia biškį į save pasižiūrėti,kaip šauksi taip ir atsišauks, o bukagalvių ir tarp lietuvių nemažiau kaip pas kitus.

 

Na Skrynia , be pikcio, tai ir pradek nuo saves , gal geriau rasyt ne to ka parasei , o rusai ir lenkai Is smulkmeneliu susidaro gyvenimas, ane?

Nežinau kuo neįtikau,pasieny pamainoj pas mane buvo 2 rusai savanoriai,žydas,pora baltarusių vietinių,ir kai mūsų vilniaus omonovcai mums snukius daužė,plikus basus varė iš vagonų tie patys Lukašenkos milicininkai mus slėpė ir šildė savo būdose net tieliką kartu žiūrėdavom. Man svetimas skirstymas žmonių į aukštesnius ir žemesnius,kokius kaimynus dievas davė,su tokiais ir gyvent turim normaliai,drugiškai. Viskas vyksta savaime,66 metais Vilniuj išgirsti lietuviškai šnekant buvo kažkas tokio,o dabar visi kiemo vaikai Šparina lietuviškai,o rusiškai nebemoka,ypač lietuviukai,juos moko prancūzų,velniam to reikia iki paryžiaus 3 lapcia po karte.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Likimas leme gyventi ignalinos kraste, cia kaimuose tai tietuviai(caksi dzukiskai) tai sentikiai rusai istremti Petro I , bet rusiskai sneka namie ir ikonos su lempelemis kabo.

Bet sneka visose istaigose vien lietuviu.

O teko pabuvoti prie Rukainiu tai ten visi skelbinai lenku ir lietuviu kalbomis, pasijunti kaip ne ant lietuvos butum o kokioje tai neaiskioje saly, ir visa tai 20 km nuo sostines, nors toje puseje baltarusija.

ten zmogeliai bazarina savo slengu ir juos skatina valdzia kiek suprantu. net vilniaus zemetvarkoje skelbimai ir lenkiskai , keista kaip tai :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...................... Tu atvaziavai i kompaktisko etninios mazumos gyvenimo rajona , kur situacija susikloste dar Rusu caro imperijos laiku ir nori kad viskas staigiai pasikeistu? :shock: Turetum buti dekingas , ........................ ...

...............ir kuo skubiau pasikeisti pavardę, kad galėtum patogiai gyventi ir būti gerbiams bendruomenės narys... :idea: :idea: :idea:

:shock: :shock: :shock:

 

Eilinį kartą nesusikalbam... :oops: :cry: :| :| :|

 

OOOOOOOOO, Sarai , kokia tu tema uzvedei, suprantu , geriau jau rusas Smorigin vadinasi Smoryginovas, nei Vanagas bus Коршунов

:lol:

Gal is tavo puses ir gerai , bet man atrodo , tie kurie reikalauja tokio - pidarai.o kas pasiduoda dvigubi pidarai. :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražus oras :roll: Lenkijoj puga, kokios nemačiau, o jūs čia blevyzgojat belenką, pradėkit nuo saves ir problemos baiksis.

 

Va Nemėžyje cento parduotuvėj irgi pšekina. Pardavėja man aiškina kiek pinigų duot kažkokia paukščių kalba, o aš jai mandagia lietuvių kalba sakau atsiprašau kiek litų? Po trijų kartų man įėjus į parduotuve visos pardavėjos su manim sveikinasi Lietuviškai.

Taigi tereikia truputį kultūros ir šiek tiek kantrybės

 

Nu bet kokia puga Lenkijoj :shock:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nejaugi sunku perskaityti VISĄ temą ir tik tada protingus pamokslus dalinti... :roll: :? :x :x :x

Lee, - suprask, kad tos Tavo pasisakymas įžeidžia mane, - nes tuo teigi jog esu įžūlus, konfliktuojantis, šiknius... :pirat: O tokiu padaru, tikuosi neesu, - būk geras paskaityk nors septintą puslapį ir tada daryk išvadas ir tik tada dėstyk pamokslus... :wink: :wink: :wink:

 

MERI, - rakink temą, nes daugumai iš mūsų per didelis vargas perskaityti devynis puslapius... :girtas: :| :x :shock: :( :smurf: :girtas:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad skaudu... Tie 95% superiniai bičai, puikūs purvo broliai, logiški diedai... O dabar per jų tingėjimą, jų gi akyse tampu neeiliniu šiknium... :pig::pig::pig: O žinant, kad ir daugiau yra apie temą sprendžiančių iš paskutinių "post'ų", - taip manančių tik daugėja... Ir puslapis po puslapio būsiu gretinamas su Murza... :pig:

 

MERI, - maldauju - RAKINK TEMĄ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.