Pereiti prie turinio

Ar taip kurstoma tautų nesantaika, ar tik pagalbos šauksmas?


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

tai cia normalu visam pasaulye isskirus australija , jus dziaukites kad cia lenkai o ne arabai ir negrai su meksikancais :lol:

P.S. Ir jei tu tikrai skaitei ka parase justinass tai turetum pastebet kad jis kalba ne apie emigrantus :lol:[/qu

 

Pažįstu ir arabų ir negrų Lietuvoje gyvenančių vos pora metų ir puikiai lietuviškai kalbančių. Taip pat pažistu lenkų, nuo gimimo čia gyvenančių ir lietuviškai nė bum bum. Tai kuo gi reikėtu džiaugtis :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 124
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Na man tai pikta , kaip lenkai, rusai, givenantis jau nebevienus metus lietuvoja dar net drista kita kalba tave kalbinti. :evil:

 

Sava kalba snekekit pazistamu rate...

 

Blin, givenam juk lietuvoje ir snekekime lietuviskai...

 

Va vasara, net pats nepastebejau, kaip kraujas uzvire, - sedime prie eziarioko atvazuoja jauna seima tikrai matosi kad patis gime ir auge lietuvoja o cia bast ju vaikelis net lietuviskai nesupranta...

 

Jie prie manes priaina ir snekina sava lenku kalba, blin jau galvojau duoti tam viriokui i duda, aisku as pricipa ijunges sneku lietuviskai, o jis vistik lenkiskai tai taip ir nesusisnekėjome... :evil: Negi taip sunku givenant lietuvoja ismokti lietuviskai??? . ................

Lai atleidžia Justinass, - truputuka kirčiavimą pakoregavau, kad Rojer'is teksto esmės nepamestų... :wink:

Rojer'i, - nu niekur aš nerandu Tavo minėtujų teiginių, - net užuominų ta linkme nesimato... :roll: :shock: :| :fanaras: :pirat:

 

P.S.: Riabetos atidžiau rašykite mintis, nes čia " Ringas " ir žinutės redagavimo funkcija čia išjungta, tiesiog nesinori bereikalingų kivirčų kylančių iš gramatinių klaidų ar kirčiavimo nebuvimo...

Prisimenat multiką???:

"...Pasigailėti , negalima nubausti..."

"...Pasigailėti negalima , nubausti..."

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai nekurstykit tautinės nesantaikos, tiek lietuviai tiek lenkai tiek rusai yra puikūs žmonės, bet kuo didesnė tauta tuo daugiau išsigimėliu yra, kaip supratau, Šarūnai, pats gyveni toje Vilniaus pusėje, kur ir Baltarusija ir Lenkija arti. Kraujomaiša normalus dalykas, todėl ir nutautėjimas čia neišviangiamas, nepyk Rodžeri, bet rusai iš Piterio ar iš Maskvos ir tie kurie gyvena mūsuose kalba skirtingai. Tai dabar prie lenkiškos kalbos dadėk rusų, baltarusių, rusų, kas gaunasi tuteišos. Kitas dalykas kai mes kalbame žmones, kurie jaučiasi nuskriausti, jų niekas nesupranta ir visi juos engia. tai vat pagrindinė jų bėda, kad jie patys nieko nenori, jie tingi dirbti, visaip simuliuoja, na žodžiu bet kaip, bet kad tik nedirbti. dar vienas momentas medžiojam kartais tose apylinkėse. namai baisus darbo žmonės neturi, siūlom gal padirbėsit varovais, sumokėsim. atsakymas: k litvinam nie poidiem. Tai apie ką daugiau su jais kalbėti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie prie manes priaina ir snekina sava lenku kalba, blin jau galvojau duoti tam viriokui i duda, aisku as pricipa ijunges sneku lietuviskai, o jis vistik lenkiskai tai taip ir nesusisnekėjome...

 

Va, man uztenka syto sakino - ir mano diagnozas : Baranai, abu. Taskas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai apie ką daugiau su jais kalbėti.

 

Reikejo delgata- lenka pasisust deribom :lol:

O del skirtingos kalbos - mane Rusijoi dabar pribaltu vadina :lol: Akcentas , pasirodo yra specifinis :lol::lol::lol: tai as nepiksiu ant taves, net neprasyk :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mane tai uzkniso tuteishi zmogeliai, ju kalba nei lenkiska nei rusiska nei baltarusiska, kartais tikri lenkai ju net nesupranta, o ka kalbeti kai sitam tuteisham zmogui ka nors lenkiskai reikia parasyti - shnipstas....... , isvada viena, jie nemoka nei vienos kalbos normaliai, taip uzknisa kai jie vadina save Lenkais, o tikri Lenkai is ju juokiasi :)

del gatviu is viso patyliu.... tuoj zydai, rusai, ir kiti paseks ju pavyzdziu ir gatviu pavadinimas bus is penkiu lenteliu :), tuol vietoj LT veliavos ant savo namo kels Lenku, ir vsio zibca!!!

 

tik kad vat jie sulinde berozumo labai jau gerai - zemetvarka, vilniaus apskr administracija, savivaldybes ir t.t. ir visa tai Vilniuje

o ka kalbet tarkime apie Salcininkus, na nezinau, ten apskritai greit lenkiskais numeriais ant auto vazines.

Viena is paskutiniu mano pazintis su tuteishu valstybes tarnautoju kolektyvu Rieses seniunijoje - "to napish dlia tego muzhini, co on prosi" mzdec vienu zodziu.

Teksto autorius manau teisus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai nekurstykit tautinės nesantaikos, ......

