Pereiti prie turinio

NISSAN TERRANO


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 65
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Stovi kiemo prieki torcionai susukti gale 7cm blynai po spiruoklem. 31 laisvai 33 maxis su siaurais diskais biski kliuna i isplatintojus, o be ju atrodo viskas normalei. jai geras variklis v6 3.0l vazios gerai. su kitais varikliais nezinau. o silpniausi vieta priekinio tilto vairo traukes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I ir II teranas atlaiko 32 ' ratus, tam reikia kelt kebula 4-6 cm, nedaug susukt priekinius torsionus ir gale pakeist spyruokles kad pakiltu 3 cm, apipjaustyt priekiniu ratu arkas ir sparnus prie slenksciu.

Pats vazineju su 32 ratais, dar vis neprisiruosiu pakelt gala, nors ratai ir taip telpa, priekis irgi praktiskai nekeltas... bet ratai arku nesiekia... vaziuokle jau 1.5 m. po perrinkimo dar laiko, granatu gumos taip pat, nors daug mazineju po miskus, reikia keist tik stabilizatoriaus stangos ivores, ju as nebuvau keites.

Pagrindinis dalykas vaziuojant ne plentu, tai oro slegis ratuose, jei vazinesi su 3 atmosferom po miskus , vaziuokle ilgai nelaikys, as vazineju 1,2 - 1,5 slegiu, minkstai vaziuoja ir vaziuokles per saknis nedauzo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laiko tie NT ir su 33' kuo pauikiausiai, nei priekiniam tiltui, nei pusasiam, nei reduktoriui niekas nenutinka.

Pagrindine beda yra dezeje, bet ja nesunkiai galima panaikinti :wink:

Kita beda I NT tai korozija....

Ir dar reikia padaryti siokiu tokiu pakeitimu su torsionais, kad veliau irgi nebutu problemu.

Ir jei desi spyruokles, tai patariu nedaryti bandymu o uzsisakyti geros firmos.

Man nei vienos is cia minetu nelaike :)

Bet vaziuojant be smegenu aisku kad niekas nelaikys :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laiko tie NT ir su 33' kuo pauikiausiai, nei priekiniam tiltui, nei pusasiam, nei reduktoriui niekas nenutinka.

Pagrindine beda yra dezeje, bet ja nesunkiai galima panaikinti :wink:

Kita beda I NT tai korozija....

Ir dar reikia padaryti siokiu tokiu pakeitimu su torsionais, kad veliau irgi nebutu problemu.

Ir jei desi spyruokles, tai patariu nedaryti bandymu o uzsisakyti geros firmos.

Man nei vienos is cia minetu nelaike :)

Bet vaziuojant be smegenu aisku kad niekas nelaikys :lol:

 

kaip tik dabar su korozija kovoju :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laiko tie NT ir su 33' kuo pauikiausiai, nei priekiniam tiltui, nei pusasiam, nei reduktoriui niekas nenutinka.

Pagrindine beda yra dezeje, bet ja nesunkiai galima panaikinti :wink:

Kita beda I NT tai korozija....

Ir dar reikia padaryti siokiu tokiu pakeitimu su torsionais, kad veliau irgi nebutu problemu.

Ir jei desi spyruokles, tai patariu nedaryti bandymu o uzsisakyti geros firmos.

Man nei vienos is cia minetu nelaike :)

Bet vaziuojant be smegenu aisku kad niekas nelaikys :lol:

 

o ka ten su torsonais galima padaryti, nes dabar esu susukes iki galo :wink: gal ne per daug :roll:

deze kol kas atrodo irgi viskas gerai ....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau minejau, dabar naikinu rudis savo NT, dabar remas gydomas :) , bet va begydydamas skyle priekije, prie priekinio rato prakrapsciau ir man susidare toks ispudis, kad ten tarsi yra ikistas remas i rema. Paziurejau is kitos puses pro skyles ir ten atrodo panasiai. Ar taip ir yra NT?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.