Pereiti prie turinio

2.7 CRD keisti garsai... (Audio/Video įrašas)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 188
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na , pabandžiau ir aš.

. Bet pas mane skaitau jau turba žviegia. Pradeda žviegti kai užkeli apsūkas virš 4,5-5 rpm. Pateikiu jūsų teismui. :rolleyes:/>

 

 

Beje, išgirdęs, kaip žvygdau mašiną, atlėkė kaimynas. Tai ans mane paprotino, kad neįšilusi turbina žviegs žymiai garsiau, nei pasiekusi darbinę temperatūrą. Sako , durniau, suvarysi turbiną. Aš žvygdžiau esant šaltam varikliui. Ans dirba motoristu , tai manau žino ką sako.

Išvada: daugiau taip nedarysiu.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbina. Kaimynas sakė ateis vėliau, pasivažinėsim, pasižiūrės. Va atein.. varau

lauksim naujienu :rolleyes:/> jo salto negalima zvygdyti garsiau zviegia.galetu but koks jgc susitikimas pazvygautume kartu savo jeep :)

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasivažinėjom. Jo nuomone ieškau sliekų ten kur nereikia. Turba dar palygint gera, kaip pagal metus ir jei ateity daugiau taip nežvygdysiu tai dar laikys gan ilgai ;) .Gi ne sportinis auto . Nu, jei turi pinigų gali restauruot. Apsukas ima gerai. na ir t.t. Daug prišnekėjo.Svarbu geri tepalai ir laiku pakeisti.

Įmetu dar vieną video.Dabar prie darbinės temp. ir apsūkas kėliau iki galo. Na pajausit kaip ir kas. Paklausykit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zyzia kaip ir pas daugumą :) Nežinau ar tiesa, bet po tokio padrožimo galėjai leist laisvom mašinai padirbt dar kokias 2 min., bent jau čia man taip sakė tech. apžiūroj po dūmingumo tikrinimo – sako tipo turbinai nesveika iš kart užgesint... :scratch:

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zyzia kaip ir pas daugumą :)/> Nežinau ar tiesa, bet po tokio padrožimo galėjai leist laisvom mašinai padirbt dar kokias 2 min., bent jau čia man taip sakė tech. apžiūroj po dūmingumo tikrinimo – sako tipo turbinai nesveika iš kart užgesint... :scratch:/>

Taip , paskubėjau išjungt. Todėl buvau vėl užkūręs jau už kadro ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va. Man irgi tą pat sakė. Bet vis tiek nemalonus garsas.

Ką, bandyt kaip tai nuvalyt?

Bendrai, tai aš rudeniop varysiu pačipuot, tada ir turbą pravalys specai. Geriau pačiam nelyst.

As itariu pravalyt tikrai neuzteks, nes tas garsas yra del to, kad rotorius vibruoja. Ji reikia ne tik nuvalyti, bet ir isbalansuoti. Teko kazkur skaityti kad valo smeliasrove.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra neieskokit problemu ten kur ju nera ;)/>/> .Jei saltus variklius pazvyginsit iki 5000 aps. tai teks ne tik turbinas,bet ir variklius susiremontuoti kai islys svaistiklis per bloka :D/>/> P.S Tikrai turejau ne viena ir ne du JGC 2.7 crd ir pas visus tas zyzimas atsiranda prie 4000-4500aps.

Redagavo Renas77
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra neieskokit problemu ten kur ju nera ;)/>/>/> .Jei saltus variklius pazvyginsit iki 5000 aps. tai teks ne tik turbinas,bet ir variklius susiremontuoti kai islys svaistiklis per bloka :D/>/>/> P.S Tikrai turejau ne viena ir ne du JGC 2.7 crd ir pas visus tas zyzimas atsiranda prie 4000-4500aps.

Pritariu visu 100 ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek info, gal kam pravers. Kai diskutavom apie tuos termostatus (87'C ir 92'C versijas ir jų tinkamumą JGC), tai įsidėjau dabar 92'C termostatą iš Merso C/E/S klasės – tinka kuo puikiausiai. Ėmiau konkrečiai šitą "Wahler" modelį iš šitos parduotuvės (čia maždaug ant ~40Lt pigiau nei kitur): Termostatas WAHLER 410174.92D

 

Pridedu foto kuo jie skiriasi nuo originalaus termostato (skirtumas tik tas, kad nėra tos "aklės" apačioj).

 

P. S. Beje, po tepalų keitimo lyg ir dingo tas kalimo garsas.. :rolleyes:. Ir tepalo slėgio rodyklė iškart užkūrus dabar stovi ant vidurio, o ne kaip anksčiau ant kokio trečdalio; Bet kai važiuoji, kada atleidi gazą, tai slėgio rodyklė krenta žemiau vidurio per kokią vieną padalą – ar taip ir turi būti?

post-9887-14040642038181_thumb.jpg

post-9887-14040642526645_thumb.jpg

post-9887-1404064277191_thumb.jpg

post-9887-14040642992756_thumb.jpg

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas aišku, tada viskas ok :) Dėl to slėgio norėjau jau nuiminėt karterį, dėl įdomumo pažiūrėt tepalo siurblio sietelio būklę, nenuiminėjau tik dėl to kad vienos reikiamos galvutės neturėjau (E14), tai nusprendžiau atidėt tą reikalą kitam keitimui.. bet dabar kai tas slėgis lyg ir normalus, tai turbūt ir nenuiminėsiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Domaso-turejau toki varianta ir as zyze lygiai taip pat ir man ant dideliu apsuku ,tai variau i jeep atstovybe tai pasake vandens pompos sankaba zyzia ,bet sake kol dar uzlinks gali vaziuot ir vaziuot,kol prades ant zemu apsuku zyst tada jau keist reikia. o del tepalo slegio koks turi but isilus varikliui-ant laisvu?

Redagavo okagersma
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui už info, gal ir galimas variantas, reiks turėti omenyje. Tai kaip sukrantu keičiasi visa vandens pompa, ar tik ta sankaba? (kiek žinau įprastai kituose automobiliuose, tai kada keičia diržus, tai paprastai ir vandens pompą keičia – ar čia irgi panašus intervalas?) Įdomu kiek ta pompa kainuoja..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negalimas,bet garantuotas variantas. cia keiciasi tik pati sankaba su skyvu (ji yra skyve). kaina jeep atstovybeje apie 900lt, bet as buvau rades uz 360lt.bet kad meistrai sake kad gali vaziuot kol ant laisvu prades zyst-tad nebepirkau.

Redagavo okagersma
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.