Pereiti prie turinio

Pagaliau pasake, koks bus automobiliu mokestis


morillo2000

Rekomenduojami pranešimai

Kaip jums tai? http://www.delfi.lt/verslas/transportas/pagaliau-pasake-koks-bus-automobiliu-mokestis.d?id=63997646

 

Mes manome, kad variklio tūris gerai atspindi ir taršą, ir automobilio prabangą, nes kuo didesnis tūris, tuo prabangesnis automobilis“, - žurnalistams po posėdžio sakė finansų ministras Rimantas Šadžius.

 

na kakolegos,mokesim uz savo prabangius visureigius prabangos mokesti :D

Redagavo morillo2000
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 85
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

:D samurajai valdo

 

jei rimtai, tai dar kartą iš š.. bando vašką spausti. apmokestina mašinas - ok, pinigus skirkit keliams - tiek kokybei tiek valymams žiemą. o ne po laiko imkit daryt išvadas (avarija ties Ariogala. tipo oj reikia didint valymą pajėgas, atitvarai irgi nepritaikyti fūrom). bet jau kauno pavyzdys yra, kai surenkamos babkės už kuro akciją eina toli gražu ne kaunui...

 

 

r vėl kaip tam anekdote.... gauna lietuvis 1000 lt, per mėnesį išleidžia 1500, ir kaip ble jis išgyvena....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Automobilio vertę apskaičiuoti sudėtingiau, reikalingos skaičiuoklės kažkokios ir t.t. O čia pyst nuo kubatūros ir niekur nepasidėsi... Geras pvz su nekilnojamo turto mokesčiu už namus virš milijono - nelabai jie ką ten surenka, nes vertė yra gan slidus dalykas. Tai šiuo atveju už kubatūrą mažiau galimybių "numuilinti".

 

Socialiai šis įstatymas, manau, būtų teisingas. Tik štai pinigų paskirtis visiškai ne į temą ir todėl net jeigu priims šį įstatymą su tokiu pateikimu - bus ilgai kritikuojami.

 

 

O jeigu skaičiuot kaip tai paliestų asmeniškai mane - už tris auto įkristų 1060Lt jau šį spalį :scratch: Sakyčiau ne visai teisinga, jeigu tai įvyktų be pereinamo laikotarpio. Nors iš kitos pusės, į porą pakatuškių nenuvažiuosiu ir susitaupys ta suma :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vienas mokestis sugalvotas laiko vagiu

 

 

Automobilio vertę apskaičiuoti sudėtingiau, reikalingos skaičiuoklės kažkokios ir t.t. O čia pyst nuo kubatūros ir niekur nepasidėsi... Geras pvz su nekilnojamo turto mokesčiu už namus virš milijono - nelabai jie ką ten surenka, nes vertė yra gan slidus dalykas. Tai šiuo atveju už kubatūrą mažiau galimybių "numuilinti".

 

Socialiai šis įstatymas, manau, būtų teisingas. Tik štai pinigų paskirtis visiškai ne į temą ir todėl net jeigu priims šį įstatymą su tokiu pateikimu - bus ilgai kritikuojami.

 

 

O jeigu skaičiuot kaip tai paliestų asmeniškai mane - už tris auto įkristų 1060Lt jau šį spalį :scratch:/> Sakyčiau ne visai teisinga, jeigu tai įvyktų be pereinamo laikotarpio. Nors iš kitos pusės, į porą pakatuškių nenuvažiuosiu ir susitaupys ta suma :D/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Automobilio vertę apskaičiuoti sudėtingiau, reikalingos skaičiuoklės kažkokios ir t.t. O čia pyst nuo kubatūros ir niekur nepasidėsi... Geras pvz su nekilnojamo turto mokesčiu už namus virš milijono - nelabai jie ką ten surenka, nes vertė yra gan slidus dalykas. Tai šiuo atveju už kubatūrą mažiau galimybių "numuilinti".

 

Socialiai šis įstatymas, manau, būtų teisingas. Tik štai pinigų paskirtis visiškai ne į temą ir todėl net jeigu priims šį įstatymą su tokiu pateikimu - bus ilgai kritikuojami.

 

 

O jeigu skaičiuot kaip tai paliestų asmeniškai mane - už tris auto įkristų 1060Lt jau šį spalį :scratch:/> Sakyčiau ne visai teisinga, jeigu tai įvyktų be pereinamo laikotarpio. Nors iš kitos pusės, į porą pakatuškių nenuvažiuosiu ir susitaupys ta suma :D/>

 

Na baig tu, Rugesejo 30 diena parduosi savo visas auto isgalvotam uzsieneciui o Spalio antra atgal nusipirksi. Turetum i kokius 200lt su perregistravimais tiplt :) Lietuviai visada pasizymeju isradingumu.... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano supratimu akcentai (tiklsiau jie net nesvarstomi) yra sie:

1. turio ir galingumo santykis

jeigu prie 20 metu 2 litrai spaude koki 100 KW tai dabar 1,5 fsi turbo...gal kokius 300 :D

2. jokio skirtumo tarp dyzelio/bendzino/duju.

3. pagaminimo metai...

 

ir dar daug galima privardinti, o bet taciau ar nebus cia variantas - prigasdins automobilistus...po klyksmu bangos - nuims kokius sildymo PVM'o lengvatas ar dar ka nors....

vienu zodziu "projektelis" padarytas ekonomikos kolegijos I kurso 1 sesijos referato lygyje :(

 

p.s. vis tik tikiuosi kad tai rinkimu juodosios technologijos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyti, kiekvienai parvarytai mašinai iš JAV mokamas muitas. Irgi pagal vertę. Muitininkai turi lenteles. Visai nesudėtinga tai padaryt ;) Sutinku su dauguma, kad mokesčio paskirtis daugiau nei kvaila - išmokėt pensijoms :D

Automobilio vertę apskaičiuoti sudėtingiau, reikalingos skaičiuoklės kažkokios ir t.t.

