Pereiti prie turinio

statybos - patarkit kaip daryti


pika`sso

Rekomenduojami pranešimai

Bet gi ja pasidaryti kaip du pirstus apmy....

Kažkada teko daryti ir mūryti tik ne fibo blokeliams o silikatiniams bet esmes ir principo nekeičia vienintelis patarimas butų daryti iš neržaveikos ir kuo storesnės ne mažiau kaip 3mm čia tavo nuotraukoj sunku suprast bet gal kas šustresnio padaryta. Aš kai dariau tai tikrai parasta. Jei galėčiau pabraižyčiau bet man paprasčiau butų padaryt maketa iš faneros.

 

 

Bet gi ja pasidaryti kaip du pirstus apmy....

Kažkada teko daryti ir mūryti tik ne fibo blokeliams o silikatiniams bet esmes ir principo nekeičia vienintelis patarimas butų daryti iš neržaveikos ir kuo storesnės ne mažiau kaip 3mm čia tavo nuotraukoj sunku suprast bet gal kas šustresnio padaryta. Aš kai dariau tai tikrai parasta. Jei galėčiau pabraižyčiau bet man paprasčiau butų padaryt maketa iš faneros.

Cia matai toke pašustrinta dėže :D  eina dviem juostom klijai o ne kaip šukos.... 

post-9485-0-71568700-1457197919.jpg

Redagavo Pawlyz
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 967
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

su paprasciausia kelne arba mentele, kas su kuo labiau igudes, tokie tepasi be jokiu konteineriu.

tu konteineriu beda, kad kose drabstosi visur kaip velnias. kampus kelti is vis kazkokia nesamone su jais kiek tu tiesiu liniju yra kad gali smaukti ji ?

ypas vidines sienos kampas ant kampo. per mazai isidedi nenusmauki kaip reikia, per daug, baigiasi blokelis, tai pakeli konteineri viskas kas per daug kliurkt ant aslos.

mums jie nepasitvirtino. su mentele kampu palei krasta blokelio smaukst smaukst ir turi ta juosta, aisku ne tokia lygia, kaip su konteineriu, bet guminis plaktukas viska istaiso.

gal kitiem ir iseina su jais, mes ne tokie profesionalai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su paprasciausia kelne arba mentele, kas su kuo labiau igudes, tokie tepasi be jokiu konteineriu.

tu konteineriu beda, kad kose drabstosi visur kaip velnias. kampus kelti is vis kazkokia nesamone su jais kiek tu tiesiu liniju yra kad gali smaukti ji ?

ypas vidines sienos kampas ant kampo. per mazai isidedi nenusmauki kaip reikia, per daug, baigiasi blokelis, tai pakeli konteineri viskas kas per daug kliurkt ant aslos.

mums jie nepasitvirtino. su mentele kampu palei krasta blokelio smaukst smaukst ir turi ta juosta, aisku ne tokia lygia, kaip su konteineriu, bet guminis plaktukas viska istaiso.

gal kitiem ir iseina su jais, mes ne tokie profesionalai :)

O as aplamamai pirma kart bandysiu muriti :D tad ir ieskau kokiu priemoniu palengvinanciu :D Tai kaip sakai taip ir reiks su kelne ant krastu kose drepti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nieko nera tas murijimas, imi ir dedi. as pats savamokslis.  kaip kampus pasikelsi taip ir turesi. paprasyk kas nors bent diena ka parodytu kaip kampai keliasi, tiesiai ir pats padesi. mano mociute ir tai pati vasarine pasimurino. pirmos 5-6 eiles, tokios vigur vigur, o toliau jau visai nieko :D

o tam konteineriui tai ismesi 30-50eu ir tiek. nebent tau prilips... bet man ir dar keliems kurie aplink mane murina kartais tai neprilipo.  plytas su kelne dedu, o blokelius didesnius tai su sukom arba su mentele kazkaip patogiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko, ant savo galima paexpermentuoti :D Savaitgali kita bandysiu jau pamatus lieti jai orai leis... kol stoves pamatas ieskosiu blokeliu kur geriausia isigiti, be kol kas jokiu akciju keramzitui nemeta... O sakykit kiek 20keramzita siltinti pakanka putu polisteroliu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavelavai su akcijom. rudeni reik akcijom dometis. dabar sezonas prasides tuoj ne tik kad akcijos negausi(nu nebent maximine tokia, kur ant mazesnes kainos uzlipdo didesne ir paraso AKCIJA) o jei paveluosi uzsisakyt dar ir lauksi kol iskeps:)

siltinimas, pagal skoni ir fantazija. pagal mane jei sandariai uztenka ir 10, bet deda ir 20, ir 30 pilka net... kaip kas sugalvoja, ir pinigu kiek nori isleisti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.