Pereiti prie turinio

mazda 323f faros


darriuss01

Rekomenduojami pranešimai

aciu kad taip greitai atsiliepet kolegos ir koleges :) nera man skubu, dabar bandysiu tech varyti tai jei praeis tai gerai, bet vistiek pasikeist del saves reiks... Sandra, sakai nelaiko? as savo krabui gal pries pora metu idejau ta "geri" tai dar blizga viskas ciki :) dabar mazajam broliui reikia, viena parudijusi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu kad taip greitai atsiliepet kolegos ir koleges :)/> nera man skubu, dabar bandysiu tech varyti tai jei praeis tai gerai, bet vistiek pasikeist del saves reiks... Sandra, sakai nelaiko? as savo krabui gal pries pora metu idejau ta "geri" tai dar blizga viskas ciki :)/> dabar mazajam broliui reikia, viena parudijusi :)/>

na as jas buvau sudejus, viena gera liko, kita parudijo, bet faktas kad ir stikliuka jos greit pramuse zvyrkeliai. tai metai laiko ir vel kitas keist.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra like nuo mano cherokio, kai ysidejau skaidrias... Rekomenduociau tikrai liuks dalykas, reflektoriai plastikiniai, skaidrus stiklas, gali det bixenonus, pasaka .. Isbandyta,

Sekantciam kury parsivarysiu ryt ,desiu taipogi skaidrius zibintus ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu visiems atsiliepusiems ir pasiuliusiems... Moletu 4x4 klubas turejo kaip tik viena atliekama. tai maloniai atidave, dar norejo 50 lt primoket kad tik nepersigalvociau paimt.. bet kadangi as geras zmogus tai atsisakiau pinigu... na uz tai vistiek bent jau Darius man volvo sutvarke, o isvaziuojant nosinaite dar pamojavo.. nemaciau tik ar asaros akyse buvo ar ne... va tokia vat istorija su ta fara :rolleyes::)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra like nuo mano cherokio, kai ysidejau skaidrias... Rekomenduociau tikrai liuks dalykas, reflektoriai plastikiniai, skaidrus stiklas, gali det bixenonus, pasaka .. Isbandyta,

Sekantciam kury parsivarysiu ryt ,desiu taipogi skaidrius zibintus ;)/>

 

o tai nuo ko tos faros su skaidriais stiklais? gal gali foto parodyt kaip atrodo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu visiems atsiliepusiems ir pasiuliusiems... Moletu 4x4 klubas turejo kaip tik viena atliekama. tai maloniai atidave, dar norejo 50 lt primoket kad tik nepersigalvociau paimt.. bet kadangi as geras zmogus tai atsisakiau pinigu... na uz tai vistiek bent jau Darius man volvo sutvarke, o isvaziuojant nosinaite dar pamojavo.. nemaciau tik ar asaros akyse buvo ar ne... va tokia vat istorija su ta fara :rolleyes:/>/> :)/>/>

 

 

 

:lol:/> :lol:/> :lol:/> :lol:/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu visiems atsiliepusiems ir pasiuliusiems... Moletu 4x4 klubas turejo kaip tik viena atliekama. tai maloniai atidave, dar norejo 50 lt primoket kad tik nepersigalvociau paimt.. bet kadangi as geras zmogus tai atsisakiau pinigu... na uz tai vistiek bent jau Darius man volvo sutvarke, o isvaziuojant nosinaite dar pamojavo.. nemaciau tik ar asaros akyse buvo ar ne... va tokia vat istorija su ta fara :rolleyes:/> :)/>

Kita kart 100 bus, nesismulkinsiu centais, o beje dėl volvos, sakiau gi, pora valandikių ir su Jeep 2015 būtum išvaževęs, nu žinoma be TA, o tu gi bijai be jos važiuoti, aš tai būčiau rizikaves

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blemba jo desiniavairiams, bet yralygtai su juodu iarba chromo vidum ir leshiu + lemputes , amerikanskos..apie 200lt tokios kaip nuotr.

Situ anglishku kaina apie 160lt gaunasi

 

As irgi noreciau pasikeist i skaidriais stiklais, gal dar butu pora??? O gal jas galima kur uzsakyt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.