Pereiti prie turinio

Kelių erelis su Patrol


Suzukis

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip dėl savo statuso pabrėžimo yra perkami TLC , tam skaičiui tai daro ir morozai ba kaip kitaip parodysi kad esi krūtas iki negaliu o visi kiti kurie važinėja su kitokiom mašinom yra žąsinai . Tikiuosi kad nesi to gyvas pavyzdys nors šitas tavo pasisakymas sukelia kai kokių abejonių tai gal dar kartą laisvalaikio metu pagalvok apie tai ką čia užstūmei ant kolektyvo ba jei pradėsim skaičiuot procentus tai jie bus toli gražu ne į tavo garbinamos auto markės ir jos naudotuojų naudą :P

Tie katrie perka del tikro statuso, teisingai perka TLC. Tik budami tikram statuse, jie turi ir tam tikras galvas. Tai yra, tarp ju marozu maziau. Jie kaip taisykle issilavine,protingi ir tt. Todel su led nesviecia :D  O tie marozai babkiu neturi, bet nori atrodyti panasiai. Tada perka Patrol(nes jis pigesnis, ir tiek sukrapsto koks narkotiku-cigareciu pardavejas arba korumpuotas mentas ar valdininkelis ir tt ir vaizduoja...

Ir nieko cia nestumiau, jau paaiskinau kad tai netaikoma visiems. Patrol tuo nekaltas kad jis pigesnis bet yra panasus i rimta-brangu visureigi :D  Cia marozai ji renkasi, o ne patrol marozus :D

Na bet cia tema apie marozus, o ne apie Patrol. Jei mano minties nesupratai, tai matyt psichologijoj-charakteriu tipuose ir tt nesi labai stiprus, arba labai jau emocijos liejasi del Patrol :D su tuo ir sveikinu :cheer: As nesu Patrol priesas, as gerbiu visokius visureigius ir visokius zmones kol jie nerodo agresijos... Su Patrol pats kazkada pradejau, tai mano pirmas visureigis. Taigi nieko nestumiu, tik konstatuoju tam tikra fakta...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 189
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

uz vairo 35metai,greitis 140,tai cia kaip suprast?

taip kolega jūs teisus, aš stengiuosi. Stengiuosi nebeviršyti daugiau kaip 20 km visur - jei leidžia oro sąlygos ir mašinų srautas, ir aišku savijauta. Kaip taisyklė esant galimybei, važiuoju tolėliau naktį arba anksti ryte. Kad kuo mažiau sutikt tų, su "ribotuvais" ir galvoje. Jau senokai nebejaučiu malonumo sėsdamas už vairo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie katrie perka del tikro statuso, teisingai perka TLC. Tik budami tikram statuse, jie turi ir tam tikras galvas. Tai yra, tarp ju marozu maziau. Jie kaip taisykle issilavine,protingi ir tt. Todel su led nesviecia :D  

Taigi nieko nestumiu, tik konstatuoju tam tikra fakta...

A-ne , kokia visuomenė tokia ir eismo kultūra :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie katrie perka del tikro statuso, teisingai perka TLC. Tik budami tikram statuse, jie turi ir tam tikras galvas. Tai yra, tarp ju marozu maziau. Jie kaip taisykle issilavine,protingi ir tt. Todel su led nesviecia :D O tie marozai babkiu neturi, bet nori atrodyti panasiai. Tada perka Patrol(nes jis pigesnis, ir tiek sukrapsto koks narkotiku-cigareciu pardavejas arba korumpuotas mentas ar valdininkelis ir tt ir vaizduoja...

Ir nieko cia nestumiau, jau paaiskinau kad tai netaikoma visiems. Patrol tuo nekaltas kad jis pigesnis bet yra panasus i rimta-brangu visureigi :D Cia marozai ji renkasi, o ne patrol marozus :D

Na bet cia tema apie marozus, o ne apie Patrol. Jei mano minties nesupratai, tai matyt psichologijoj-charakteriu tipuose ir tt nesi labai stiprus, arba labai jau emocijos liejasi del Patrol :D su tuo ir sveikinu :cheer: As nesu Patrol priesas, as gerbiu visokius visureigius ir visokius zmones kol jie nerodo agresijos... Su Patrol pats kazkada pradejau, tai mano pirmas visureigis. Taigi nieko nestumiu, tik konstatuoju tam tikra fakta...

