Pereiti prie turinio

2.7 CRD keisti garsai... (Audio/Video įrašas)


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Kas dėl slėgio , tai Dainiuss teisingai sako. Man tas pat buvo, kai stovėjo termstatas 87 laipsnių, tepalo slėgis buvo panašiai kaip dabar pas tave. O kuro srėbdavo nežmoniškai :blink:/>. Tik pasikeičiau termostatą, iškart sunormalėjo tepalo slėgis ( apie vidurį +/-) ir kuro sąnaudos .

Oba, čia įdomu... :rolleyes:

Tai tu dėjai tą Mersinį termostatą 92 laipsnių?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 188
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Čia pačiam pasisekė , ir įtriu dėl to kad prieš tai tie šūdarankiai gerai pasikriušo pakol ištraukė purkštukus lauk - būna kad hidrauliniai sjomnikai lūžta pakol išlupi tuos purškalus lauk arba išlupinėji gabalais :D/>

Taip, kai išiminėjau apie tą patį galvojau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepigus daiktas bet efektingas nors ir yra analogai kaip kad http://www.motipdupli.de/en/products/motip/professional/technical-sprays/ipg-1298/tm-1298.html arba http://www.motipdupli.de/en/products/motip/professional/technical-sprays/ipg-1322/tm-1322.html - kaina žymiai mažesnė bet efektas tas pats.

 

Beje, dedant naujas pakaitinimo žvakes irgi patarčiau tokiu tepaliuku sutept - kai reiks "numirusias" išsukinėt būsit maloniai nustebinti .

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl grįžtu su video reportažu "iš po kapoto", su nekokiom naujienom...

 

VIDEO: 2.7 CRD Turbinos klibėjimas

 

 

Kaip matot iš video, kliba gan nemažai į šonus, bet lyg ir neliečia dar kraštų – bet tik vos vos per plauką (greičiau jo dalį). Išilgai ašies atrodo nekliba. Dar vienas dalykas (matysit gale video) – šlangoj (tarp turbo ir filtro dėžės) yra šiek tiek tepalo, maždaug iki 1/3 iš turbinos pusės.

Sakykit – ar dar remontuojama tokia turbina? Gal žinot kiek maždaug gali kainuot? (visą restauruotą turbiną mačiau galima gaut už maždaug 1300Lt). Radau Kaune vieną turbo servisą – www.TurbinuServisas.lt – gal žinot ką nors apie juos, normaliai dirba?

 

Ir dar klausimas – ar galiu važinėt dabar su tokia mašina, ar geriau pastatyt iki remonto? Jei važinėt, kaip suprantu kuo švelniau, kad turbina kuo mažiau pūstų?

Siandien truputi krapsciausi prie variklio, nufilmavau kaip pas mane turbinos velenas juda

 

Dabar dar kitas klausimas yra. Gal kas nors tokio variklio termostata ciupinejo? Nusipirkau nauja 92 laipsniu, bet korpuso apacioje kazkodel yra skyle. Ant saviskio kiek bandziau iziureti kaip ten yra, ar kamstis koks ikistas, ar korpuse is viso skyles nera,niekaip nesuprantu kol nenuimtas. Nenoriu ardyti be reikalo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu pas tave matau tikrai mažiau juda nei pas mane :)/>

 

MB 92'C termostatą aš irgi prieš kokią valandą užsakiau, bet aklai nieko nežiūrėjęs, kadangi paskaičiau, kad chebra UK pasikeitė ir tiko... Aš ėmiau tokį: Wahler 410174.92D

Apkeite man termostata, nes skyles ten neturi buti. Tokie patys kaip i jeep eina i sprinterius, t.y. be skyles apacioje. O variantu ju buna pakankamai daug, tai skyles nera, tai kokio stucerio, nors isoriskai jie labai panasus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pačio termostato (viduriuko), klausinėjau - niekas neturi.

 

Ryti, tai gaunasi kad aš tubūt netinkamą užsakiau? (Wahler 410174.92D)) (rašo kad tinka DB C-Class, E-Class, 200, 220, 270, 280, 320CDI 03/02-).

Tu sakai, kad į Jeep eina toks kaip į MB Sprinterius – 87'C, bet tada išeina, kad 92'C kaip ir nėra tinkančio varianto?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei reikia, galiu pasidomėti. Jonavoje nusipirkau be problemų.

Būčiiau labai dėkingas, nes jau buvau tikras, kad tikrai tinkamą užsakiau...

Būtų geriausia sužinot nuo kurio tiksliai merso modelio/variklio tikrai tinka tas termostatas (92'C)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va kokią info dar atkasiau:

 

The thermostat is Mercedes part and it is same in Vito and Sprinter. There is three different temperature thermostat 82C, 87C and 92C and two different thermostat housing for WG:s OM647 engine. One housing for cold areas with pipe to connects to oil filter housing leg for warming up oil line to filter (during pre heating). The other with closed housing.

