Pereiti prie turinio

NISSAN TERRANO


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 65
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

V6 3L neveža normaliai su 31 pirmais ratais, iškarto dinamika dingsta tupas pasidaro tas pats kas dyzeliukas be turbinos kol įsisiūbuoja, aš standartiniais ratais varinėjau vasarą o žiemai dėdavausi 31, tai kai pasikeiti iškarto jaučiasi kaip žiema ir vasara, napaskui prie to tūpumo pripranti ir normalioks tik buvo nekeltas tai per geras duobes galas siekė, aišku su 31 ir kuro sąnaudos didėja ir greitis krenta, 190km/val niekaip neįmanoma įsiūbuoti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

i gala dejau merso 140 spyruokles ir gavau 10cm... tiko idealiai,bet amortikus ilgesnius dejau...

o silpniausia vieta ir yra korozija man atrodo. pries tai turejau ilga terrana.tai jis man pusiau luzo nes remas buvo lietuviu meistreliu tvarkytas. pirkdamas nauja po masina su plaktuku pragulejau pusvalandi ir rema stuksenau :)

paskui daug nigrolo, gravitekso ir remas nerudija :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i gala dejau merso 140 spyruokles ir gavau 10cm... tiko idealiai,bet amortikus ilgesnius dejau...

o silpniausia vieta ir yra korozija man atrodo. pries tai turejau ilga terrana.tai jis man pusiau luzo nes remas buvo lietuviu meistreliu tvarkytas. pirkdamas nauja po masina su plaktuku pragulejau pusvalandi ir rema stuksenau :)

paskui daug nigrolo, gravitekso ir remas nerudija :)

 

 

Ta varianta teko jau girdeti, bet nevertinau jo rimtai, nes kazkaip nesitiki kad tokios mazos masineles (http://www.autogidas.lt/cart.php?sid=01&aid=17360025) spyruokles gali buti didesnes nei dabar stovoncios :roll: As savo dabar viena issiemiau ir pamatavau auksti - jis yra 40 cm. Kad galas butu bent jau viename aukste su priekiu, tai reikia pakelti apie kokius 6 cm. Bet man Teranas graziau atrodo, kai galas yra truputi auksciau uz prieki, tad reiketu pakelti virs 6 cm :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

truputi paaiskinkik, kas cia per 31, 32, 33 ratai, nes as suprantu tik R15 ar R16 :?

 

R 15 , 16 - ratlankio skersmuo coliais.

31,32,33 - Rato skersmuo coliais.

 

Beje 1colis yra 25,4 mm.

 

Colis (žymimas - in , angl. inch) – ne SI sistemos ilgio vienetas lygus 1/12 pėdos. Šiuolaikinis colis – britiškasis colis, kurio ilgis yra 2,54 cm :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.