Pereiti prie turinio

JGC WJ PECIUKAS


ramshius

Rekomenduojami pranešimai

per pacius salcius vazinejau, tai syla labai normaliai ir greitai. Tik salono temperaturos reguliavimas toks idomus, pradzioj uzkaitina, tai beveik net per karsta buna, paskui pucia vesesni ora (nezinau, taip turi buti ar cia kazkas nevsai teisingai veikia), tai kad salone komfortiskai butu galima sedeti, laikau nustatyta 23 C temperatura .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 99
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

per pacius salcius vazinejau, tai syla labai normaliai ir greitai. Tik salono temperaturos reguliavimas toks idomus, pradzioj uzkaitina, tai beveik net per karsta buna, paskui pucia vesesni ora (nezinau, taip turi buti ar cia kazkas nevsai teisingai veikia), tai kad salone komfortiskai butu galima sedeti, laikau nustatyta 23 C temperatura .

 

Pas mane tas pats, bet manau čia normalu, juk kaitina kad greičiau prišildytų iki reikiamos temperatūros, o paskui jau tik palaiko. Man tai netrukdo toks veikimas. Dėl šilumos tai čia skonio reikalas, aš tai kokius 26 užsivarau, man gerai, bet kiti dažnai alpsta su manim važiuodami :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi tas pats. Kas ten darinejasi ant Jeepo tiksliai nezinau, bet ant  opelio tai uzsidaro recirkuliacijos sklende, kad salonas maziau vestu. Ant jeepo turetu irgi kazkas panasaus buti.

 Jo , jei tik koks stipresnis vėjas , tai gan greit suveikinėja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik kartais? Pas mane tik sustoji, ir po kelių minučių prasideda sklendžių muzonas.  :D

 

Nežinau, nelabai jau bekreipiu dėmesio... kartais dažniau, kartais rečiau, kartais visai nesigirdi. Kažkurį kartą atsimenu važiuojant pastoviai ten judėjo/girgždėjo be perstojo... Bet lyg ir viskas normaliai šildo ir persijungia pūtimas kur reikia, tai neimu į galvą..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va blyn, prisigyriau, kad viskas veikia...

 

Šiandien važiavau ir pastebėjau, kad per centrines groteles (kur po magu), dabar pučia tik šaltą, nesvarbu kokį režimą nustatai... (per šoninius pučia šiltą). Kai pradėjau važiuot, dar lyg per centrines šiltą pūtė. Spėju bus tos sklendės nuėjusios, nes ten malasi jos kartais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va blyn, prisigyriau, kad viskas veikia...

 

Šiandien važiavau ir pastebėjau, kad per centrines groteles (kur po magu), dabar pučia tik šaltą, nesvarbu kokį režimą nustatai... (per šoninius pučia šiltą). Kai pradėjau važiuot, dar lyg per centrines šiltą pūtė. Spėju bus tos sklendės nuėjusios, nes ten malasi jos kartais...

Gali būti ir pats pečiukas pasikišęs jei kas pylė miltukų radiatoriui "užtaisyti", nes jei nustatai "HI" neimanoma rankos prie ortakio laikyti.

Redagavo Roosas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu snd ryte galutinai sunervino jeep suluzo sutarskejo sklendes nieks nebeveikia tik i salona salta ora pucia.klaidas meta sklendciu.ir butinai turejo dabar sugest kai silumos reika ir dar ant langu nepucia.gal kas zino kas tvarko per bardcioka nes daugibucio kieme ir tokiu oru nesigaus.atvaziuociau ir i kita miesta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Gal jau pabandė kas sklendes pieciuko taisyt? Man metė klaidą 52, išpjoviau plastmasę pagal brėžini rasta Youtube, viskas ten vaikšto sukiojasi iš pirmo žvilgsnio. Gal kas galėtų geriau pakomentuot kaip reikia daryt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kam tu pjoviai ar tau neveike sklendes, ar del to kad klaidu kodus rode.nes buna klaidos atminty like,man taip buvo jau galvojau reiks pjaut plasmases, klaidas rode bet sklendes veike gerai.klaidas istryniau rankiniu budu.ir jos daugiau neatsirado, nebent akuma atjungi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

52 klaida yra ne temperaturiniu sklendziu,o recirkuliacines sklendes. Tos kuri reguliuoja oro paėmimą iš lauko arba vidaus. Dažniausiai būna nulūžusi ir uzkritusi sklendė ant ventiliatoriaus angos ir beveik nieko tada nepucia. Ventiliatorius ūžia bet nepučia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.