Pereiti prie turinio

Alvianas

Nariai
 • Pranešimai

  104
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Normalus

Kontaktai

 • Website URL
  http://www.GeriLaivai.lt
 • Skype
  alvianas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas/Klubas
  Kupiskis-Vilnius/35coliai
 • Pomėgiai
  4x4 automobiliai, 4x4 sportas, TLC, kelionės, laivai.

Paskutiniai lankytojai

312 profilio peržiūros
 1. Sveiki. Ar yra kas užsiima namų karkasais? Reik specų Zarasų r. mansardą sutvarkyti. Ar šiaip gal kas meistrus rekomenduoti galit?
 2. Blyn, o gal imt 150 mm, galingesnį.
 3. Tiesioginė pavara, kaip suprantu max sūkiai, be ekscentrinio judėjimo? Valdai, dėkui už niuansėlį.
 4. Na taip, universaliausias įrankis, vistik, rankutės Dėkui už nuomones, pirmiausia kirsiu excentrinį galingesnį, po to matysim.
 5. Manau, man reikėtų 125 mm, gal geriau prieiti bus prie visokių kampų. Blyn, bet be ekscentrinių pasirodo dar yra vibraciniai. Ir tie dar buna apvalūs ir stačiakampiai. Kas kokiem darbam geriau? Ekscentriniai gal greičiau šlifuoja? Su kuriais tolygiau slifuojasi, griovių mažesnė tikimybė pridaryt? Su kuriais lengviau prieit kampuose? Jaučiu, kampams stačiakampiai?! O kaip tie multifunkciniai, kur toks trikampis padas? Gal šie sunkesnėm vietom tinkamiausi? Darbai numatomi: Reikės pvz., peršlifuot viengubo pjovimo lentas jau sukaltas (su persidengimu), baldus medinius (kojos stalų, kėdės), duris su filingais, langų rėmus ir pan. Ta prasme, bus daug sunkiau prieinamų vietų.
 6. Sveiki. Prireikė eksc. šlifuoklio intensyvesniam buitiniam naudojimui, normalesnio kokio. Pagrinde medžiui. Daug ką turiu iš Makitos. Dabar irgi į Makitą žiūriu, bet kitų gamintojų yra greitis iki 21000, Makitos iki 12000. Ar reikia tiek? Ir šiaip, kas ką naudojat, nuomonės, patarimai. Dėkui iš anksto!
 7. Eiluteje TRANS/AXLE yra kodas (antras axle), imesk i googla.
 8. Aliuminės po 39 eur. Tvirtos, sandarios dėžės. Plastikinės po 35 eur.
 9. Gal bus naudos planuojantiems Pamyrą, o ir šiaip įdomus serialas. https://m.youtube.com/watch?v=ry5LACzfYVA
 10. Meri, viską supratau O Eccc repect'as už žingeidumą ir aplamai už išsamius pasakojimus
 11. Manau, kad Eccc šį performansą atliko ne dėl visiško biednumo ir galėtų kaip ir tūlas europietis pasistatyti naujus amus. Ko gero, šį veiksmą atliko kaip tūlas džiperis - vedamas smalsumo ir išeities iš padėties paieškos. Toks atradimas tirai gali praversti tolimose kelionėse, toli nuo europos
 12. Respo.ee vienos iš rimtesnių arba brentex.lt Tik bortai šoniniai nenusiima. Jei kažkas sudomins, sakyk, pažiūrėsiu kainą.
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.