Pereiti prie turinio

Kelių erelis su Patrol


Suzukis

Rekomenduojami pranešimai

niekas nestumia ant tu vairu, ir ant lengvikiu irgi. tiek vairu kausu yra kurie uzkisa kelia del +1km neaisku kuriam laikui, nes mol kelias ju darbo vieta ir jiems pirmenybe, kas mane asmeniskai labai nervina,  tiek lengvikiu atsilupusiu, kurie miega vidury trasos, aplenkti baisiai isizeidzia ir padare atsakomaji lenkima, vel snaudzia prie vairo. tas nervina ne ka maziau.

kad vairams daugiau buna visokiu situaciju, tai naturalu, nes jie kely belekiek laiko, ir tikrai daug kas neisivaizduoja furos stabdymo kelio, arba per posuki kiek jam vietos reikia, ir lenda i alkune, aisku visa tai nervina, bet patiem analogiskai kiauliskai elgtis irgi nederetu. ir daug kas nesielgia, bet pasitaiko nesamoniu, ir is abieju tvoros pusiu vienodai turbut....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 189
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

bet pasitaiko nesamoniu, ir is abieju tvoros pusiu vienodai turbut....

Va čia , bent man , iškyla klausimas ; kokio bieso piktintis vienais , kalt prie kryžiaus ir tept bele kuom ba kad tik smirdėtų ir nematyt kitų .

Jei jau taip gerai pagalvojus tai tas lenkimas 1km skirtumu nesukelia avarinių situacijų tik tai kad kai kam (o tiksliau norintiems pavaidint naikintuvo pilotus) sudaro tam tikrų kliūčių  - va čia ir iškyla klausimas kuris čia didesnis chuliganas ; tas kuris kitą minimaliu greičių skirtumu aplenkė ir toliau ramiai nuvažiavo , ar tas kuris aplenkė ir puolė mokint važiavimo kultūros stabdžių pagalba arba vilktis prieš aplenktą mašina ba ana mat trukdė savo dydžiu ponui grožėtis peizažu   :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia naikintuvo pilotai. autostrada 120 leistinas. ir dabar man pries nosi susigrupuoja du sunkiasvoriai kurie eina 90, o buna ir taip kad dviese lenkia viena, tas uztrunka neaisku kiek laiko. ir man pvz vaziuojanciam 125, ir dar turinciam pries akis apie 10val kelio, is kurio paskutines 3 yra kaip treniruote su baranka ant 50-60 del kelio ypatumu, visai neatrodo kad as noriu vaidinti naikintuva. as tik noriu vaziuot kiek galima greiciau, o ne ziuret kaip furos viena kita lanksto ant 90...tai kas cia chuliganas, kuris vaziuoja maksimaliu greiciu, kaire juosta, ar tas kur 2/3maksimalaus greicio isirauna kaire pries nosi kazkam ir bando parodyt kad ir jis gali vaziuot ta puse?  bet kaip sakiau cia ne vien furom taikoma, lengvos irgi ta pati daro.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  bet kaip sakiau cia ne vien furom taikoma, lengvos irgi ta pati daro.

O tai kokio bieso tada užsiciklinot ant tų fūrų "vairų" jei kitoj barikadų pusėj tas pats bardakas jei nedidesnis - ar tik ne dėl to kad fūros didelės ir jas lengviau įžiūrėt , o gal dėl to kad ant "savų" lot nepriimta :)

 

Beje ; retas kuris, iš tų kuriems fūros trukdo greitai pasiekt kelionės tikslą, važiuoja toliau nei 20 km - manau išvados peršasi pačios dėl ko tas kipišas kilo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

furos lenkimo manevras yra n kartu ilgesnis nei tokios pat vezlines lengvosios,  del to ir uzknisa labiau, nes atitinkamai ilgiau maisosi. kiek greitkeliu kas vaziuoja statistikos nezinau, ir  niekas ant tu vairu neseda, tema is vis nuo patrulio prasidejo, bet tamsta i bet koki komentara apie vaira reaguoji taip, kad atrodo pirstus kas kapoja...nei vienam komente niekas nesako kad visi vienodi, bet kad kausu yra tai faktas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu niekas nesako kad nėra , visur visokių yra bet va kažkodėl tema pakrypo beveik nuo pat pirmo pusalapio link "vairų" tarsi be jų daugiau nėra kam chuliganavot ant kelio . O didžiausias jų nusikaltimas pasirodo yra tai kad labai jau ilgai reikia laukt pakol vienas kitą aplenks . Paskui prisijungė ir sunkioji artilerija su aiškinimais kad anie šiokie tokie anokie ( t.y. latrai , vagys ir panašiai ) ir taip jiems reikia , įrodymai matematiniais skaičiavimais pagrįsti apie tokio veiksmo nusikalstamą sudėtį ir taip iki pat dabar. Reakcija gi gerb. oponentų į bandymą paaiškint kas ir kaip iš tikro sakyčiau labai įdomi - pasipila mokinimai ir skundai kokie jie nuskriausti, bet ne noras suprast .

