Pereiti prie turinio

Kelių erelis su Patrol


Suzukis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 189
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Na jei labai "stengiesi", tai matyt anksčiau ar vėliau netik gesto, bet ir antausio sulauki. Aš kadangi važiuoju su "pilka mase" ir į "pasaulio viešpačius" nepretenduoju, tai kažkaip pavyksta konfliktines situacijas šypsena ir pakeltu nykščiu išspręsti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vistik šaunu kad žmonės pasidalina savo ąsmenine patirtim (" Na jei labai "stengiesi", tai matyt anksčiau ar vėliau netik gesto, bet ir antausio sulauki") kaip jie patapo mandagūs kelyje ir įgavo tolerancijos kitiems eismo dalyviams  :D

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O taip ranką ant širdies padėjas atsakyk kiek kartų esi pats savanoriškai ir gerų ketinimų

vedinas leidai furai persirikiuot intensyviam eisme , važiuodamas pagrindiniu užleidai kelią fūrai kad ana galėtų išvažiuot iš šalutinio kelio, kiemo ar pasukt į kairę , ar nebandei pats prašokt pro dešinę pusę kai fūra irgi daro dešinį posukį ir prieš atlikdama manevrą paima kairiau ir dar daug daug galėčiau pateikt tokių pvz kur reikalingas tarpusavio supratimas ir profesionalumas . Manau kad nelabai daug tų kartų bus. :)

Apie furos praleidima pries save tai kazkas is fantastikos... nu lys vistiek pries nosi, rikiuosis ir is desnes, nes juk kitaip tai fura dviem minutem krastovaizdi uzstos
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa problema greičio ribotuvuose,vilkikų vairuotojai gi protingi žmonės,nafig tie ribotuvai nereikalingi.Yra gi taisyklės,ženklai,kameros,netgi greičio registratorius.Kas nutiks,kad ten kuris porai min. spustels 100km/h?Žodžiu vaikų darželyje gyvenam.Tuoj reikės, gal ir su geltonais akiniais važinėti,kurie rūką praskaidrina :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Dar esme ir tame,kad ne visos furos vienodai apribotos.Tenka vazinet su ivairiu kompaniju technika.Tai pavyzdziui Sainsbury"s mersai dazniausiai apriboti iki 85-87 km i valanda,Tesco is vis tragedija-80 km -uzmigt gali.Na ir t.t Dziaugiesi kai ribotuvas leidzia vaziuot 90 km.Va cia ir gaunasi tas lenkimo marazmas.Pasiveji toki ,vaziuojanti 87km,tai tikrai nesivilksi paskui kai tau nuvaziuot reikia kelis simtus km.Dar ikalniu niuansai.Kai vienas krautas 20t o kitas 10t tai ikalne, kuri lengvosios vairuotojui beveik nematoma,sitiems dviems sukelia nemazus greicio skirtumus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O va man Liąnkijoj porą kartų pasitaikė labai mandros fūros, važiuoji 110 ir atsiplėšt nuo jų neišeina :o viena išvis, ištaikius momentą ties 'koncem miasta", dėjo per šoną ir tiek ją temačiau... Kas antras liąnkas praeitame gyvenime turbūt buvo Sobieslawu Zasada :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa problema greičio ribotuvuose,vilkikų vairuotojai gi protingi žmonės,nafig tie ribotuvai nereikalingi.Yra gi taisyklės,ženklai,kameros,netgi greičio registratorius.Kas nutiks,kad ten kuris porai min. spustels 100km/h?Žodžiu vaikų darželyje gyvenam.Tuoj reikės, gal ir su geltonais akiniais važinėti,kurie rūką praskaidrina :D

Nieko nenutiks, Valdai, esme kad jei ta 100 vaziuotu tai lenkiant ir spustelciau. Ir nebuciau kamsti tavo akyse, bet vat tada kas nutiks tamstai, jei 2-3minutes pavaziuosi is paskos? Redagavo mindeex
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko nenutiks, Valdai, esme kad jei ta 100 vaziuotu tai lenkiant ir spustelciau. Ir nebuciau kamsti tavo akyse, bet vat tada kas nutiks tamstai, jei 2-3minutes pavaziuosi is paskos?

