Pereiti prie turinio

Privaloma tarnyba ar ne


gince

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 707
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

...Bet vis vien Lietuvos piliečiai turėtų būti vieningi...

Tik prolema ta, kad dabar motina, privales isduoti sunaus adresa kur jis gyvena seima sukures net jei tai ir USA. 

Vakar kalbejau su teta, kurios vaikas-mano pusbrolis gyena amerikoje... Kuris turi nama, automobili, darba, bei zmona. Jis ten ne uzsidirbti isvazeves, jis ten GYVENA. O pasirodo, dar tures pargryzti tam kad kazkokia Lietuva ginti, kurioje jis net negyvena. Tai cia sveika? Psichopatai tik taip gali sugalvoti tokias taisykles. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik prolema ta, kad dabar motina, privales isduoti sunaus adresa kur jis gyvena seima sukures net jei tai ir USA. 

Vakar kalbejau su teta, kurios vaikas-mano pusbrolis gyena amerikoje... Kuris turi nama, automobili, darba, bei zmona. Jis ten ne uzsidirbti isvazeves, jis ten GYVENA. O pasirodo, dar tures pargryzti tam kad kazkokia Lietuva ginti, kurioje jis net negyvena. Tai cia sveika? Psichopatai tik taip gali sugalvoti tokias taisykles.

 

Kolega, nepapyk, bet jo motina pasak tavęs gyvena Lietuvoje, tai paprotink man, kaip čia gaunasi, aš turiu tavo pusbrolio motina gynti? Jei sūnus neprivalo, tai kas tada turi gynti? O kai motina nueis anapilin, tada tikriausiai nekilnojamas turtas, ar žemės sklypelis jam nepaliks kaip palikimas? Tai kas tą turtą jo turi apginti? Hm....Kažkas pas tave su logika ne viskas susidėlioja. Čia tik trupiniai, tiesiog nenoriu plėtotis. Jei jis Lietuvos pilietis, jam priklauso visos iš to išplaukiančios pareigos, ir netikiu, jei jis yra JAV pilietis kad jį tai turėtų jaudinti. Aš nediskutuoju apskritai apie būtina privaloma tarnyba ar ne. Ir apskritai, (cituoju tave: "kad kažkokią Lietuvą ginti....") pas tave tiek nepykantos šiam kraštui kad matuoti jau reiktų ne kilogramais o didesniais matais. Žmogau, tu skiri kraštą nuo valdžios atstovų? Kuo tavo kraštas kaltas dėl vienokių ar kitokių politikų sprendimų? Kažkaip tu mėgėjas lietuviškas mišraines daryti, kitaip vadinamus vinegredus, viską sumali į krūvą. Neketinu su tavim drąskytis, tiesiog noriu tau parodyti ir kitą medalio pusę kurios akivaizdu tu nematai, ar net nenori moatyti. Taika.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Afygiet... kas tipo gyvena gerai tai slabo pakariaut? Kodel as turiu kist galva po kulkom uz svetima zmogu, kai jo vaikai sedi uzsienyje sotus ir turtingi... ir dar varo ant lietuvos. Klaida buvo padaryta kai buvo lietuvoj atsaukta privaloma tarnyba... dabar pripuxli... svarbios priezastys atsirado....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, nepapyk, bet jo motina pasak tavęs gyvena Lietuvoje, tai paprotink man, kaip čia gaunasi, aš turiu tavo pusbrolio motina gynti? Jei sūnus neprivalo, tai kas tada turi gynti? O kai motina nueis anapilin, tada tikriausiai nekilnojamas turtas, ar žemės sklypelis jam nepaliks kaip palikimas? Tai kas tą turtą jo turi apginti? Hm....Kažkas pas tave su logika ne viskas susidėlioja. Čia tik trupiniai, tiesiog nenoriu plėtotis. Jei jis Lietuvos pilietis, jam priklauso visos iš to išplaukiančios pareigos, ir netikiu, jei jis yra JAV pilietis kad jį tai turėtų jaudinti. Aš nediskutuoju apskritai apie būtina privaloma tarnyba ar ne. Ir apskritai, (cituoju tave: "kad kažkokią Lietuvą ginti....") pas tave tiek nepykantos šiam kraštui kad matuoti jau reiktų ne kilogramais o didesniais matais. Žmogau, tu skiri kraštą nuo valdžios atstovų? Kuo tavo kraštas kaltas dėl vienokių ar kitokių politikų sprendimų? Kažkaip tu mėgėjas lietuviškas mišraines daryti, kitaip vadinamus vinegredus, viską sumali į krūvą. Neketinu su tavim drąskytis, tiesiog noriu tau parodyti ir kitą medalio pusę kurios akivaizdu tu nematai, ar net nenori moatyti. Taika.