 

Kas liečia mano reakciją tai niekad nebuvau kolektyvinės kaltės šalininkas , ypač tais atvejais kai kaltintojų pusėj teisuolių nelabai ir matosi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Na nereikėtų, Klevai, visko taip asmeniškai priimt :D ba kaip tai atsiduoda senų laikų supratimu, kad mano mašina didesnė, aš-vairuotojas profesionalas, o lengvųjų vairuotojai-visi be išimties "čiainikai" :P

Sutarta ; iš savo pusės aš ąsmeniškai nieko nepriimu, o tu iš savo pusės visus "vairus" vieną liniją nerikiuoji ba imdamas iš tavęs pavyzdį tuoj paklausiu kodėl pats važinėji su dyzeline mašina ir , imdamas už atskaitos tašką tavo požiūrį į "vairus" , į tai atsakysiu.

Sugebėsi laikytis sutarties ? :)

 

Beje , kad būt aiškiau kiek pagal tave reiktų per metus nuvažiuot kilometrų (nesvarbu su kokia mašina) kad nebūtum laikomas "čainiku" ? B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutarta ; iš savo pusės aš ąsmeniškai nieko nepriimu, o tu iš savo pusės visus "vairus" vieną liniją nerikiuoji ba imdamas iš tavęs pavyzdį tuoj paklausiu kodėl pats važinėji su dyzeline mašina ir , imdamas už atskaitos tašką tavo požiūrį į "vairus" , į tai atsakysiu.

Sugebėsi laikytis sutarties ? :)

 

Beje , kad būt aiškiau kiek pagal tave reiktų per metus nuvažiuot kilometrų (nesvarbu su kokia mašina) kad nebūtum laikomas "čainiku" ? B)

O aš nieko į vieną liniją ir nerikiuoju, o jei kada ir minėjau kokius nors gėraliotojus ir *urvininkus, tai su nemaža dalim ironijos, tik gaila, kad ne visi tai supranta  :)

Manau, svarbiau ne tai, kiek kilometrų yra nuvažiuojama, o kur ir kokiomis sąlygomis...Bet kokiu atveju, kokie 40-50 000 km per metus be avarijų ir avarinių situacijų yra bent kiek aukščiau, nei "čiainiko" lygis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš nieko į vieną liniją ir nerikiuoju, o jei kada ir minėjau kokius nors gėraliotojus ir *urvininkus, tai su nemaža dalim ironijos, tik gaila, kad ne visi tai supranta  :)

Nu tik nereikia čia pradėt suglaudus ausis vizgint uodegos - mes žmonės paprasti suprantam ir nepykstam :)

 

Pravažiuojant tiek km kaip minėjai jau pradeda ir fūros netrukdyt , ir žąsinų kompanijoj su totoliais asilais mažiau ant kelio randi , ir kitus suprast pradedi . . . :)

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaičiau čia paskutinius puslapius ir kažkodėl mikriukus vilnietiškus prisiminiau, kuriems irgi vairas pinigus nešė - "aš gi dirbu todėl visada teisus ir važiuoju kaip noriu"  bet kokia anarchija gatvėse būdavo, vilniečiai turbūt prisimena.......

Laukiam dėdės Klevo komentaro  :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaičiau čia paskutinius puslapius ir kažkodėl mikriukus vilnietiškus prisiminiau, kuriems irgi vairas pinigus nešė - "aš gi dirbu todėl visada teisus ir važiuoju kaip noriu"  bet kokia anarchija gatvėse būdavo, vilniečiai turbūt prisimena.......

Laukiam dėdės Klevo komentaro  :D

Ša , tuoj bus : jeigu fūros taip važinėtų kaip mikriukai tai pats į gatvę išvis neišvažiuotum ba sutrintų kaip supusį obuolį  :D

