Pereiti prie turinio

2010 01 09 sezono atidarymas ''BEBRYNAS 2010'' žiema


Rekomenduojami pranešimai

o kur ten moletuose tiksliau ? ziurovams ? :) gps palikau taurageje, o pats vilniuje esu tai kordinates man siuo atveju nieko nesako :)

 

vaziuojam su mumis ir viskas aisku bus :)

 

 

Kad jus jau labai anksti isvaziuojate :shock: o kurioje vietoje susitinkame vilniuje?

 

prie norfos ant moletu plento pries pat riese

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mums būtų greitai pasibaigęs šitas renginukas, na bet ačiū šturmaniukui, kad išgirdo keistus garsus variklyje, man, kad nepatingėjau nuimti paskirstymo diržo dangtelio, jeepcherokee už evakuaciją iš starto vietos, lauko šaltkalvių komandai už operatyvų guoliuko pakeitimą, orgams už gražų pasivažinėjimą tarp Aukštaitijos ežeriukų ir skanią košę. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cebra,BEBRYNAS Molėtų Kęstuko pelkiniams vilkams kaip musulmonams meka. Nuvažiavom su panom pasižiūrėt ir palikom 2 priekinius posūkius,stabilizatorius ubagan,gervė persikreipė,galinis fanorius liko po beržu,radiatoriun kuolas pataikė,gerai kad patrankos lafete dar arbatos buvo puskibiris,tai ir atmynėm iki Vilniaus ant aviečių ir antifrizo mišinio. Košė fantastiška,panos dar ir šiandien apie ją kliedi,ir CHEBRA-visi savi fanatikai savižudžiai,gerai kad sprandai sveiki pas visus liko. DĖKUI Dariui,Kestukui,Bratkoms-virėjams ir visiems dalyviams už gražų renginį. Pradėsim žaizdas patrolui užlaižinėt po nedėlios. :cheer: :bounce: :bounce: :salut::liux::cheer:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui,Aidai,šiandien varau į bazę,lupsiu radiatorių,vešiu meistrams,biški gaila,beveik naujas. Pažiūrėsiu kauno gatvėj kiek fanorai kainuoja.Nesiparinkit,tegu Žmonelė nepergyvena,visiems visko būna,svarbu Chebra superinė susirinko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki dzipiorei ,gal kas prisipazins kam zapaske paskolinau 35 pikta o tai buvau labai pavarges po kovos su bebrais :lol: parasikit tel susiskambinsim o cia mano tel nr 8602 66666

 

hebrite dar svenciat , varau rit i Kauna uzlekciau padangikes pasiimt tik va kontaktu neturiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svaika,nupirkau priekinius posūkius kauno gatvėj po 45lt,nuliovus, užsuk į kaišiadoris stopo kairio,jie turejo tik nuo ispano. Mano 3 spalvų,ėjo nuo 89m iki 94 berods. Ratukus sumontavau,atrodo super,į visus kaziolo kameras įbubijau,po 30 lt agrotiekime buvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui,Aidai,šiandien varau į bazę,lupsiu radiatorių,vešiu meistrams,biški gaila,beveik naujas. Pažiūrėsiu kauno gatvėj kiek fanorai kainuoja.Nesiparinkit,tegu Žmonelė nepergyvena,visiems visko būna,svarbu Chebra superinė susirinko.

Visada pasiruošę-mūsų banda matai pats-bepročiai,kur giliau ir kur daugiau bolidą gali sulupt ubagan. Į lengvąją jau nebepasodinsi,nebent į porša 911.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svaika,nupirkau priekinius posūkius kauno gatvėj po 45lt,nuliovus, užsuk į kaišiadoris stopo kairio,jie turejo tik nuo ispano. Mano 3 spalvų,ėjo nuo 89m iki 94 berods. Ratukus sumontavau,atrodo super,į visus kaziolo kameras įbubijau,po 30 lt agrotiekime buvo.

skambinau i Kaisedorius uzprase kiek uz nauja jei nerasim nupirksim geriau nauja :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskubėkit,gal kitaicą kas pasiūlys,ar stiklą gariūnuose rasim,korpusas beveik sveikas,pats matei,dar grotas prieš radiatorių buriu,ratus keisiu,turiu fordo furgono,gal pavyks pačiam sulėpint,išlenkimas stiklo toks pat beveik. Iki apžiūros užteks,o ten bus matyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va pats skolini, pats dar turi važiuot pasiimt

 

Nėra kultūros pas džipiorus :oops:

 

nieko baisaus nenutiko ,hebra sava ratukas atsirado,o seip ar taip as i Kauna vazineju darbo reikalais tai pasiimt nesunku :) :wink:

gal kada ir man kas pates :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlupom su Adamkum bekelę ant jo jeepo,šiaip 2 eseerus ėjom gerai,o trečiam grybą pjovbėm ubagan,klaidžiojom,vos į kontrolinį laiką įlindom. Rodos įskaita bus.Varau su Daiva į laidotuves į Panevėžį,pusbrolį laidosim ryt,velnias čia apstojo mus su nabašnikais,kelintas paeiliui ,net nepamenu. Jei gausi stopą duok žinių. Ryt panevėžy gal ką rasiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlupom su Adamkum bekelę ant jo jeepo,šiaip 2 eseerus ėjom gerai,o trečiam grybą pjovbėm ubagan,klaidžiojom,vos į kontrolinį laiką įlindom. Rodos įskaita bus.Varau su Daiva į laidotuves į Panevėžį,pusbrolį laidosim ryt,velnias čia apstojo mus su nabašnikais,kelintas paeiliui ,net nepamenu. Jei gausi stopą duok žinių. Ryt panevėžy gal ką rasiu.

Paprašyk ko nors iš Panevežio gal kur šrote yr

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.