jo motina, gyne savo laiku jos vyras. todel vaikai jau yra kita karta, kuri rupinasi gerove savo seimos, savo ateities. jus dar ieskote vakarykscio. Ziurekime i prieki. as nenoriu cia gyventi-negyvenu. Nenoriu ginti kazko, i ka nepretenduoju, tai i neginu. 

Man kazkaip atrodo, jog mes ziurime i ta pati medali, tik is skirtingu pusiu. Jis del to kad tik gime toje Lietuvoje, neturi likti skolingas jai visa gyvenima. Jums cia patiko, jus likote gyventyi, turite ka ginti, tai ir ginkite. Jo atveju buvo kitaip, jis cia nieko nenorejo, o kad jam buvo suteikta pilietybe tik del to kad cia gime, tai dar nerodiklis. Mes diskutuojame apie tai, kaip lietuviai, tie kurie cia jaucia sentimentus ir nori sitos salies kaip vieneto zemelapyje su vienokiais ar kitokiais istatymais, NORETU ja eiti gint, o ne davai, imam visus be isimties ir priverciame juos mus atginti. Motinos sensta, anksciau ar veliau visi mirstame, o po saves paliekame jaunaja karta toliau gyventi. 

 

Pasak, kolega Mikai taves, tai atrodo jog jei bent mekiausi galai tave sieja su lietuva, kuria visi alina, melzia, ar dar kitaip veikia-jau privalai.

 

Toli grazu Ne. Norint kazka ginti, pirmiau reikia zinoti ka gini, o ne "tu privalai". Laisva lietuva, su laisvais poziuriais, tai laisvai kiekvienas ir rinksis ka jam daryti. 

 

As cia tik seip, man nusisikti isvis kas cia bus, nei man kas sautuva duos, nei as su juo jau eisiu kur, Tiesiog mastau kaip is treciosios puses. 

 

P.S. Taip, Mikai, as sumalu krasta su tam krastui vadovaujanciais asmenimis, nes jei ne jie, tai karo isvis nebutu. Paprasciausiai as piktas, nes progresas niekada nebuvo i gera puse per tokius vadovus, o tik siknon ritosi, o dabar, kai jau sude iki ausu, tai atbekit mus cia atginti?? Dovanokit, jei jusu gyvenimas pasisuko kitaip, anksciau vargote nuo 6ryto stovedami eileje, tikedamiesi gauti daktariskos desros bent i vakara... O dabar prasukot istatymu spraga pasinaudoje kazkoki bizneli ir gyvenate taip, kad maximoje be eiles galite tai gauti. 

 

As tiesiog paziuriu nuotraukas, kokie stalai sventemis budavo anksciau, su tais "vinigretais", is kaimynu skolintais stalais-knygomis, ir kokie dabar,su trimis lekstelemis, kiekvienoje maximos salotu po saukstuka... Na, bet cia jau kita tema... 

Redagavo want3d
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kad tavo pusbrolio motiną, savo laiku gynė jos vyras.... na jis tikras vyras, apgynė savo moterį, ir tai jau praaitis, na bet sūnus jei yra Lt pilietis, jis privalo jausti pareigą, arba padėti pasą Lt ambasadoje. Bet tai tik mano suvokimas , esu dar gerokai jaunas ir tikriausiai naivus :) kaip ten bebūtų, mūsų nuomonės skirias, ir tai gerai, turim galimybę diskutuoti.

Gerbiu kolega tavo poziciją, tačiau lieku ištikimas savajai, kad paukštis savam lizde nešika.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon, 08 Kov 2015 - 12:18, parašė:
...Bet vis vien Lietuvos piliečiai turėtų būti vieningi...
 

Tik prolema ta, kad dabar motina, privales isduoti sunaus adresa kur jis gyvena seima sukures net jei tai ir USA. 

Vakar kalbejau su teta, kurios vaikas-mano pusbrolis gyena amerikoje... Kuris turi nama, automobili, darba, bei zmona. Jis ten ne uzsidirbti isvazeves, jis ten GYVENA. O pasirodo, dar tures pargryzti tam kad kazkokia Lietuva ginti, kurioje jis net negyvena. Tai cia sveika? Psichopatai tik taip gali sugalvoti tokias taisykles. 