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:DJau penkiolika kartu norejau pratrukt sitoj temoj,ale vis da laikaus.Muset gelazinius nervus turiu ;)  :D .Pastebejau viena dalyka:kuo mazesniame kaime zmones gyvena,tuo labiau jie "uzsieme" ir tuo dazniau jie ziauriai skuba.Ir jei leistinas greitis 130 tai jiems ne "fasonas" tokiu vaziuot.Reikia minimum 140 nes nebaudziama.O butu baudziama uz kiekviena virsyta km 100 eu tai uztektu ir 120.Pavaziuot pora minuciu paskui fura 90 km greiciu  -pazeminimas.Erelis juk turi nusklesti nuo tasko A iki B be trukdziu.Tik vat idomu kur jis detu savas ambicijas kokiame nors M25 Londono aplikkelyje,kuriame kasdien nuvaziuoti tridesimt km uztrunka apie valanda.Ir stovi ten simtai dzigitu pasibalnoje  maseracius,teslas ir mustagus, draugiskai,su taip nemegstamom furom vienoj eilej.Griztu i savo gimtaji Vilniu ir atsistebet negaliu.Tas miestas, kiaurai,isilgai skersai pervaziuojamas per gera pusvaladi (jau girdziu balsus,kad nemaciau baisiuju kamsciu :D ) bet gi neee.....net apsivemt gali nuo visokiu nardanciu,ir ant siknos prilipusiu  Sumacheriu.Visi achujenni verslinykai,ir visi ziauriai neturi laiko.Mano reziume:visos didziausios  problemos yra lietuvio smegenyse.Dar sove tokia mintis,kad gal kai ant kiekvieno zingsnio zmogeli  gaidina valdzia ir jai pasipriesint neuztenka smarves,tai tada gal kyla didziulis,nenugalimas noras demonstruot savo "pranasuma" ir gaidint sau lygu???Kitaip nesuprantu to nepakantumo ir agresijos.Mieli tautieciai :D ,atminkit,gyvenat mazuciame kaimelyje pavadinimu Lietuva. Jame neegzistuoja jokios transporto problemos,atstumai tiesiog juokingi ir nei vienas nenustips pavaziaves paskui fura pora kilometru.

  P.S Kodel tos furos lenkia viena kita taip pat zinau,nes daznokai ir pats sedu prie jos vairo.Bet apie tai kita syki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, labai taikliai pastebėta dėl žmogaus (vairuotojo) ir valdžios santykio... Vieni geria, kiti piktus komentarus Delfy rašo, na o treti gatvėse sEUtėja :) turiu tokį vidutinių gabumų pažįstamą su didelėm ambicijom(o lyg ir normalus žmogus anksčiau buvo), tai, jo žodžiais tariant, "kai nepaeina kokia diela, tai kely pradedu reidžint"... Gal susipras kada, tik bijau, kad nebūtų per vėlu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 "kai nepaeina kokia diela, tai kely pradedu reidžint"...

O taaaip.........pazistamas aborigeno  vIArslinyko tipas.Bl....t.... nesikeikiant,sitie pasaulio valdovai, rasydami,  penkiuose zodziuose daro keturias klaidas,zodynas sudarytas is triju simtu zodziu,bet issokes i kelia jis tau, zmogeli, gali mikliai paaiskint keliu eismo taisykliu subtilybes :D .Jis tau visa savo esybe,sviesom,signalais ir gestais, isdemonstruos koks tu esi mazas,juodas,niekingas ir net jo paniekos nevertas lochelis jei Vilniaus aplikkelyje,antroj juostoj vaziuosi leidziamu 90 km greiciu ;) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko nemažai po Rusiją važinėtis, tai ten tokie vaizdeliai kasdienybė. Dar labai mėgsta žudytis lenkdami iš dešinės ☺. Na bet man jų visai negaila: alkani, basi, pikti, už paskutinius "tačkes" nusipirkę didžiuojasi, kad jų bijo pasaulis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, nepolitikuok, netoli ir mes nuo jų pažengę eismo saugumo atžvilgiu, tik tiek, kad eurobapkių tam reikalui gaunam, bet supratimo tiek pas eilinius vairuotojus, tiek pas kelių priežiūros specElistus nelabai... Žmonių, skirtingai nei kelių, neparenovuosi, va kur problema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko nemažai po Rusiją važinėtis, tai ten tokie vaizdeliai kasdienybė. Dar labai mėgsta žudytis lenkdami iš dešinės ☺. Na bet man jų visai negaila: alkani, basi, pikti, už paskutinius "tačkes" nusipirkę didžiuojasi, kad jų bijo pasaulis .

....bet pas juos tie paskutiniai uz kuriuos nusiperka kukuruzerius ir tt tokio dydzio kad LT atrodo kaip baudziauninkai..

nei jie alkani nei basi, nereikia perdeti.. o didziuotis kad pasoneje trinasi svetimos valstybes armija,daro bardaka Lietuvoje tai tikrai nedaro garbes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok renovuojasi tas žmonių mąstymas, ir pasirodo greičiau, nei galima tikėtis. Ir reikia džiaugtis, kad lyginant su ta skyle, mūsų "degradai" yra "aukštumoj"

Tamsta teisus ; tikrai aukštumoj ta mąstymo renovacija ba vietoj anksčiau rodomo tokio žesto kaip ranka sulenkta per alkūnę , kumštis sugniaužtas o kitos rankos delnas uždėtas ant tos sulenktos rankos alkūnės dabar rodoma iškelta ranka su sugniaužtu kumščiu ir atlenktu didžioju pirštu - afigienas pasiekimas bendravimo kultūros postūmy į vakarų pusę :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.