Pereiti prie turinio

15 metuku Panevezio visureigiu klubui VIESULAS BASTUNAS


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 101
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveiki, kas vaziuoja is Vilniaus siestadiei gal jau zinot kelvin ta vaziuojat ir kur renkates

Sveikas. Grubiai 8:15 pravažiuosim pro BIG'ą Ukmergės gatvėj, galim tartis susitikti. Vilniaus temoj Linas klausė ar nėra daugiau važiuojančių iš Vilniaus - niekas neatsiliepė, tai ir nutarėm, kad arba niekas nevažiuoja, arba tiesiog su mumis nenori :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, mano 8 678 3vienas327, nevėluok :) Auksinis Grand Cherokee WJ.

Jei kompanija nepatrukdytų, aš būsiu 9:00 Statoile, kuris yra pravažiavus Ukmergę. Tamsiai pilkas Patrulis. Paskambėkit privažiuodami, Arba aš pats patrukdysiu ; ;) Aliofonas 860564444

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renginys- SUPERINIS!!!
Aciu bastunieciams!!!

Atskiras ir DIDZIULIS aciu panevezieciams AlfaFer su sunumi, kurie prieme I savo ekipaza!
Taip pat Kests, kuris maloniai pasiule nakvyne, na ir kitai fainai chebrai, su kuriais ir pasivazinejom, ir vakare gerai pailsejom :)

Redagavo RimasK
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jubiliejus pompastiškas ir įspūdingas, gerąja prasme ir to pavydėtų bet kuris klubas. Buvo smagu, trasa ruošta standartine LR Diskoteka, bet buvo diskotekos visiems ... ir toyotoms ir nisanams ir mitsu ir jeepams ir gelikams ir dar kažkam... :)

foto taip ir nepadariau, nes dažniausiai gazas dugnas ilgoje atkarpoje, nesinorėjo sustoti fotkintis ir rizikuoti likti užstrigusiam su toyota landroverio trasoje :)

Tai nebuvo varžybos, ne... bet 100 km/h žvyrkeliais ir asfaltu dažnas spaudė :)

 

na ir "4x4 Vilnius" klubo - "bastūno friendų"  trigubą trijų paršelių priminimo dovana, kad ir aplink Vilnių kai kas vyksta ir bastūnai visad laukiami svečiuose... :salut:

 

3parseliai.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.