Pereiti prie turinio

Terano 2 kaitinimo žvakių problema


Rekomenduojami pranešimai

Turiu prašymą, kas važinėjat su terranu ar maveriu 2,7tdi 92kw, gal galite nuimti laiką kiek tiksliai šviečia žvakių kaitinimo lemputė esant šaltam motorui, po nakties ? 

priklauso nuo oro temperaturos,nevisada vienodai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 96
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

priklauso nuo oro temperaturos,nevisada vienodai

Teisingai...nepagalvojau...na bet jei galit kas pažiūrėję kokia tuo momentu temperatūra, nuimti lemputės laiką ir parašyti, o aš tada taikysiu panašias sąlygas, nes toks jausmas kad pas mane perilgai šviečia...jau nekalbu apie švietimą po užsivedimo( beje pamatavau į žvakes ateinančią įtampa po užsivedimo...12 su kapeikom...kažkokia nesamonė)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai...nepagalvojau...na bet jei galit kas pažiūrėję kokia tuo momentu temperatūra, nuimti lemputės laiką ir parašyti, o aš tada taikysiu panašias sąlygas, nes toks jausmas kad pas mane perilgai šviečia...jau nekalbu apie švietimą po užsivedimo( beje pamatavau į žvakes ateinančią įtampa po užsivedimo...12 su kapeikom...kažkokia nesamonė)

jeigu tiks rytoj ryte galiu paziuret kiek laiko degs zvakiu lempute

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien pirmąsykį pasikėliau savo terraną, tiesa sakant kėliau su baime, kad išsigąsiu neradęs sveikos vietos (kai pirkau buvo gerokai pritemę ir lijo :) ), bet buvau maloniai nustebintas, viskas normos ribose, išskyrus vieną galinį posparnį, kuris prapuvo kiaurai į saloną. Belandžiodamas, po smalos sluoksniu, ant galinio reduktoriaus pastebėjau lipduką su LSD :), patikrinau - veikia :) Klauisimas - koks tepalas pilasi į priekinį tiltą, rasdatkę(tikrinant lygį pasirodė labai skystas tepalas, vos ne salerkos tirštumo) ? Kadangi pavarų dėžė automatinė, tai dėžėje spėju ATF pilasi, koks dextron III ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galinis tiltas 80w90 GL-5  LSD  2,8ltr.,priekinis tiltas 80w90 GL-5 1,3ltr.,automatine deze dextronas 3  8,5ltr.,terano razdatkei reikia skystesnio tepalo,galima pilti dextrona,bet as pilciau geriau skystesni transmisini 75w80 2,3ltr.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galinis tiltas 80w90 GL-5  LSD  2,8ltr.,priekinis tiltas 80w90 GL-5 1,3ltr.,automatine deze dextronas 3  8,5ltr.,terano razdatkei reikia skystesnio tepalo,galima pilti dextrona,bet as pilciau geriau skystesni transmisini 75w80 2,3ltr.

Dėkoju už info :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau reikalų ir aš su pakaitinimu 95 maveriui 2,7 td. Teko gerokai pasiknisti, kol susitvarkiau. Esmė buvo tame, kad pakaitinimą reguliuoja blokelis esantis šalia keleivio kojų prie stojkės dešinėje. Pakaitinimas vyksta 2 etapais (šaltam). Pirmu kaitinimu iki užvedimo įtampa 12 V., o jau dirbant varikliui įtampa persijungia iki 6 V. Laikas priklauso nuo variklio temperatūros, bet šaltam ilgokai šildo. Pas mane neveikė pirminis pakaitinimas ir "auksarankiai" buvo perjungę tik ant 6 V įtampos, todėl rytais buvo sunkoka užvesti esant didesniam šalčiui. Keičiau blokelį i vėl pajungiau temperatūros daviklį. Dabar viskas tvarkoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus momentas...nebeturėdamas kantrybės, nuvariau terraną į Gargždų dyzelių centrą. Ten pralaikė pora savučių ir šiandie paskambino...dar kartą išklausinėjo kada vedasi kada ne...galop sako - meistras sako, reik pradėt žiurėt nuo vožtuvų, gal reik reguliuot...kažkaip keista man, ar pas jį ne kompensai stovi, ką manot jūs ?

