Pereiti prie turinio

Kodėl forumas gyvas?


valdasamaliai

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 95
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

iki galo daskaiciau, toi apsimi...uuu. ant kiek 0jeepO odiozine figura patapo, jus visi ka, tikrai menulio paveikti??? jis gi trollina, ir normaliai taip, zaciot.

Priešininkus išvest iš kantrybės reik tuo pačiu ginklu, dvidešimt pirmo amžiaus strategija, taip daroma ir kare ir versle, pasidomėkit lunatikai o aš pažvengsiu su tais kurie supranta xaxaxa

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Priešininkus išvest iš kantrybės reik tuo pačiu ginklu, dvidešimt pirmo amžiaus strategija, taip daroma ir kare ir versle, pasidomėkit lunatikai o aš pažvengsiu su tais kurie supranta xaxaxa

 

 

Va kas atsitinka su zmonem,kai verslas isukamas visoje europoje. Imkit pvz.is TOP-PASLAUGA vado,tada gal ir 4x4 reikaluose pradesit kazka suprasti apie rimtus renginius,o dabar tik ir tesigirdi pakatuskes,da pakatuskes. :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va kas atsitinka su zmonem,kai verslas isukamas visoje europoje. Imkit pvz.is TOP-PASLAUGA vado,tada gal ir 4x4 reikaluose pradesit kazka suprasti apie rimtus renginius,o dabar tik ir tesigirdi pakatuskes,da pakatuskes. :angry:

Teisingai, neišlenda iš smėlio dėžių į bendrą poligoną, varžosi tarp važiuojančio ir jau mirusio uaziko, kitas nusipoliruoja ir bijo kad kas dulkėm apvarys pro šalį važiuodamas, fifinis stylius blyn, o dar sako nieko aš nebūrsiu man standartas gerai, niekur nelysiu, nevažiuosiu į jokius susiburymus nes aš tik asfaltu važinėju ir man gerai, su galu varomu gerai bet asfaltu su 4x4 jėgytė, pavydas net kyla audistam bmsystam ir subaristam.

 

Xebra !!!

Būkit mano varpeliu din din

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal aktyviu dziporiu ir truksta. Bet "davatkos" nepatenkintos gyvenimu, tai dauginasi dienom. Veliau loja vienas ant kito ir bendrauti sveiku protu jau nebeimanoma. Truksta saltu nervu ir sveiko proto ir prades rasyt, tie kurie per "davatkas" nieko neraso. Nes nenori buti apsik.. del savo nuomones. Geros dienos.

:liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Forumas reikalingas tam kad gaut reikiama info apie visureigius, renginius, visa kita yra šlamštas, bendraut reik gyvai o ne žinutėm ar asmenukėm kai fb, norit intymo yr saitų, norit parduot ar pirkt yra skelbiu ir t.t. ten skelbime nurodykit kad forumietis, atsirinksim ir žinosim kad bus nuolaida 50%.

Jeigu kas nepatiko galit man skambinti, kas man nepatinka, paskambinu arba gaunat į AŽ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PILNAI SUTINKU SU VALDASAMALIAI MINTIMIS

Dalinai. Jis per daug siauru sukaustytu paziuru, taciau jis pasako kartais ka kiti galvoja, arba net ir pritaria. Cia omeny turejau pacios temos uzvedimo reikala. del jo as sutikciau, kitais atvejais mes gal ir nesuderinami

 

gal sakau i Ringa einam... ten kazkaip iprasciau...

seip, panasu kad ji ten tuoj ir atsidurs... 

 

ir P.S. 

 

Iš to, kai niekas išvien, ka aš ir tu atskirai..

Kai visišką šūdą vadinam "gerai"...  

                                         G&G Sindikatas

Kazkada kazkas klause, "Dziporiai, kur ta vienybe?"  - As zinau! Ji isnyko kartu su Laisva Lietuva. Tapome kiekvienas kazkuo, ir sau lygiu laikome tik is savo rato zmones, kiti yra ne MAN lygus!

 

Tai JOP......... Mes bendraminciai ar mes ne tokio intelekto, ne tokio mastymo, ne tokio mentaliteto??? Gal bent cia bukime lygus ir nebesimatuokime, ka? 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.