Per 2-3 min.nieko neatsitinka,net ir per 5 nieko nenutinka.Bet kai vilkikas pasiveja mane važiuojantį ant 80 km/h,tai jam iš karto kažkas nutinka,nes sėda ant užpakalio ir dar mirksėt pradeda ir net signalint.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tai irgi teisybe, mane pati norgej syki uzmirgalino, masina paprasciausia nevaziavo daugiau nei 80km,kazkur 75-78km lygyje, ir zenklas 80km buvo, tai as nesiparinau labai,ir man ten iki exito kokie 5km buvo, tikrai nedaugiau, kai pasivijes furistas ko jis ten nedare, ir mirgalino, ir pypino, nors man nera kur trauktis, atitvarai is abieju pusiu, kai buvo dvi juostos nelenke neaisku kodel.nu tai as tada ijungiau laisva ir pakalniuj dariedejau iki exito ant kokiu 60. Bet cia vienintelis atvejis kad toks durnius uz furos vairo papultu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visokių idiotų yra.. Buvo panaši situacija kažkur tarp pasienio ir Marijampolės, sankryža, ribojimas iki 70 ir prieš ją ženklas, kad radaras stovi. Numečiau iki kokių +8, tai iš paskos važiavęs avinas-dalnabojus man ant signalo ir dar savo liustrą įjungė... Ir kokio velnio? Aš gi kasdien nevažiuoju tuo keliu, iš kur man žinot, kad radaras kitoj kelio pusėj stovi? Teko avinui europietišką gestą parodyt, ką padarysi :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš gerus 20 metų Vokietijoj policininkas , prieš tai išsiaiškinęs ar aš ne lenkas ar rusas , paaiškino kad autobane vietoj kelių kodeksu sunkvežimiui leidžiamų 80km/h turiu važiuot mažiausiai 85km/h greičiu ba kitaip darau kamščius ant kelio , priverčiu kitus mane lenkt , priverčiu kitus nervintis - vienžo važiuodamas pagal aklą taisyklių laikymasi darau sumaištį ant kelio kas eismo saugumui naudos neduoda ba toks mano elgesys provokuoja avarines situacijas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tai irgi teisybe, mane pati norgej syki uzmirgalino, masina paprasciausia nevaziavo daugiau nei 80km,kazkur 75-78km lygyje, ir zenklas 80km buvo, tai as nesiparinau labai,ir man ten iki exito kokie 5km buvo, tikrai nedaugiau, kai pasivijes furistas ko jis ten nedare, ir mirgalino, ir pypino, nors man nera kur trauktis, atitvarai is abieju pusiu, kai buvo dvi juostos nelenke neaisku kodel.nu tai as tada ijungiau laisva ir pakalniuj dariedejau iki exito ant kokiu 60. Bet cia vienintelis atvejis kad toks durnius uz furos vairo papultu.

 

 

Visokių idiotų yra.. Buvo panaši situacija kažkur tarp pasienio ir Marijampolės, sankryža, ribojimas iki 70 ir prieš ją ženklas, kad radaras stovi. Numečiau iki kokių +8, tai iš paskos važiavęs avinas-dalnabojus man ant signalo ir dar savo liustrą įjungė... Ir kokio velnio? Aš gi kasdien nevažiuoju tuo keliu, iš kur man žinot, kad radaras kitoj kelio pusėj stovi? Teko avinui europietišką gestą parodyt, ką padarysi :P

Šaunuoliai vyrai - va taip ir per bliūdlaižį užsidirbt galima :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau tamstos ironijos, Klevai, nors net neabejojau, kad atsakymo (tendencingo, be abejo) sulauksiu :P nu blin, konkrečioj situacijoj aš eismo nestabdžiau, juolab pas mane mažas vaikas kėdutėj miegojo, o anas lochelis per kelis metrus iš galo prilėkęs baubia :x beje, prieš keletą metų vienas forumietis per fūristą-šumacherį anapilin iškeliavo, užlėkė iš galo.. Tokios tokelės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man gal taip patinka,taupau gal kurą.To taisyklės nedraudžia.Gal ženklų laikausi,gal pavargęs,koks kieno reikalas.

 

Tai vat kai tokie "supisti gyvenimo idealistai" išnyks, tada gal ir tolerancijos daugiau atsiras ir avaringumas sumažės.

Tokie gi nesupranta, kad jie yra vieni labiausiai keliančių avarines situacijas ...

 

P.S. šis komentaras nėra taikomas kažkuriam konkrečiai asmeniui, tiesiog yra tokia vairuotojų grupė, nepradėkit myžčiot tik :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau tamstos ironijos, Klevai, nors net neabejojau, kad atsakymo (tendencingo, be abejo) sulauksiu :P nu blin, konkrečioj situacijoj aš eismo nestabdžiau, juolab pas mane mažas vaikas kėdutėj miegojo, o anas lochelis per kelis metrus iš galo prilėkęs baubia :x beje, prieš keletą metų vienas forumietis per fūristą-šumacherį anapilin iškeliavo, užlėkė iš galo.. Tokios tokelės

Kodėl tendencingo - šiaip tai už "europietiškus gestus" yra baudžiama , tam baudų skaičiui ir bliūdlaižio patiuningavimas :P

 

P.s. Tik nereikia čia kaip argumentą nukreiptą prieš fūristus naudot Arūno žūtį .

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat kai tokie "supisti gyvenimo idealistai" išnyks, tada gal ir tolerancijos daugiau atsiras ir avaringumas sumažės.

 

Tokie gi nesupranta, kad jie yra vieni labiausiai keliančių avarines situacijas

 

 

 

P.S. šis komentaras nėra taikomas kažkuriam konkrečiai asmeniui, tiesiog yra tokia vairuotojų grupė, nepradėkit myžčiot tik :)

O kodėl jie turi išnykti,gal fūros lai išnyksta.Kol taisyklių nepažeidi,tai esi teisus.Nebent vadovaujiesi tau duotu dievo, sąžinės jausmu,tada negali žmonių taip vadinti.

Redagavo valdasamaliai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.