Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

Praeita savaite buvom, dar per pati salti. Ryte nuvaziavom, lauke -20C. Tik islipus is masinos serksnas nosyje pasidare. Nu manau bus sakes. Bet isbuvom visa diena. Diena atsilo (-10). Pagavau 5 eseriokus, veleveles per visa diena ne krust. Draugelis istrauke apie 50 eseriu. Gaude su 0.09mm valu, ant avizeliu vadinamu banankem (virsus rainas, apacia ruzava). Kliovas ant ju nerealus. Gaudem Traku raj. ant Luknos ezeriuko. Kas kur gaudot?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš "ant durniaus" Kanio ežere 25 ešeriokus sekmadienį prilupau, fotiko neturėjau, ėjau per 4 eketes, 15-20 metrų nuo Labanoro girios 13 valandų laipsniu, nuo dešinio kranto 15 - 20 metrų, daubelė ten tokia yra, ten jie ir gulėjo . Visi delniniai, mažesnių nebuvo.... Labanorininkam galiu parodyt maps . lt tą vietą. Nors nėr ką rodyt... Kalnas su pušim už nugaros, ežras tiesiai, 13 valandų laipsnis ir 20 metrų nuo kalno , 15 - 13 metrų nuo kranto dešininio...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitur atsosalines atsirasi ten po keliu savaiciu :D

ne, tikrai ten nevarysiu, nes kiek buvau visada pas visus atsosai ten, nezinau kaip ten surenka arti simto :D ir kasnorsui sakiau, kad ten jokiu meetu nedarytu, nes nedalyvausiu tada :lol:

p.s. o dabar esu priverstas ten varyt, nes kitur dar ledas nelaiko, nors sian prie asvejos upelio jau matem 4 ar 5vnt zmogu, bet lipt ten nedrisom, o be to ir ten murzinas didelis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn kauno marios visai sugedo, vien pugzliai liko. pries keleta metu tikri kauniniai kupriai kibdavo. per pastaruosius pora metu teko nuvaziut kelis kartus ir gryzdavom su visisku nuliu...

 nu aplinkui buvo liaudies kas ir po daugiau pagavo bet mes nusprendem kad gana snargliuotis ir namo islekem , o sianden neisejo nes man i darba reikejo .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

na jei esi zvejas, tai amunicijos kaip ir turetum tureti, tad i amunicija investicijos menkos. o seip tai kaina iseina zmogui su kelione apie 2200lt

Gal kartais esi buvęs? Jei taip, tai gal gali kokių foto ar šiaip pasidalinti įspūdžiais, nes jau užkniso juodai degtukiniai ešeriukai ir tie reti. Tai jau taip norisi nors akis paganyti. O kas liečia važiavimą, tai niekaip, nes pradėjau pirkią statytis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.