Pereiti prie turinio

2.7 CRD keisti garsai... (Audio/Video įrašas)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Buvau numovęs va dabar nuo intercoolerio šlangas tiek iš kairės, tiek iš dešinės (nuo pačio intercoolerio, viršuj), tai yra to tepalo plėvelė tokia, bet kad jo ten daug būtų ir varvėtų, tai ne.

Dėl to zyzimo, tai aš irgi pirmiausia pagalvojau gal kur orą praleidžia (intercoolerio šlangos, sujungimai, ar pan.), na reiks žiūrėt...

 

O dėl turbinos, tai manau reikia nelaukt/nevažinėt ir varyt kuo greičiau pas turbinistus, kad restauruotų, nes man toks jausmas kad ji jau ant kritinės ribos, vėliau gali būt jau per vėlu (nors gali būt kad ir dabar jau vėlu)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 188
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nu ka ryte numoviau savo jgc turbos slanga ir pajudinus pirstu sparnuote juda kolega rytisss turbut teisus.klwusimas ar turi kazkiek klibeti ar ne jai ne tai gal zinot kur kreiptis dėl turbinos restauracijos.

Kiek žinau, išilginis judėjimas šioks toks turi būti. Negalimas judėjimas aukštyn , žemyn.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai judeti ji kazkiek gali, svarbu, kad i korpusa nesikabintu. Nors ant naujos ar restauruotos turbinos velenas laisvumo is viso neturi. Kuo didesnis laisvumas, tuo daugiau tepalo is guoliu patenka i dusle ar i varikli. Mano irgi truputi juda, bet korpuso nesiekia, tepalu neryja, tai nieko kolkas nedarysiu.

Minimalų laisvumą turi ir restauruota , ir išvis nauja - jei nebus laisvumo tai su tokia turbina nelabai toli ir nuvažiuosi. Laisvumo gali neturėt turbina kuriuoj vietoj slydimo guolių (įvorių) stovi jau normalūs guoliai.

 

Kas liečia turbinos remontą ant kelėno pasidėjus tai labai klysti - nėra tai taip paprasta kaip atrodo. Paprasčiausiai turbina po perinkimo dar ir balansuojama .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau numovęs va dabar nuo intercoolerio šlangas tiek iš kairės, tiek iš dešinės (nuo pačio intercoolerio, viršuj), tai yra to tepalo plėvelė tokia, bet kad jo ten daug būtų ir varvėtų, tai ne.

Dėl to zyzimo, tai aš irgi pirmiausia pagalvojau gal kur orą praleidžia (intercoolerio šlangos, sujungimai, ar pan.), na reiks žiūrėt...

 

O dėl turbinos, tai manau reikia nelaukt/nevažinėt ir varyt kuo greičiau pas turbinistus, kad restauruotų, nes man toks jausmas kad ji jau ant kritinės ribos, vėliau gali būt jau per vėlu (nors gali būt kad ir dabar jau vėlu)

Žinau kad siūloma prekė pigi bet gal vis tik atvažiuok iki manęs - bus paprasčiau nei kašperovskį žaist ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad siūloma prekė pigi bet gal vis tik atvažiuok iki manęs - bus paprasčiau nei kašperovskį žaist ;)

Na aš čia forume naujokas, tai nelabai supratau ką norėjai pasakyt... :unsure: Ta prasme, kaip supratau užsiimate remonto darbais ar gedimų nustatymais? Čia dėl turbo ar to kalimo garso? (dėl turbo tai jau man aišku kad ją reikės remontuot ar keist, bet tas kalimas tai visai neaiškus ir labai neraminantis...)

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš čia forume naujokas, tai nelabai supratau ką norėjai pasakyt... :unsure:/> Ta prasme, kaip supratau užsiimate remonto darbais ar gedimų nustatymais? Čia dėl turbo ar to kalimo garso? (dėl turbo tai jau man aišku kad ją reikės remontuot ar keist, bet tas kalimas tai visai neaiškus ir labai neraminantis...)