 

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyti, kiekvienai parvarytai mašinai iš JAV mokamas muitas. Irgi pagal vertę. Muitininkai turi lenteles. Visai nesudėtinga tai padaryt ;)/> Sutinku su dauguma, kad mokesčio paskirtis daugiau nei kvaila - išmokėt pensijoms :D/>

 

galu gale paemi formule kuri koreliuotu: galingumas / CO2 emisija / verte = mokescio koeficientas ir viskas...

pvz. galia maza, CO maza - tegu ir brangi, bet mokestis mazesnis...

 

p.s. jauciu is regitros gavo exely su tūriais ir kiekiais..ivede apacioje kiek "truksta" pencininkams ir vualia..mokestis nustatytas :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje kokia bauda nesumokejus mokescio? ir kaip bus tiems, kurie pardave desimtim auto be perrasymo?

Na apie realizavimą jie kartais po laiko sugalvoja. Taip kaip ir su šernų naikinimu, kažką nusišnekėjo ministras, paskui visi interpretuoja kas sau.

Technikinė apžiūra šiaip yra tas atskaitos taškas, kai tenka pateikti tvarkingus dokumentus. Tai čia galėtų būti vienas iš variantų: nepateikei kvito technikinėje - negavai lipduko, policijos mašinos iškart skenuoja kaip pažeidėją... Bet čia niuansas, kas lengvosioms tik kas du metai techninė apžiūra. O baudos dydį tikrai sugalvos pakankamą, kad nekiltų noras rizikuoti (kaip ir su kelių mokesčiu krovininėms).

O su ta spalio pirma, tai tikrai cirkas, teks porai dienų latviui perrašyti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyti, kiekvienai parvarytai mašinai iš JAV mokamas muitas. Irgi pagal vertę. Muitininkai turi lenteles. Visai nesudėtinga tai padaryt ;)/>

Bet muitinam kažkodėl ne pro Lietuvą :P

Na nieko, kuo kvailesnį įstatymą priims, tuo lengviau rasim kaip apeit.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia yra kitu saliu nustatyti mokesciai, ir labai jau visose pagal skirtingus kriterijus, as asmeniskai sutikciau,

kad pagal galia nustatytu mokesti, nes dabar senas visureigis nei 100 kw netraukia, o jo kubatura 2.8, kai tuo tarpu 1.8 turbininiai 150 kw turi, ir mokes daugiau tas kurio kubatura didesne, nors zinoma seno auto ismetamu tersalu kiekis irgi bus didesnis arba nebutinai :)

 

imetu lentele,pagal ka kitu euro saliu mokescius dalina: http://www.delfi.lt/auto/autonaujienos/kaip-uz-automobilius-mokama-kitose-europos-salyse.d?id=63999708

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kasko, manau, žino kokia auto vertė.

 

Dabar kiek ta mano vitara verta ir kiek nauja auto iš salono?

Aš tikrai neturiu tiek pajamų, kiek tas žmogus kuris perka naujas mašinas.

Gal ne iš labai gero gyvenimo aš važinėju su gerokai pagyvenusiu automobiliu.

 

 

Bet kuriuo atveju, nepatinka man mokesčiai už tai kad kažką turiu.

Nu nusipirkau jau, tai jau ir mano- kodėl man už savo daiktą kažkam pinigų duot?

 

Suprantu valstybei reikia pinigų ir be mokesčių čia niekur nedingsi, bet tai, jei aš parduosiu auto, tai jie dar mažiau pinigų surinks. Nei akcizo už kurą nei pvm už detales, nei pajamų mokesčio iš meistrų...

 

Mano tėvam į sodą bus pigiau taksi važinėt (kiek jie ten varge važinėja), bo tai auto priežiūra, privalomas draudimas, kuras, dabar dar va šitas mokestis- nu ir tokių atvejų bus ne 1 ir ne 2.

 

Kažkaip nori pencininkam atiduot pinigus, bet dalį iš jų pačių ir paimti nori... Kaižkaip čia kreivai logika veikia...

 

Nu aš prieš šitą mokestį, o aš nesu prieš visus mokesčius, tarkim buvau už privalomą civilinį draudimą, o gi todėl, kad vienaip ar kitaip už tai gauni šiokią tokią paslaugą.

 

Už šitą mokestį NIEKO negauni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galu gale paemi formule kuri koreliuotu: galingumas / CO2 emisija / verte = mokescio koeficientas ir viskas...

pvz. galia maza, CO maza - tegu ir brangi, bet mokestis mazesnis...

 

p.s. jauciu is regitros gavo exely su tūriais ir kiekiais..ivede apacioje kiek "truksta" pencininkams ir vualia..mokestis nustatytas laugh.gif

 

Dar į formulę reiktu spalvą kažkaip itraukt... pvz.: raudona- tarifasX2 laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Debilai ble.. Rupintusi kaip uzdirbti tuos pinigus ,o ne is tu paciu zmogeliu lupt paskutiny kaily ir sakyt, kad atiduosim pensininkams... Tik neaisku kada :angry: turbut laukia kol visi isdves nereikes nieko.

Nebus tvarkos gyvenime ant LT zemes. liudna

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.