 

na visų pirmą nesupratai ką norėjau pasakyti... kalbėjau apie vienybę įvairių tautų Lietuvoje vardan mūsų šalies gerovės...

 

o antra - asmeniškai mane jau užknisa tie emigrantai, kurie aiškina čia kitiems apie Lietuvą ir gyvenimą joje... Lankotės čia, bendraukite  bekelės ir visureigių temomis, o apie politiką ir gyvenimą Lietuvoje palikti mums patiems diskutuoti... Jūsų čia Lietuvoje nėra, tai ir rašliavų čia irgi nereikia... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazko nesupratau?? Kuo skiriasi komandiruote i kita miesta? Mano miestas tik kitoje salyje. As lietuvoije praleidziu 6menesius per metus. Kazkas pasirenka furisto duona, namie maziau buna nei as, o reikstis gali, politikuoti ir t.t.  Zmona vis dar gyvena, vaikas cia ir mane tai liecia labiau nei kita dar. Todel man reikia sitoje sriuboje virti. Vieningumo as nematau nei pas viena, ypac tai juntama kitapus sienos, Juokiames is lenku, nors jie kur kas draugiskesi, vieningesni. 

Planuotis ateiti mes pradedame jau budami mazi. Svajojame kaip turetu buti. Su susiklosciusiomis aplinkybemis, mes savo palnus keiciame megindami prisitaikyti. Neisimtis ir as, jei as sugebejau save realizuoti tik kitoje valstybeje, tai nereiskia jog nesu lietuvis. Bet rysiumi su tuo, as esu prapletes akirati ir turejau galimybe pamatyti kitas tautas ir jas palyginti.Nei viena salis taip nenori karo kaip jo trosta lietuviai, tokiems nera svarbu, ar kariauti tarp savu, ar pries kitus. Nera vieningumo ir nebus, o vertimas tarnauti, to neipus. 

Nenorit, galiu neberasyti, gyvenkite uzsidare, manykit kad jus vieni cia lietuviai ir pasaulis turi sukti pagal jusu tempa. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, nepapyk, bet jo motina pasak tavęs gyvena Lietuvoje, tai paprotink man, kaip čia gaunasi, aš turiu tavo pusbrolio motina gynti? Jei sūnus neprivalo, tai kas tada turi gynti? O kai motina nueis anapilin, tada tikriausiai nekilnojamas turtas, ar žemės sklypelis jam nepaliks kaip palikimas? Tai kas tą turtą jo turi apginti? Hm....Kažkas pas tave su logika ne viskas susidėlioja. Čia tik trupiniai, tiesiog nenoriu plėtotis. Jei jis Lietuvos pilietis, jam priklauso visos iš to išplaukiančios pareigos, ir netikiu, jei jis yra JAV pilietis kad jį tai turėtų jaudinti. Aš nediskutuoju apskritai apie būtina privaloma tarnyba ar ne. Ir apskritai, (cituoju tave: "kad kažkokią Lietuvą ginti....") pas tave tiek nepykantos šiam kraštui kad matuoti jau reiktų ne kilogramais o didesniais matais. Žmogau, tu skiri kraštą nuo valdžios atstovų? Kuo tavo kraštas kaltas dėl vienokių ar kitokių politikų sprendimų? Kažkaip tu mėgėjas lietuviškas mišraines daryti, kitaip vadinamus vinegredus, viską sumali į krūvą. Neketinu su tavim drąskytis, tiesiog noriu tau parodyti ir kitą medalio pusę kurios akivaizdu tu nematai, ar net nenori moatyti. Taika.

Na pafilosofuokim, sakai sumale i kruva, ir misraines zmogus daro? O kartais pats nesumali viska i kruva, ir nedarai misraines?