Šiek tiek krapštomės po variklius kai netingim ;)

 

Čia kad aiškiau būtų kuom kvėpuojam https://www.facebook.com/pages/D%C4%97d%C4%97s-Klevo-Gara%C5%BEiukas/361870380551480?ref=hl B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu, keisti reikalai... Ruošiuosi artimiausiu metu varyt pas turbinistus, bei laukiu tepalų/filtrų, bet iki tol, keli pastebėjimai (čia dar klausiau pas Mersedesistus forume, tai atsiprašau jei kur pasikartos):

 

Kad būtų paprasčiau, sunumeruosiu "problemas":

 

1. Užkūriau šaltą variklį ir palikau dirbt laisvom, neužilgo prasidėjo tas kalimas (bet ne toks stiprus kaip daug užgazavus kur pirmam video). Žodžiu toliau leidau dirbt laisvom apsukom, po kurio laiko tas kalimas dingo, po kelių minučių vėl atsirado; Tada po kelių minučių vėl dingo (matyt čia kažkas darosi kol įšyla variklis). Tada dar kokia 10-15 min leidau dirbt laisvom - per tą laiką taip ir neišlindo tas kalimas. Tada iš kart pravažiavau, pakankamai ramiai, nedrožiant apie 10km, atsidariau kapotą paklausyt – kalimo nėra... Taip išeina, kad kalena kol šyla, arba po daug uždrožimų iki 4000rpm... Ar gali tas kalimas būti dėl blogų tepalų? (mašina savaitė kaip pirkta, tepalų dar nekeičiau, nes laukiu kol atveš)

 

2. Tiesa, turėjau mintį, kad gal čia man vaidenasi kalimas, ir iš tikro kompresiją išpūtinėja per leidžiančias varines purkštukų tarpines (dažna CDI/CRD liga) – purškiau muiluotą vandenį aplink purkštukus – viskas ok, niekur nepučia.

 

Dar keli svarbūs pastebėjimai:

 

3. Kadangi pas mane turbinai beveik amen – ar gali tas kalimas kaip nors būt susijęs su turbo?

 

4. Dar vienas dalykas (pridedu video) – tepalo slėgis ant laisvų kaip matot toks (viršutinis dešinys "dačikas") – ant laisvų jis šiek tiek svyruoja maždaug pusės padalos ribose; O važiuojant ar užgazavus – maždaug ties viduriu.

Ar čia normalus slėgis, ir ar tepalo lygis/kokybė smarkiai gali jį įtakoti? (dabar tepalo lygis lygiai per pusę matuoklės)

 

VIDEO: 2.7 tepalo slegis, temperatura

 

5. Jei pastebėjot video – variklio temperatūra nekyla daugiau 60'C (po maždaug 20min darbo laisvom + pravažiavus 10km) – man atrodo mažoka, ar neturėtų būt 80-90? Čia kaip suprantu termostatas, ar dar kas gali būt? Ar šitas dalykas gali įtakot tą kalimą?

 

 

 

Žodžiu tokie pastebėjimai/pasvarstymai. Kol kas laukiu tepalų/filtrų ir t.t. (Eoltas ne viską turėjo tai tenka laukt ilgiau nei savaitę...), pasikeisiu, žiūrėsiu ar nors kiek pagerės nuo to situacija... Aišku prieš tai dar turbiną varysiu tvarkyt.

 

Iš anksto dėkui visiems už pasiūlymus, pamastymus ir atsiprašau jei jau užknisau... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu, keisti reikalai... Ruošiuosi artimiausiu metu varyt pas turbinistus, bei laukiu tepalų/filtrų, bet iki tol, keli pastebėjimai (čia dar klausiau pas Mersedesistus forume, tai atsiprašau jei kur pasikartos):

 

Kad būtų paprasčiau, sunumeruosiu "problemas":

 

1. Užkūriau šaltą variklį ir palikau dirbt laisvom, neužilgo prasidėjo tas kalimas (bet ne toks stiprus kaip daug užgazavus kur pirmam video). Žodžiu toliau leidau dirbt laisvom apsukom, po kurio laiko tas kalimas dingo, po kelių minučių vėl atsirado; Tada po kelių minučių vėl dingo (matyt čia kažkas darosi kol įšyla variklis). Tada dar kokia 10-15 min leidau dirbt laisvom - per tą laiką taip ir neišlindo tas kalimas. Tada iš kart pravažiavau, pakankamai ramiai, nedrožiant apie 10km, atsidariau kapotą paklausyt – kalimo nėra... Taip išeina, kad kalena kol šyla, arba po daug uždrožimų iki 4000rpm... Ar gali tas kalimas būti dėl blogų tepalų? (mašina savaitė kaip pirkta, tepalų dar nekeičiau, nes laukiu kol atveš)

 

2. Tiesa, turėjau mintį, kad gal čia man vaidenasi kalimas, ir iš tikro kompresiją išpūtinėja per leidžiančias varines purkštukų tarpines (dažna CDI/CRD liga) – purškiau muiluotą vandenį aplink purkštukus – viskas ok, niekur nepučia.