Ar tu tuos savo sapaliojimus supranti..apie ka jie .. ar tik taip varai bele ka ir viskas

Is pirmo prikliedi nesamoniu. paskui laukia,kad kas nors i kliedesius kontrargumentuotu...bet i kliedesius gali tik kontratkliedeti.

Zmones tingi kliedesius rasyti...tai jis pats sau prisiraso koki 20 postu ir skaito su pakilia sypsena.

Protingi ,issilavini ir turintys dideli statusa visuomeneje prasideda nuo kokiu 5000 euru santaupu...tiek panasiai kainuoja vaziuojantis Tlc :) :):)

Redagavo gargzdai dzipai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Žodžiu, nesiginčykit, nes ir tarp Citroen vairuotojų chamų pasitaiko :) Šiaip, aišku, visuomenėj yra tam tikrų (iš dalies pagrįstų) stereotipų, kad BMW važinėja kelių gaideliai, Jaguarais-architektai, o Mini Cooper- pedikai, bet nereikėtų visko suplakt į vieną krūvą...Čia daugiau lemia vairuotojo charakteris, mentalitetas, patirtis, fizinė ar psichinė būklė ir t.t., negu automobilio markė ar modelis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar tu tuos savo sapaliojimus supranti..apie ka jie .. ar tik taip varai bele ka ir viskas

Is pirmo prikliedi nesamoniu. paskui laukia,kad kas nors i kliedesius kontrargumentuotu...bet i kliedesius gali tik kontratkliedeti.

Zmones tingi kliedesius rasyti...tai jis pats sau prisiraso koki 20 postu ir skaito su pakilia sypsena.

Protingi ,issilavini ir turintys dideli statusa visuomeneje prasideda nuo kokiu 5000 euru santaupu...tiek panasiai kainuoja vaziuojantis Tlc :) :):)

kaip tik si rasliava ir panasi i kliedesius :P nei faktu nei argumentu, vieni kliedesiai... Nujauciu ir ledus kartais naudoji... :D

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 Žodžiu, nesiginčykit, nes ir tarp Citroen vairuotojų chamų pasitaiko :) Šiaip, aišku, visuomenėj yra tam tikrų (iš dalies pagrįstų) stereotipų, kad BMW važinėja kelių gaideliai, Jaguarais-architektai, o Mini Cooper- pedikai, bet nereikėtų visko suplakt į vieną krūvą...Čia daugiau lemia vairuotojo charakteris, mentalitetas, patirtis, fizinė ar psichinė būklė ir t.t., negu automobilio markė ar modelis.

tai be abejo tai lemia ne auto marke. Bet marke pasirenka tam tikri zmones. Todel daznai yra paralele tarp markes ir zmogaus tipo. Pav bmw ne siaip sau garseja marozais. Taip yra is tikruju, procentaliai marozai daugiau renkasi bmw nei opel. Nes tai lemia psichologinis zmogaus modelis. Visur yra isimciu, bet deja si taisykle daugumoj atveju pasiteisina. Pav neteko sutikt chamo kelyje su suzukiu :D Marozai tokio neperka, ne forsa... Toyota per brangi... Opel ne lygis. O Patrol ir groznai atrodo, ir naujesnis nebrangus ir atrodo kaime krutai... Taigi visokiu faktu visuma ir lemia, kad jie ji pasirenka.

Beje mano asmenine patirtis irgi kiek atsimenu susidurimu su chamais, visi buvo su Patrol :D  :D  :D Na bet as nieko neturiu pries Patrol vairuotojus. Tiesiog taip susikloste kad marozai megsta Patrol :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kas tada su Jeep ar Subaru važinėja ? :D kažkaip irgi savotiškas kontingentas ryškėja :D viskas tai tik nuomonės dėl žmonių patirties, kuri visokia pasitaiko, nereik priimti kaip brukamos religijos ir dėl to nervuotis kas kuom važinėja.

