Pereiti prie turinio

jimni pliusai;minusai


equilibrium

Rekomenduojami pranešimai

tai jo,daug snekama kad jie greit virsta,skaitau proto ribose reik lekt su juo ir neapvirsi :).svarstau ysigyt,ydomu kaip ten su body liftu,kokius ratus pajiekciau sumaut ir kaip jis man krutetu misku apsemtas iki puses :)))) anksciau laksciau su patrol bet pardaviau ir ziuriu kazka mazesnio kalibro :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nugriebęs tokį pasivažinėti su šeima tai patiko Jimnis

 

Benzino mažai ima, nes atliko daug kiek supylęs :)

 

Pravažumas aišku geras, nes lengvas, patikimas, nes paprastas

 

Minusai - kratukas, mažai vietos priekyje (gal reiktų sodynę perkelti atgal :D ) ir bagaže, ir gana didelė kaina,

nes Europoje juos vertina labiau, nei pas mus :?

Autostradomis atsibostų važinėti, bet trintis po miškus ir laukus labai tinkamas, turi pliusų ir mieste (manevringas, lengva parkuoti)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki, noriu paklaus vazinejanciu su Jimniu ar jis turi tarpasini diferenciala ( ar galima saugiai vaziuoti ant asfalto 4x4 ijungus ) ir dar ar galima vaziuojant ijungti priekini tilta ( kad isjungti galima ,tai raso reklamoj ) ?

Dar gal zinot kokio svorio priekaba galima tempti :D ir kokia stogo apkrova galima. Kadangi bagazine l. nedidele tai galima ant stogo butu prikonstruot, bet Jimnis ir taip aukstas kazin kaip tada reaguos i sonini veja, ar nenupus :?::lol:

Ir dar koks kreiserinis greitis ant asfalto neprievartaujant masiniuko :?:

 

Aciu uz atsakymus :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu paklaus vazinejanciu su Jimniu ar jis turi tarpasini diferenciala ( ar galima saugiai vaziuoti ant asfalto 4x4 ijungus ) ir dar ar galima vaziuojant ijungti priekini tilta ( kad isjungti galima ,tai raso reklamoj ) ?

:wink:

Tai Part Time automobiliukas, t.y priekinį tiltą galima jungti tik ant slidžios (sniegas, ledas, žvyras ...) dangos, nes nėra tarpašinio diferencialo. Priekinį tiltą galima jungti iki 100km/h greičio. Palėtintą įjungti galima tik pilnai sustojus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Jimny fanai. Prieš savaitę pabaigiau projektėlį su Jimny. Klientas iš Baltarusijos pageidavo patobulinti šį automobiliuką, kad galėtų lengviau judėti savo medžioklės plotuose. Mano su kolega darbo rezultatas matosi nuotraukose. Keletas mano asmeninių ispūdžių. Po patobulinimo išbandžiau šį monstriuką bekelėje. Režimą uždaviau sudėtingą, teko "paskraidyti", kad pilnai patikrinti OME pakabos darbą ir patikrinti ar didesni ratai niekur nekliuna. Nors esu ištikimas Land Rover fanas, tačiau turiu pripažinti, kad pavyti Jimny bekelėje būtų sunku. Reikia pripažinti, kad tai labai lengvas ir mažas visureigis, labiau panašus į ATV, nei į visureigį. Na bet mano įvertinimas tikrai geras. Nežinau kaip jo patikimumas, bet svarstau galimybę paruošti tokį auto "Ladoga Trophy" TR1 kategorijai. Jeigu kas žinote jo mechaninius trūkumus-pasidalinkite. P.s. atliko standartinis bamperis, spyruoklės ir amortizatoriai. Jeigu kam reikia-skambinkite 8-611-23545, kainą suderinsime.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.