Pav ka tu turi ginti, kokio pusbrolio motina ir nuo ko??? Man rodos nieko tu neprivalai, ir net nezinai nuo ko, ir jei bandysi ginti, nieko tu neapginsi... :D Turtas lieka savininkui, net jei valstybe uzgrobs kaimynai... Taigi turto jokio ginti nereikia, ne 12 amzius. Keiciasi tik vadovybe, kuri tave degradavusi ir melzia. Tai kam cia ka ginti? :D

Krastas ne kaltas nuo valdininku vienokiu ar kitokiu sprendimu. Bet jis jau ne be tas krastas, kuris tau savas ir atstovauja savo zmogu tai yra mane-tave. Gal net svetimas krastas ir tvarka yra arciau zmogaus, kaip tada? Gal kaip tik tu isivaizduoji kazkoki staba, ir tuo tiki kaip koki medini kuola :D  Manau deja valstybe nera visiskai atskiriama nuo jos valdymo ir valdanciuju kurie uzgrobe ta valdzia. Galima tai neigti, bet istorija rodo ka kita. Pav Vokietija ir Hitleris, tada irgi visi privalejo anot Hitlerio ginti Vokietijos interesus ir tarnauti saliai. Bet is tikro jis neteisetai uzurpavo salies patriotiskumo ir ginybos savoka ir ja naudojosi kaip jam reikia asmeniniais tikslais(tas pats vyksta manau Ukrainoje siuo metu, ir net panasu Lietuvoje gimsta visokiu fasistu burelis kurie bando ipusti ideja kad vardan ju ideju visi turi pulti su kazkuo kariauti). Taigi mano filosofiniu mastymu nei vienas vokietis neprivalejo tarnauti jam kaip vadovui, ir deja Vokietijai tuo metu. Kai laikai pasikeite, jau galbut privalejo tarnauti ir pan. Taigi savoka privalo ginti tevyne nera privaloma is esmes absoliuciai. Jei tevyne yra blogis( nes ja uzgrobe kazkokie debilai is vidaus ir pav dar susideje su tevynes priesais is kitos puses) tai ginti tu debilu joks pilietis neprivalo. Gal net atvirksciai, jis privalo tuos debilus iskrapstyti is valdzios,  kol kaimynai neatejo sunaikinti salies kaip issisokelio(kaip tai buna istorijoje daznai ir kaip tai buvo tos pacios Vokietijos atveju, ir pav kaip dabar gali but Ukrainos atveju) o gali buti ir musu atveju jei Grybovska sukaus toliau, paskelbs kara kaimynui ir isakys pulti... :D

Taigi tam kad ginti tevyne, valdzia ir tevyne 21 amziuje turi uzsitarnaut savo pilieciu palankuma. Nes jau ne viduramziu karai, kada apsupdavo miesta ir liepdavo pasiduot arba mirti visiems(nes ispjaus uzeje visus iki vieno) tokiu atveju zmones neturejo pasirinkimo ir privalejo ginti( ir tai dazniausiai pasiduodavo, kartais isskersdami nekenciama tuometine ispampusia valdzia). O dabar, kai keiciasi is esmes tik valdininkas ir jo pavarde, ar privalu ginti savo valdininko kede ir jo gerove jei jis tave niekina-tyciojasi ir tt? Na man nera tai labai aisku :D

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

duokit man dabar bablo kuris nenorit tarnaut ,as uz jus atvarysiu dar metelius ir su pacanais pasportuosiu ir dar manau ,kad daugelis is tu gatves ereliu kur bandom blatni  per fizo pakris,nors aisku pradzioj dvesiu ir as nuo sporto,bet neverksiu ,kad negaliu ir panasiai ,is dalies suprantu tuos kurie tvirtai issikure uzsieni ,bet dauguma ten vergauja,gal geriau patilesiu ,nes tuoj pratruksiu bl...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazko nesupratau?? .............

Nenorit, galiu neberasyti, gyvenkite uzsidare, manykit kad jus vieni cia lietuviai ir pasaulis turi sukti pagal jusu tempa. 

 

Taip ir vėl nesupratai, užknisa tokie, kurie nuolat juodina mus čia Lietuvoje gyvenančius... jei savęs prie tokių neskiri, tai ir nėra ko nervintis...  :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Taigi tam kad ginti tevyne, valdzia ir tevyne 21 amziuje turi uzsitarnaut savo pilieciu palankuma.

