Pereiti prie turinio

2.4 ir 2.5 - kuo skiriasi?


Alvianas

Rekomenduojami pranešimai

2,5 tai tipo tas naujesnis, kartais kataloge raso Landcruiser2... Zinau kad gyvesnis, kazkas patobulinta ten klaideles pataisytos. Na tipo geresnis... Pats toki turejau, tai suko visai neblogai...

Jis turi 90 aj ir 215 sukimo momenta. O tas senesnis turi 85 aj ir 190 sukimo momenta...

Vienu zodziu tas naujesnis jau 33 ratus visai neblogai suko, iki 140km/val vaziuodavau, daugiau nebandziau...

Tai tiek tik ir zinau...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau keisk... Kiek esu vaziaves tiek visiskai netraukia tie pirmieji.....

O tas naujesnis kaip rasiau geras :D Jau keisti i 3000TD nebutina. Bet aisku 3000TD vis tiek smagiau nei ir naujesnis 2500TD...

Mano ieskojimai baigesi tuo kad pirkau 3000TD. Manau tavo ieskojimai baigsis tuo paciu... O visi tarpiniai variantai vis tiek kainuoja ir gaunasi kad ismeti pinigus nes vis tiek nori 3000TD :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kol susirasiu ir pasikeisiu i 3td varikli , vazinesiu su situo, tai gal patarsit ka kur atsukt kad nors kiek gyvesnis butu, ar patart, kas galetu siek tiek pakrapstyt ....

Nu ką-turbinos slėgį sukelt ir kuro padavimą padidint.Daugiau nieko neišmąstysi.Lėtas tas motoras, ir tiek.

Poros ten ir taip jau lėtos...4.88-apie tokį perdavimo skaičių aš galiu tik pasvajot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.