 

p.s. mano pirmoji TLC HJ60 buvo pirkta todėl, kad pasitaikė pigiau nei Patrol GR :) dėl statuso turėjau naują Honda CR-V iš salono, bet su ja kažkaip nesiderinau anais laikais šalia patrulių, hyndaju, uazų ir nivų... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane pradžioje atsirado bliūdas Bayliner 24" - tai 3,5 tonos svorio. Tada netikėtai aš susimąsčiau, o kaip jį iki vandens nutempt. tada pradėjau naršyt. Ir mano pirmoji 80-ikė (gulbė1) atsirado perskaičius krūvą forumų, bet įtaką pasirinkimui padarė žinot kas - iš tajotų forumų ėjo minimalus negatyvas kitų markių atžvilgiu. Kodėl? aš pasidariau savo išvadą. Ir jau beveik 20 metų pas mane kieme vien Landcruiseriai. dabar pasenau - atsiranda jau antras CL55 amg. Juk MB pensininkų mašina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau seniai nieko nemokau gyventi. Amžius man leidžia dar praskaičiuot kokius 3 ėjimus į priekį. Už vairo jau beveik 35 metus. Bet čia lyrinis nukrypimas. Kai žmogus dirba galva yra viena, o kai su rankom yra kita. Taigi.

Šįryt apie 6.00 ryto važiavoju į Palangą, prieš Elektrėnus yra nuokalnė link Kauno. Situacija: Tempomatas pastatytas ant 140, važiuoju  su TLC100, matau priekyje 3 fūras, likus geriems 500 metrų rikiuojuosi į antrą juostą su įjungtu posūkiu ir... ble vėl tas sandėlininkas iš Maximos su ribotuvu prieš pat nosį pradeda lenkti kitus 2 kolegas. Nu žybteliu aš jam ilgom kokius du kartus... Nusikeikiu. Pristabdau. Ir matau, kad jis grįžta atgal, nes kolegos nepasidavė ir nepavyko jam apsilenkti. Prisimenu mūsų pasirašinėjimą šia tema ir galvoju, jeigu tai bus vienintelis kartas -  neberašysiu. ir ką manot. Kryžkalnis, nuokalnė link klaipėdos, situacija kartojasi... vienas prie vieno. Tik mašina ne Maximos. Nebesikeikiu. Šypteliu. Čia dievo neduota. Matyt ribotuvas yra toj vietoj, kur smegenys turėtų būt...

Ir snygis nuo posūkio į šilalę kaip drėbė, taip ir iki pat klaipėdos paliko visi su ribotuvais man 2 juostą laisvą, baltą, net be provėžių...

O pavakare atgal. Fūrų beveik nėra. Lengvosios labai tvarkingai antrą eilę užleidžia greičiau važiuojantiems. O tokių buvo ne vienas-grįžtant.

 

P.S. manau profesionalai vairuotojai turėtų važinėti profesionaliai visais atžvilgiais. nepriklausomai nuo ribotuvų...

Jai,nezinai tai buna taip kad uzfuros vejo pasipriesimas mazesnis ir greiciau iseini lemkti gauni daugiau veju ir viskas aini lygiai
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tema apie nieką, kažkas mirktelėjo, kažkas baisiausiai įsižeidė, mat jo didenybę apšvietė ir dar užjaučiančių atsirado...

Tikriausiai tema būtų ne apie nieką, jei priešais būtų važiavęs tavo artimas žmogus, kurį kažkoks idiotas būtų apakinęs ir tas būtų padaręs avariją. Tikriausiai dėl tokio mastymo avarijos ir vyksta.

Bučiau, kaip tu sakai "Jo didenybė", jeigu važinėčiau pats su įjungtais halogenais. Beje, prieš kažką komentuodamas, pagalvok kaip pats tokioje situacijoje būtum pasielgęs.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai tema būtų ne apie nieką, jei priešais būtų važiavęs tavo artimas žmogus, kurį kažkoks idiotas būtų apakinęs ir tas būtų padaręs avariją. Tikriausiai dėl tokio mastymo avarijos ir vyksta.

Bučiau, kaip tu sakai "Jo didenybė", jeigu važinėčiau pats su įjungtais halogenais. Beje, prieš kažką komentuodamas, pagalvok kaip pats tokioje situacijoje būtum pasielgęs.

Niekaip nebūčiau nesielgęs,mirksėjo iš galo o ne iš priešais... Aš nesiūlau pačiam mastymo susitvarkyt, taigi ir tavo vertinimo nelaukiu, taigi pagalvok pirma pats ką rašai o tada rašyk.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.