Pereiti prie turinio

zvejyba


Rekomenduojami pranešimai

Dar povandenine zukle pamirsai 8)

a aliektra,tinklai,dinamitas?

A ko čia šaipais???... :roll: Mano tėvukas niekada gyvenime su jokia kartim prie vandens nesėdėjas, bet jei vasarą negaun Varėnės žiotyse su "maske" ir lastais pamirkti (vienas toks pamirkimas - keli kg kuojų ir vėgelių, - gaudo, išskirtinai, tik plikomis rankomis), tai visą savaitę piktai dziejuos, kad pažvejoc negavo... :evil: :roll: :shock: 8) :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi legalus budai :D vaikyste praleista prie dysnos upes, dabar maluosi visur, vasara po ezerus rudeni nemunas aukstupys, bet pagrinde bunu moletu-anyksciu rajonu sankirtoj netoli alantos, kai bunu komandiruotese tai pagal aplinkybes ieskau kur pazvejot :wink:

p.s. hunteri tu b+ nesilankai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parduosiu dzipus,pradesiu aktyviau zvejot...........kada nors.o gal kas y kompanija prikabintu?

 

galima kada planuot isvyka su sunkumais prie kokio ezero, lengvas privaziavimas, zvejyba :girtas: , lengvas isvaziavimas :mrgreen:

 

geriausia butu, kad tam ezere ir zuvys dar gyventu :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien as irgi vaziavau sunkesniu keliu, tai poto traktoriaus laukiau, kai nera snieko pravaziuoju be problemu ir zymiai arciau gaunas, bet dabar stipriai pripustyta, nuslydau i vezes ir sedau ant pilvo :lol:

hunteri o tu kur stinteles zvejoji? baluose ar asvejoj? nes as siemet pirma kart pradejau jas gaudyt ir buvau tik pora sykiu(asvejoj), tai pirma kart pagavau 55, antra 13. nelabai isivaizduoju kaip pagauna vos ne 200 :roll: :santa:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stintas zvejoju baluose... mano rekordas 180 vnt pries 5 metus, o paskutiniu laiku vidurkis apie 50 vnt ... jos kaip tycia kimba tik darbo dienomis :lol:

:shock: :shock: :shock: xytros zuvys pasidare.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.