 

Dar keli svarbūs pastebėjimai:

 

3. Kadangi pas mane turbinai beveik amen – ar gali tas kalimas kaip nors būt susijęs su turbo?

 

4. Dar vienas dalykas (pridedu video) – tepalo slėgis ant laisvų kaip matot toks (viršutinis dešinys "dačikas") – ant laisvų jis šiek tiek svyruoja maždaug pusės padalos ribose; O važiuojant ar užgazavus – maždaug ties viduriu.

Ar čia normalus slėgis, ir ar tepalo lygis/kokybė smarkiai gali jį įtakoti? (dabar tepalo lygis lygiai per pusę matuoklės)

 

VIDEO: 2.7 tepalo slegis, temperatura

 

5. Jei pastebėjot video – variklio temperatūra nekyla daugiau 60'C (po maždaug 20min darbo laisvom + pravažiavus 10km) – man atrodo mažoka, ar neturėtų būt 80-90? Čia kaip suprantu termostatas, ar dar kas gali būt? Ar šitas dalykas gali įtakot tą kalimą?

 

 

 

Žodžiu tokie pastebėjimai/pasvarstymai. Kol kas laukiu tepalų/filtrų ir t.t. (Eoltas ne viską turėjo tai tenka laukt ilgiau nei savaitę...), pasikeisiu, žiūrėsiu ar nors kiek pagerės nuo to situacija... Aišku prieš tai dar turbiną varysiu tvarkyt.

 

Iš anksto dėkui visiems už pasiūlymus, pamastymus ir atsiprašau jei jau užknisau... ;)/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada varai pas turbinistus as dar galvoju ka daryt restauravimas apie1200lt vakar youtube ziurejau vaizdu su jgc2.7 kiek gazavo stipriau pas visus tas pats garsas sukelus apsukas.nebent visiems turbos ant ribos.daug problemu tavo jgc o ziema su sitom masinom fokusai prasideda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš kur žinai kad 1200lt, gal jau klausei pas juos? Ebay mačiau iš Latvijos visa originali restauruota turbina už maždaug 1250 Lt, tai man pasirodė tavo restauravimo gal nemaža lyginant su "ciela" turbina (aišku, niekad nežinai kokia ten turbina, bet iš latvių video tai tikrai atrodo kad rimtas servisas).

 

Pas turbinistus varysiu turbūt kitos savaitės pradžioj, labai tikiuosi kad ypatingai daug nenulups, nes jau praeitą savaitę paklojau ~18,500 Lt ant tos mašinos, tai kišenės beveik ištuštėjo tam kartui...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokia bloga nuojauta man... Užgazavus juodi dūmai, kad girdėčiau turbinos švilpimą irgi negaliu pasakyt, ir dar man kažkaip lyg trūksta traukos važiuojant nuo 3000 iki 4000 rpm (atrodo kad turėtų geriau traukt). Panašu kad gali būt šitas baisus scenarijus... Blogiausiu atveju, jei reiks keist turbiną – gal žinot kokios kainos?

Pasiskambink "Turbo systems" Vilniuje, kainos normalios (dauguma servisų tarpininkauja ir pas juos darosi), o kokybė po restauracijos daugeliu atvejų geresnė nei naujos (cia rimtai).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatūra turi būti 90C ir ne mažiau. Mažesnė temperatūra labai įtakoją kuro sąnaudas. Termostato kaina apie 40 Lt be korpuso. Ten viskas gerai ir greitai keičiasi.

Tepalo slėgis priklauso nuo apsukų ir tepalo temperatūros. Naturalu, kad esant šaltam varikliui tepalo slėgis bus didesnis.

O kodėl, Jūs apie kompensatorius nepagalvojat. Pas man niekas nekalena. Leido purkštukai, susitvarkiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl temperatūros, skaičiau nemažai 2.7 CRD savininkų atsiliepimų ir va neseniai skambino Renas77 (iš šio forumo), kad beveik visiems rodyklė stovi ~70'C. Dar pasiknaisiojus išsiaiškinau, kad 2.7CRD daugumoj sudėti prie 87'C atsidarinėjantys termostatai, tik modeliams skirtiems šaltam klimatui kartais būna 92'C termostatai. Bent jau paskaičius UK savininkų atsiliepimus, tai daug kas įsideda 92'C termostatus iš Mercedes 2.7 CDI – greičiau šyla variklis, pečiūkas. Pažiūrėsiu kokie bus reikalai su sąnaudom bei atšalus orams, jei ką tai nesunku įsidėt "mersinį".