 

Trumpai išversiu, kas nelabai kerta angliškai:

 

Termostatas tinka nuo Mercedes Vito ir Sprinter. Yra trys temperatūrų variantai: 82'C, 87'C, ir 92'C, bei du skirtingi termostato korpusai WJ/WG OM647 varikliui. Vienas korpusas skirtas šaltiems klimatams – su vamzdeliu kuris jungiasi į tepalo filtro korpusą, tam kad šildytų tepalo vamzdelį link filtro (variklio įšilimo metu). Kitas variantas yra uždaru korpusu.

 

 

Tai va dabar surask tinkamą kad nori...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien truputi krapsciausi prie variklio, nufilmavau kaip pas mane turbinos velenas juda

 

Dabar dar kitas klausimas yra. Gal kas nors tokio variklio termostata ciupinejo? Nusipirkau nauja 92 laipsniu, bet korpuso apacioje kazkodel yra skyle. Ant saviskio kiek bandziau iziureti kaip ten yra, ar kamstis koks ikistas, ar korpuse is viso skyles nera,niekaip nesuprantu kol nenuimtas. Nenoriu ardyti be reikalo

Gerokai pas tave turina juda. O kaip su garsu užvedus? Kai pagazuoji, ji tik švilpauja ar jau žviegia?

Termostato nutraukų keletą turiu. Jei tiks . Įkelsiu biski vėliau, kompas užstrigo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerokai pas tave turina juda. O kaip su garsu užvedus? Kai pagazuoji, ji tik švilpauja ar jau žviegia?

Termostato nutraukų keletą turiu. Jei tiks . Įkelsiu biski vėliau, kompas užstrigo.

Taigi jos visos juda

 

 

O termostato nuotraukas pats pridedu :)

Mano variante apacioje skyles neturi buti ir ten ne zagluske, o neisgrezta skyle. Termostate, kuri buvau parsineses pries tai buvo skyle. Kaip matosi nuotraukoje, pati termostata imanoma pakeisti, tik cia ne toks variantas kaip senesnese masinose, kur termostatas budavo kaip atskita detale po dangteliu. Pirkau as ji aleksoto turguj, kainavo 140 lt.

post-10913-14034415049909_thumb.jpg

post-10913-14034415220494_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerokai pas tave turina juda. O kaip su garsu užvedus? Kai pagazuoji, ji tik švilpauja ar jau žviegia?

Termostato nutraukų keletą turiu. Jei tiks . Įkelsiu biski vėliau, kompas užstrigo.

o pas tave nejuda visai turbinos sparnuote,ikelk video, ir kaip pas tave garsas ar zviegia prie 4tukstanciu sukiu,jai pas tave nejuda visai ir nera zviegimo reiskia man reiks tvarkyti, nes pas mane panasiai kaip pas rytisss juda(video) kol kas nieko nedarysiu nors prie 4 tukstanciu apsuku yra garsas.

Redagavo katis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi jos visos juda

 

 

O termostato nuotraukas pats pridedu :)/>

Mano variante apacioje skyles neturi buti ir ten ne zagluske, o neisgrezta skyle. Termostate, kuri buvau parsineses pries tai buvo skyle. Kaip matosi nuotraukoje, pati termostata imanoma pakeisti, tik cia ne toks variantas kaip senesnese masinose, kur termostatas budavo kaip atskita detale po dangteliu. Pirkau as ji aleksoto turguj, kainavo 140 lt.

Pas mane kur nuimtas(senas)ir kur pastatė naują tokie pat. Viens prie vieno.

Negaliu įkelt nuotraukų, kompas taip užlūžo, kad neina prie telefono prisijungti.

O blyn įkėlė..... tereikėjo gerai pakeikt. ;)

post-10770-14034480285038_thumb.jpg

post-10770-14034480480031_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas tave nejuda visai turbinos sparnuote,ikelk video, ir kaip pas tave garsas ar zviegia prie 4tukstanciu sukiu,jai pas tave nejuda visai ir nera zviegimo reiskia man reiks tvarkyti, nes pas mane panasiai kaip pas rytisss juda(video) kol kas nieko nedarysiu nors prie 4 tukstanciu apsuku yra garsas.

Kaip man vienam įkelt video? Be to dar ir lyja :rolleyes: . Judėt, tai turbūt juda, nes švilpauja turbina ir pas mane.

Gal kai žmona grįš iš darbo, pabandysiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai video nebutina :)/>/>/> pajudinsi ir parasysi juda ar ne

Baigias lietus nueisiu pajudinsiu.

.....

Pajudinau. Juda ir pas mane. Kažkur apie 0,4- 0,6 mm. Sunku su mikrometru prieit pamatuot.

Panašiai, kaip ryčio video.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.