Nu nu ...... o čia tai žmogau užlankstei dėl Tėvynės gynimo - Tėvynė yra Tėvynė ir piliečių palankumo jai užsitarnaut nereikia , bendrai tai toks anas ir pilietis jei Tėvynė turi jo palankumą užsitarnaut.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai jau nuskriaustas sm valdininku, kokia kalba forume apie politika nesisuktu, jis vis ta pati raso  :D mes jau supratom, kad valdzia ir valdininkai yra blogis ir kad sm nieko negins :D  zmones diskutuoja ka kas darys karo atveju kai kazkas uzpuls, vieni pasiryze eit tarnaut i armija ir su ginklu kariaut, o kiti ruosiasi tept slides, ba jie matai susikure savo gyvenimus ir i ju planus neieina karas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nu ...... o čia tai žmogau užlankstei dėl Tėvynės gynimo - Tėvynė yra Tėvynė ir piliečių palankumo jai užsitarnaut nereikia , bendrai tai toks anas ir pilietis jei Tėvynė turi jo palankumą užsitarnaut.

nelankstyk :D sis mano pafilosofavimas buvo skirtas tam zmogui kaip alternatyvinis mastymas, kad galima mastyti kitaip ir placiau... Pav yra tam tikras valstybes degradavimo lygis(pav Vokietija per antra pasaulini, paprasti tamsus zmones tarnavo -zude lageriuose uz tevyne kitus zmones, o issilavine vokieciai sukosi kaip galejo kad tik netarnautu tokiai "tevynei" )pagal kuriuos niekas neprivalo tarnauti tevynei. As cia neturejau omeny Lietuvos. Tiesiog bet kada tevyne gali tapti visisku durniu laivu(kai valdzia uzgrobia durniai-maniakai ir tt) kuriam neprivalo tarnauti protingi zmones.

Cia toks paprastas palyginimas, zmogus yra svarbu, bet uz zmogu svarbiau seimos reikalai, uz seimos reikalus miesto reiklaai, uz miesto svarbesni valstybes reikalai. O uz valstybes reikalus svarbiau yra visos zmonijos civilizacija ir zmoniskumas. Taigi kai valdzia uzgrobia maniakai-fasistai ir rekia kad vardan tevynes turim pulti kaimynus ir sunaikinti is principo zmonija ar siuloma niekinti kita tauta ja naikinti-visaip zeminti varyti i konclagerius ir taip nusizengiama zmoniskumui vardan kazkokios ale "tevynes" tai tie pasiulymai ir isakymai tampa niekiniai ir neprivalom ginti tokios tipo tevynes( kuri nera tevyne, o tik keliu zmoniu gauja uzgrobusi tuo metu valdzia).,

O mano nuomone nera visiskai tokia pat kaip isdesciau. Ant galo parasiau kad " nera cia viskas tai aisku" :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai jau nuskriaustas sm valdininku, kokia kalba forume apie politika nesisuktu, jis vis ta pati raso  :D mes jau supratom, kad valdzia ir valdininkai yra blogis ir kad sm nieko negins :D  zmones diskutuoja ka kas darys karo atveju kai kazkas uzpuls, vieni pasiryze eit tarnaut i armija ir su ginklu kariaut, o kiti ruosiasi tept slides, ba jie matai susikure savo gyvenimus ir i ju planus neieina karas

sm gins bet kada ir bet kur savo -seimos-draugu-zmonijos interesus, o kazkokiu valdininku interesus ginsi tu :D kame problema? Tu aisku noretum kad tavo sugalvotus interesus ginciau as? :D Deja kaip tu negini mano interesu, taip neginsiu as tavo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deivi nepyk, bet nustok vartojęs ka vartoji, nes tos "paklodės" kartojasi visose temose kur tu rasai.... <_< be pykčio... :salut:

kiekvieno musu paklodes kartojasi kiekvienoj temoj. Kiekvienas turi savo mastyma ir ji pakeist ne taip paprasta :D O ir tai ka skaitai nebutinai yra absoliuti mano nuomone. Tai tik pamastymas pavyzdziui is kitos puses...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pafilosofuokim, sakai sumale i kruva, ir misraines zmogus daro? O kartais pats nesumali viska i kruva, ir nedarai misraines?

Pav ka tu turi ginti, kokio pusbrolio motina ir nuo ko??? Man rodos nieko tu neprivalai, ir net nezinai nuo ko, ir jei bandysi ginti, nieko tu neapginsi... :D Turtas lieka savininkui, net jei valstybe uzgrobs kaimynai... Taigi turto jokio ginti nereikia, ne 12 amzius. Keiciasi tik vadovybe, kuri tave degradavusi ir melzia. Tai kam cia ka ginti? :D