 

Apie kompensatorius pagalvojau, bet kažkaip neužsiminiau... Bet pirmiausia galvoju, gal reikia pasikeist tepalą, tada žiūrėt ar lieka tas kalenimas, gal tiesiog senas prastas tepalas – nesitepa normaliai (jei būtų labai blogai, ko gero kalwnimas tikrai nenustotų...)

 

Renas77 gal teisingai patarė, sakė pirmiausia siūlytų nepanikuot dėl turbinos, o nuvažiuot pasidaryt variklio/purkštukų diagnostiką. Gal ir teisingai, nes dūmas vis dėl to juodas (nesudegus salerka), balto praktiškai nemeta, nebent ant pačio galo vos vos išspjauna.

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su visais filtrais užsisakiau ir purkštukų tarpinių/varžtų komplektą, nes kainuoja beveik kapeikas.. Pažiūrėsim, jei su purkštukais kas ne taip (o kadangi dūmina, tai tikėtina), tai ar taip ar taip išiminėt reikės, tuo pačiu bus galima pakeist. Kaip, ar išimt juos sunku? Čia tai su special tools'ais išiminėja, bet neatrodo kad visi jie būtų būtini, galima manau ir be jų būtų išimt, tik va dinamometrinis raktas praverstų... (kiek žinau reikia užveržt iki 7 Nm + 90 laipsnių) –

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsiėmė labai lengvai. Turbūt jau žinai, kad norint išimti ketvirtą, penktą purkštuką reik daug pastangų įdėti, nes taip paprastai neišimsi. Man buvo paprasta, nes šudarankiai išpjovė skardą kėbule ir taip tvarkė purkštukus. Tik pradėjęs daugiau landžioti pamačiau tokią chaltūrą. Dar viena bėda buvo( po šūdarankių darbo) veržiant penktą purkštuką buvo išlaužta skylė į aušinimo kanalą. Tai išsukus man varžtą pradėjo per skylę antifryzas bėgti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl 4-5 purkštuko šitą problemą žinau :) Šūdarankiai, nešūdarankiai – aš sakiau jei pats išsiiminėsiu, tai tikrai irgi arba skylę pjausiu, arba išpjausiu ir sutvarkęs kaip nors sukniedysiu, ar kokias dureles ant "zoviesų" padarysiu (tiesa nežiūrėjau dar kaip ten viskas atrodo, reiks gal nusiimt tą valytuvų plastmasę, mačiau vos keli fiksatoriai laiko). Variklio ir dėžės tai aš tikrai nesiruošiu nuleidinėt. Kad ten "negražu" bus tai man tikrai nei šilta nei šalta - juk vistiek nesimato. (suprantu, kai kiti "šūdarankiai" taip padaro, tai gal nesmagu, bet kai pats žinai ką darai, tai nieko tokio...)

 

O dėl tos išlaužtos skylės – kaip suprantu su purkštuko varžtu išmušė? Apie šitą "bajerį" aš jau skaičiau ne vien kartą – čia taip atsitinka nes "meistrai" palieka neišvalę varžto skylės (pvz. tepalo ar kokio skiediklio/valiklio), ir kai suka varžtą, skystis nesusispaudžia ir pramuša metalą. Va dėl to aš jau geriau pats norėčiau purkštukus atgal susisukt (tik dinamometrinio rakto reikia).

 

O tai ką darei paskui su ta skyle? (UK tai žmogeliai keičia naują galvą :))

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, galvos nekeičiau, varžtą su hermetiku įsukau. Laiko. Daug kam taip yra kai šudarankiai daro. O su kita skyle, tai iš donoro tos vietos didesnį gabalą išpjovėm ir gražiai su varžtais pasidarysiu uždengimą.

Ai tai pas tave ir paliko tą skylę skardoj neuždengtą, galvojau uždengė.. :) O kaip ten ant tos vietos vanduo kaip nors nenubėginėja per latakus? (jei nubėginėja tai reikia dar kaip nors gerai užsandarint, kad paskui nevarvėtų kur nereikia...)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl slėgio , tai Dainiuss teisingai sako. Man tas pat buvo, kai stovėjo termstatas 87 laipsnių, tepalo slėgis buvo panašiai kaip dabar pas tave. O kuro srėbdavo nežmoniškai :blink:. Tik pasikeičiau termostatą, iškart sunormalėjo tepalo slėgis ( apie vidurį +/-) ir kuro sąnaudos .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.