Redagavo Giedrioks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomus momentas...nebeturėdamas kantrybės, nuvariau terraną į Gargždų dyzelių centrą. Ten pralaikė pora savučių ir šiandie paskambino...dar kartą išklausinėjo kada vedasi kada ne...galop sako - meistras sako, reik pradėt žiurėt nuo vožtuvų, gal reik reguliuot...kažkaip keista man, ar pas jį ne kompensai stovi, ką manot jūs ?

voztuvai reguliuojami, nera hidrauliniu kompensatoriu,o meistrai bent kompresija pamatavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau reikalų ir aš su pakaitinimu 95 maveriui 2,7 td. Teko gerokai pasiknisti, kol susitvarkiau. Esmė buvo tame, kad pakaitinimą reguliuoja blokelis esantis šalia keleivio kojų prie stojkės dešinėje. Pakaitinimas vyksta 2 etapais (šaltam). Pirmu kaitinimu iki užvedimo įtampa 12 V., o jau dirbant varikliui įtampa persijungia iki 6 V. Laikas priklauso nuo variklio temperatūros, bet šaltam ilgokai šildo. Pas mane neveikė pirminis pakaitinimas ir "auksarankiai" buvo perjungę tik ant 6 V įtampos, todėl rytais buvo sunkoka užvesti esant didesniam šalčiui. Keičiau blokelį i vėl pajungiau temperatūros daviklį. Dabar viskas tvarkoje.

Matai, aš matavau ar yra įtampa kaitinant, tai rodė 12 su kapeikom, keista, bet tą pati rodė ir po užsivedimo, antram etape

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai geri atsiliepimai apie ta gargzdu dyzeliu centra, bet as kai norejau trooperiui forsunke pakeisti nuvariau, palikau, o po 3val skambina man kad pasiimt, nes meistras pamate ir pabego. tipo pameistrys jau apardes buvo, meistras priejo, pamate kas per modelis ir liepe surinkt atgal nes nemoka/bijo/gandu prisiklause ar dar kazkokia menulio faze... tai taip  kazkaip ir nebeturiu ant ju akies

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandie paskambino, tarpeliai buvo nesmarkiai nuo normos ribųm bet mašina nesiveda...dabar jiems įtarimas, kad starteris neišsuka kiek reikia...blyn, bet juk čia ne comon reilas, kad dėl starterio visai nesivestų...ar klystų ?

neklysti del starterio, pas mane akumui 7metai tai kai masina pastovi kokia savaite nejudinta tai labai jau letai prasuka varikli bet uzsiveda is kart

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakaitinimas 2 etapais jungiamas 2 atskirom rėlėm. Jos už akumo šalia sparno. Lengva patikrinti kuri nedirba. Jos turi dirbti pakaitom. Šiaip yra ir grandinės schemos, kuriose matosi visas veikimo principas. Gali būti, kad ir pas tave priburta. Ar kokia rėle mirus ar valdiklis streikuoja. Kai jungiasi antra rėlė, tai pradeda šilti ir spiralė - varža įsiurbimo kolektoriuje. Dėl to įtampa ir nukrenta grandinėje. Šiaip dėl pakaitinimo užsivesti ir dirbti turėtų tavo atveju. Matyt neužsivedimo problemos čia bus ne pakaitinime. Gal kuro nepaduoda ar siurblys nureguliuotas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesulaukęs žinių iš serviso, šiandien nuvažiavau pasižiurėt, kaip remontas vyksta. Atvažiavęs radau terraną lauke su atidaru kapotu, tai nau gerai :) Meistras sakė, kad vakar įdėjo po atliktos profilaktikos starterį, bet vistiek ryte užvedė tik po ilgų sukimų...suka lengviau, bet nepagriebia, jei užsiveda tai variklis dirba per žemom apsukom, neduodant gazo užgęsta. Pašilęs vedasi gerai, bet sūkiai ant laisvų mažoki, tačiau pastovi lauke nors valandą ir vėl nebenori vestis...panašu, kad dyzelių specai nebežino ką daryt :( vienas dyzelistas kalbėjo, kad Kaune yra dyzelistai kurie būtent dirba su zexel siurbliais, gal kas turit kontaktus ? O gal kas gerą kuro siurblį turit nebrangiai :) ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.