Krastas ne kaltas nuo valdininku vienokiu ar kitokiu sprendimu. Bet jis jau ne be tas krastas, kuris tau savas ir atstovauja savo zmogu tai yra mane-tave. Gal net svetimas krastas ir tvarka yra arciau zmogaus, kaip tada? Gal kaip tik tu isivaizduoji kazkoki staba, ir tuo tiki kaip koki medini kuola :D  Manau deja valstybe nera visiskai atskiriama nuo jos valdymo ir valdanciuju kurie uzgrobe ta valdzia. Galima tai neigti, bet istorija rodo ka kita. Pav Vokietija ir Hitleris, tada irgi visi privalejo anot Hitlerio ginti Vokietijos interesus ir tarnauti saliai. Bet is tikro jis neteisetai uzurpavo salies patriotiskumo ir ginybos savoka ir ja naudojosi kaip jam reikia asmeniniais tikslais(tas pats vyksta manau Ukrainoje siuo metu, ir net panasu Lietuvoje gimsta visokiu fasistu burelis kurie bando ipusti ideja kad vardan ju ideju visi turi pulti su kazkuo kariauti). Taigi mano filosofiniu mastymu nei vienas vokietis neprivalejo tarnauti jam kaip vadovui, ir deja Vokietijai tuo metu. Kai laikai pasikeite, jau galbut privalejo tarnauti ir pan. Taigi savoka privalo ginti tevyne nera privaloma is esmes absoliuciai. Jei tevyne yra blogis( nes ja uzgrobe kazkokie debilai is vidaus ir pav dar susideje su tevynes priesais is kitos puses) tai ginti tu debilu joks pilietis neprivalo. Gal net atvirksciai, jis privalo tuos debilus iskrapstyti is valdzios,  kol kaimynai neatejo sunaikinti salies kaip issisokelio(kaip tai buna istorijoje daznai ir kaip tai buvo tos pacios Vokietijos atveju, ir pav kaip dabar gali but Ukrainos atveju) o gali buti ir musu atveju jei Grybovska sukaus toliau, paskelbs kara kaimynui ir isakys pulti... :D

Taigi tam kad ginti tevyne, valdzia ir tevyne 21 amziuje turi uzsitarnaut savo pilieciu palankuma. Nes jau ne viduramziu karai, kada apsupdavo miesta ir liepdavo pasiduot arba mirti visiems(nes ispjaus uzeje visus iki vieno) tokiu atveju zmones neturejo pasirinkimo ir privalejo ginti( ir tai dazniausiai pasiduodavo, kartais isskersdami nekenciama tuometine ispampusia valdzia). O dabar, kai keiciasi is esmes tik valdininkas ir jo pavarde, ar privalu ginti savo valdininko kede ir jo gerove jei jis tave niekina-tyciojasi ir tt? Na man nera tai labai aisku :D

Aga Palestinoje irgi tik valdzia pasikeite. Nusisneki zmogau. Pyksti ant valdzios, bet pas ja renki, kokia renki tokia turi, nes su savo mastysena supuvusia tu visada pasirinksi prasta varianta ir busi nepatenkintas. Matai ponulio neatsiklause Prezidente kokia politika turi palaikyti rusijos ar kitos salies atzvilgiu. Kad tavo verslui dabar yra problemos nekar ant visu kitu savo sunu. Su savo afigienu analitiniu mastymu :) pasekmes galejai numatyti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau ne visi įžvelgia ir supranta ką SM norėjo paklodėse pasakyti... o ten daug teisingų ir logiškų dalykų...  ;)

tiesiog kiekvienas per savo "smegenų filtrus" kai praleidžia tą informaciją, tai rezultatai skirtingi būna... 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...Pyksti ant valdzios, bet pas ja renki, kokia renki tokia turi...

 

Kaip vienas zmogus gali isrinkti valdzia? Tokie kaip SM, kaip as, musu yra mazuma, tai, ka mes renkame, niekada nebus isrinkta. Be to, nelabai jau yra is ko rinktis. Kiek man zinoma, tai lemia balsu skaicius, ir tai akivaidziai matoma forume kokiu balsu yra daugiau. Todel nedraskykit akiu cia del to, jog mes sau tokia valdzia issirinke. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau ne visi įžvelgia ir supranta ką SM norėjo paklodėse pasakyti... o ten daug teisingų ir logiškų dalykų...  ;)

tiesiog kiekvienas per savo "smegenų filtrus" kai praleidžia tą informaciją, tai rezultatai skirtingi būna... 

SM'as prirašo ir geru dalyku ir blogų, niekas (bent jau aš) nuomonės nekvescionuoja, visi tik sako kad nusibosta paklodes skaityti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.