Pereiti prie turinio

Pora klausimų apie Land Rover Discovery


trankalas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal gali kas nors tikslei pasakyti kur randasi valytuvu rele kai yjungiu valytuvus ir isjungiu jie neatsistato savo vietoje o reikia gaudyt momenta kai jie nusileidia ir prie to pacio noreciau paklausti kiek turi diskaveris 300 krauti akuma :?:

 

nors ir senai buvo,

ar pavyko sutvarkyti valytuvus. Maniškiui taip pat ožiuojasi, stoja kur nori, valo kada sumano:rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 70
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

sveiki noriu uzduoti klausima pas mane 300 tdi diskaveris manualuose raso kad tepalas pilasi pusiau sintetinis 10w 40 . ojei as supilsiu grynai sintetini 5w 40 arba 0w 40 kas gali atsitikti mano varikliukui? nes vieni meistrai sneka jokio skirtumo ar sintetika ar pusiau kiti sneka kad reikia ziuret pagal mnualus ir neisradineti dviracio, ba tik paskui daugiau bedu turesi negu naudos :unsure: padekit susigaudyt siuose reikaluose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei riebokšliai geri problemų neturėsi, o variklio detalės bus ženkliai geriau sutepamos. "Motul" nurodo pilti šitam varikliui 5w40 100% sintetiką, o tik kaip pakaitalą 10w40 pusiau sintetiką. Kai turėjau "Discovery" su šiuo varikliu, pyliau į jį pilną sintetiką ir dėl to bėdų neturėjau. www.motul.ru

Redagavo Laumkelis2
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu uzduoti klausima pas mane 300 tdi diskaveris manualuose raso kad tepalas pilasi pusiau sintetinis 10w 40 . ojei as supilsiu grynai sintetini 5w 40 arba 0w 40 kas gali atsitikti mano varikliukui? nes vieni meistrai sneka jokio skirtumo ar sintetika ar pusiau kiti sneka kad reikia ziuret pagal mnualus ir neisradineti dviracio, ba tik paskui daugiau bedu turesi negu naudos :unsure: padekit susigaudyt siuose reikaluose.

Tokiam pačiam varikliui anksčiau pyliau pusiausintetiką tai jokių prabėgimų nebuvo. Kap supyliau sintetiką apsitepalavo visas variklis - sunkiasi tepalas pro galvos ir dangteliop tarpines. Reiks prie pusiausintetikos gryšti. Pagal Kron oil katalogą http://www.kroon-oil.com/en/products/product-recommendation/result/i7mZUptkvZAr/land-rover-discovery-300-tdi-1995-1998/ šitam varikliui išvis pilasi 15w40, nors prie mūsų žiemų aišku min. pusiausintetika. Bet pagal origunalu info LANd rover knygutę, įtariu nuo pirkimo stovinčią maniškyje, parašyta, kad galima naudoti ir 5W30/40/50, 10W/30/40/50/60, 15W40. Tik skiriasi temperatūra prie kurios naudojama. 10w40 ji parodyta nuo -20 iki + 50, 5W40 muo -30 iki +50. Tad jei su tarpinėm viskas gerai - pilk sintetiką, juolab, kad aįš jau su sintetika pravažiavua virš 10 t. - problemų nėra apart tepalo prasisunkimo.

Redagavo Irklininkas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kad nekur naujos temos noriu paklaus pas mane disco 300 tdi kai pasala tai kasko starteris labai sunkiai suka atrodo lygakumas dus tuoj, gal taip cia pas visus tokia beda ,akumas naujas, startery perinkau vasara visa sutepiau visi guoliai lyg tvarkoj buvo. o siltas kaip isprotejas suka kas gali buti?

Ar jau susitvarkei šią problemą? Nes maniškiam tas pats. Įdomu kur šaknys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiam pačiam varikliui anksčiau pyliau pusiausintetiką tai jokių prabėgimų nebuvo. Kap supyliau sintetiką apsitepalavo visas variklis - sunkiasi tepalas pro galvos ir dangteliop tarpines. Reiks prie pusiausintetikos gryšti. Pagal Kron oil katalogą http://www.kroon-oil.com/en/products/product-recommendation/result/i7mZUptkvZAr/land-rover-discovery-300-tdi-1995-1998/ šitam varikliui išvis pilasi 15w40, nors prie mūsų žiemų aišku min. pusiausintetika.

..tai gal vistik tarpines geriau pasikeisti?nejau manai cia vien tik tepalo kalte,viena dien ir pusiau sintetika motoras apsitepaluos..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar jau susitvarkei šią problemą? Nes maniškiam tas pats. Įdomu kur šaknys.

 

starteri perinko meistras patikrino apvijas bet nieko nerado :unsure: visus laidus pertikrinau nezinau kame saknys ? dabar ziema arteja tai sakau gal sintetika supilsiu gal geriau bus, isvis kaskokia mistika su uzvedimu geriausia kai visai neveikia tai bent zinai kas o dabar :huh: keist starteri vel nei sis nei tas ,o jei nepades tai vel pinigai i bala :rolleyes: tai taip ir varkstam ziema .

Redagavo tomaslituania
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

starteri perinko meistras patikrino apvijas bet nieko nerado :unsure: visus laidus pertikrinau nezinau kame saknys ? dabar ziema arteja tai sakau gal sintetika supilsiu gal geriau bus, isvis kaskokia mistika su uzvedimu geriausia kai visai neveikia tai bent zinai kas o dabar :huh: keist starteri vel nei sis nei tas ,o jei nepades tai vel pinigai i bala :rolleyes: tai taip ir varkstam ziema .

Na aišku, aš įpyliau prieš praeitą žiemą sintetiką tikėdamsis, kad lengviau suks - kažkiek lengviau kai minusas - bet esmės nepakeitė, suka sunkiai kai šalta ;(. Visgi starterį ir aš nešiu perinkti, bus matyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

sveikas,kaip starteri perinkai ? radai ka nors ar irgi be rezultatu? :rolleyes:/>/>

 

Starterį prieš pora savaičių perinko - pakeitė įdėklus ir šepetėlius. Bet problema neišsisprendė. Kažkaip dar galvoju, kad čia ne starterio problema, o nepakankamai galios tiekia akumas - mano prie 1.5 metų pirktas Varta 77 Ah, 780 A. Būčiau pirkęs bent 100 Ah ir bent 900 A, bet netilptų, nes stovi kondicionieriaus vamzdelis kur į radiotarių sukasi. be kondiškės turbūt ir normalesnį galimėtų dėt. Visgi tai keturi dideli stūmokliai kuriuos reikia išjudint. Čia tik prielaidos dėl startinės srovės trūkumo.

Redagavo Irklininkas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 3 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.