Audriau, - niekas (na bent jau aš) nesiruošia kurstyti tautinės nesantaikos, ir jei atidžiai perskaitei visą temą turėjai pamatyti, kad ne vienas pasisakymas buvo apie tai, kad

..., tiek lietuviai tiek lenkai tiek rusai yra puikūs žmonės, bet kuo didesnė tauta tuo daugiau išsigimėliu yra, ....

Taip aš gyvenu Šalčininkų raj. netoli nuo Vilniaus raj. pakraščio, bet diskusija ne apie vietinių tautišką susimaišymą, o apie reikalavimą ir mus nutautėti, o jei to nedarom, - mūsų - tikrųjų lietuvių diskriminaciją, net valdiškose instancijose...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalba juk ne apie lenkus, ar negrus, o apie tai, kad save ir kitus gerbiantis žmogus privalo išmokti kalbą tos šalies, kurioje gyvena. Na kalbėčiaus aš su visais Londone ar Varšuvoi lietuviškai, tai tikriausiai į psichuškę uždarytų :D

Paprasciau - negautum darbo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai nekurstykit tautinės nesantaikos, ......

Audriau, - niekas (na bent jau aš) nesiruošia kurstyti tautinės nesantaikos, ir jei atidžiai perskaitei visą temą turėjai pamatyti, kad ne vienas pasisakymas buvo apie tai, kad

..., tiek lietuviai tiek lenkai tiek rusai yra puikūs žmonės, bet kuo didesnė tauta tuo daugiau išsigimėliu yra, ....

Taip aš gyvenu Šalčininkų raj. netoli nuo Vilniaus raj. pakraščio, bet diskusija ne apie vietinių tautišką susimaišymą, o apie reikalavimą ir mus nutautėti, o jei to nedarom, - mūsų - tikrųjų lietuvių diskriminaciją, net valdiškose instancijose...

ohrenet, duokit dvi!!!!SARAI , ar tu tikras kad cia tavo salys???? :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu as rasistas bet ir savu isitikinimu , idialu ar kalbos nebrukit man per prievarta :? suprantu kurie viresni zmones na gal jau ir nebeisiena ismokt kalbos tiek to, jiem atleidziu , nekaltinu ir tu kurie stengesi kalbeti lietuviskai kad ir kaip prastai sekasi , jai matau kad zmogus stengesi ir jam nelabai sekasi na tiek to galiu ir ju kalba pasneketi jaigu moku :) , tik va ju kaskoks durnas isitikinimas man uskliuna .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra normaliu zmoniu ir tarp tu lenku,rusu,ir tt. su jais ir elgemes atitinkamai bet su tie myzniaburniai kurie netik kalbet bet ir pasisveikint lietuviskai ''nemoka'' tikrai uzp... ir toleruoti sito tikrai negalima

O ką daryti???... :? :?: :|

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau senai apie tai svajojam ir pastaruoju metu tėvus ir senelius, gyvenančius Varėnoj ir už jos aplankom, bet šiuo metu finansai... Finansai... Finansai... Gal atsiras kada nors koks kaimietis, kuris panorės iš Lietuvos gilumos (pageidautina Dzūkijos gilumos), kokio nors vienkiemio atsikraustyt į tik 30km nuo sostinės pakraščio nutolusį vienkiemį, - tai net be priemokų paskeistau... O kol kas tai tik svajuko dramblionės...

O, bet, tačiau, - ar tai nebus nėrimas į krūmus, ar tikrai mūsų likimas taip be kovos Lietuvos sostinę parsidavėlių ir kitataučių šutvės savivalei atiduoti???... :shock: :roll: :cry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jei žmogus mandagus, į vyresnį visad kreipsis jo kalba iš pagarbos... O kai PAGARBOS nėra nei vyriasniam nei išmintingiasniam... tai ir tūrim tas problemas... Koks skirtumas ar chuliganas debilas išgama moka tą kalbą ar ne, jis vis vien bus blogas tau, ar lietuvis ar tuteišis....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atiduot gal ir nereik,bet kovos budai kazkaip nelabai zinomi,kap sako-raikia pradec nuok savy,as nuok savy pradejau-nesudlenkesiu,ale kol visi prades...daug laiko prabegs :( pas mane kaime nera nei gatviu pavadinimu,nei namu nr.bet jau lenkisko tai nieks neuzkabins..net smulkiu sriftu :evil: stiprybes tautinei lietuviu mazumai vilniaus kraste,jei kuo galeciau padet-prasom kreiptis :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, jei žmogus mandagus, į vyresnį visad kreipsis jo kalba iš pagarbos... O kai PAGARBOS nėra nei vyriasniam nei išmintingiasniam... tai ir tūrim tas problemas... Koks skirtumas ar chuliganas debilas išgama moka tą kalbą ar ne, jis vis vien bus blogas tau, ar lietuvis ar tuteišis....

Čia ir yra visos šios problemos šaknis, kai esi nevertas pagarbos vien dėl to, kad nekalbi vietiniu "dialektu"...

 

Stopkuti, Stopkuti, verti mane pavyduliauti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas daroma Vilniaus raj. puikiai suprantama:uzdirbami politiniai dividentai, vietiniai palaiko....suprantama, kad nacionalizmas ir psevdopatriotizmas geriausia dirva politikanams.

Neabejuoju, kad ta nesantvarka naudinga ir "lietuviams", mat jau ir forume ira pasiulimai ivesti tiesiogini valdyma. Tai gal nebusim asilais ir zurekime giliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogai sutapo :roll: :shock: , - Per "Laba rytą" kalbina lygių teisių kontrolierę :mrgreen: , - dasiskambinau 8) 8) 8) , - pasirodo mūsų yra ir daugiau... :twisted: :twisted: :twisted: Tad tai aktualu ne tik mūsų forumiečiams... :twisted: :twisted: :twisted:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.