Pereiti prie turinio

NIVŲ ir UAZ`ų savaitgalis?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 111
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

RETROMOBILE - puikus renginukas RETRO automobiliams.

O vat mūsų Nivos yra komfortabiūs, greitaeigiai, progresyvios konstrukcijos, turintys visų vearančiųjų ratų pavarą automobiliai (taip instrukcijoj parašyta) :)

teisine, prasme, automobilis RETRO gali vadintis, tik jei nuo MODELIO GAMYBOS PABAIGOS praėjau daugiau kaip 25 metai.

Taip, kad Niva - amžinas automobilis :) :) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RETROMOBILE - puikus renginukas RETRO automobiliams.

O vat mūsų Nivos yra komfortabiūs, greitaeigiai, progresyvios konstrukcijos, turintys visų vearančiųjų ratų pavarą automobiliai (taip instrukcijoj parašyta) :)/>

teisine, prasme, automobilis RETRO gali vadintis, tik jei nuo MODELIO GAMYBOS PABAIGOS praėjau daugiau kaip 25 metai.

Taip, kad Niva - amžinas automobilis :)/> :)/> :)/>

na jau uazas ilgiau gaminamas ir rimtesnis agragatas nei niva :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O vat mūsų Nivos yra komfortabiūs, greitaeigiai, progresyvios konstrukcijos, turintys visų vearančiųjų ratų pavarą automobiliai....

 

tik 200km reikalauja menesio pasiruosimo ir 2 dienu kad juos iveiktum.stipru.

 

nenumarinkit temos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Na su organizavimu man sunkiai nes neesu buves nei vienam 4x4 suvaziavime bet pagelbeti galeciau tikrai, butu puiki proga sudalyvauti su savo uaz'u kad ir kur bebutu nes po remonto jau du metai kaip purvo ar bendraminciu nemateme...

taigi jei tema vystysis as dalyvauju. Man tinka Liepos men. bet seip prisitaikyciau prie daugumos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na su organizavimu man sunkiai nes neesu buves nei vienam 4x4 suvaziavime bet pagelbeti galeciau tikrai, butu puiki proga sudalyvauti su savo uaz'u kad ir kur bebutu nes po remonto jau du metai kaip purvo ar bendraminciu nemateme...

taigi jei tema vystysis as dalyvauju. Man tinka Liepos men. bet seip prisitaikyciau prie daugumos.

Jamam vysniu svente zagarej

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.