Pereiti prie turinio

Bitė vs Omni


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

dilema, Omni nori išvilioti iš Bitės ... :) viens per kitą siūlo palankesnius planus be įsipareigojimų, kurių net neskelbia oficialiai tinklapiuose... beliko pasirinkti kur interneto paslaugos geresnės kokybės (greitis, aprėptis)...

Gal kas iš savų pasisakys kaip kam sekasi su internetu telefone ar laptope ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tipo reklama, kad Omni 3G ir 4 G turi, o Bitė su 3G padengimas silpnai... tik pasakos ?

jeigu pasiulymai be isipareigojimu ta prasme be sutarciu terminuotu,siulyciau isbandyt abu operatorius kuris patiks labiau,ten ir likt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

truputi palyginimui dalyvave esam orentacinese du visiskai identiski telefonai plansetes vienam bite kitam omnis visais punktais omnis gaudavo o uzmiestyje daug kur net neimdavo netas ypac kokiose zabludiskese,kaip minejo mieste didelio skirtumo nebus bet jei imant uzmiesti jau pasijaus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsargiai su tuo omniteliu. Man praeitą savaitę skambino, paklausė kokį bitės planą turiu, pasakiau, kad su neribotais pokalbiais ir 1,5gb interneto moku 25lt. Iš omni pasiūlė už tiek pat su "neribotu" internetu, sakau pagalvosiu, pasukit kitą dieną, nors nelabai realu man atrodė tas "neribotas internetas". Paskambino kitą dieną, sakau kaip ir tinka tas jūsų pasiūlymas su neribotu internetu, tyla... sako truputį palaukit... žinokit, mes negalim pasiūlyti neriboto interneto, bet va pas mus yra planas su 2gb interneto ir nemokamais pokalbiais už 39lt. :D Pasiunčiau toli ir toliau naudojuos bite, ryšys ir internetas tenkina visiškai. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

truputi palyginimui dalyvave esam orentacinese du visiskai identiski telefonai plansetes vienam bite kitam omnis visais punktais omnis gaudavo o uzmiestyje daug kur net neimdavo netas ypac kokiose zabludiskese,kaip minejo mieste didelio skirtumo nebus bet jei imant uzmiesti jau pasijaus

 

kaip sunku suprasti, kai skiriamųjų ženklų nėr smile.gif kaznyt nelzia pamylovat... smile.gif "gaudavo" minusą ar "gaudavo" lygu pagaudavo ryšį ?

 

Lukai, apsidraudimui turiu jų raštiškus pasiūlymus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu patirties 16 metų omnio ir paskutinius 3 metus bitėje su 80 abonentų.

 

trumpai tariant, kalbant apie techninę dalį, tarp jų nėra skirtumo, rinkis kas pigiau pasiūlys.

pagrindinis skirtumas, tai kad bitė daug labiau gerbia klientą, geresnis aptarnavimas bendravimas ir t.t.

Mieste veiks vienodai pokalbiai ir interas abiejų operatorių, o užmiestyje viskas priklausys nuo pastotės.

Jei pvz turi sodyba, šalia kurios arčiau omnis - jamk omni, arba atvirkščiai. Apskritai vienoj vietoj geriau veiks vienas operatorius, kitoj kitas, priklausomai nuo bokštų. Tai ką jie aiškina kad padengimas 99proc - tai tik teorija.

Abu operatoriai pripažysta kad turi "juodų duobių"

 

TELE2 kol kas pamiršk, tegul naudojasi studentai, kad ir kaip teledušnykai gyrtūsi.

Tiesiog pas juos bokštuose stovi pigi aparatūra, ko pasekoje pastovios problemos su skambučio sujungimais

ir pokalbio garsas "kaip iš bačkos".

 

Tiek žinių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai matyt ir liksiu bitėj, kaip ne kaip 20m beveik... :) Omnije prieš 15m buvau papildomą numerį paėmęs, tai po metų nutraukiau santykius... naglas nesiskaitymas su klientu bendraujant... tupas instrukcijų vykdymas ir nenoras pripažinti savo klaidų... buvo nemažai pripaišyta sujungimų su užsieniu... naktimis kas 1 sekundė intervalais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del bendravimo biski omnis pasikeite i geraja puse...ir rysis spol...

bet tikrai ne toks skirtumas kad mesti bite ir eiti i omni.

 

senoje darbovieteje teko iskoti stabilaus interneto rysio "judraus"..tai bite visa galva buvo auskciau uz konkurentus...

 

p.s. nors pats jau irgi gal nuo 95m jau omnitelininkas :D

Redagavo Suomis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na tai matyt ir liksiu bitėj, kaip ne kaip 20m beveik... :)/> Omnije prieš 15m buvau papildomą numerį paėmęs, tai po metų nutraukiau santykius... naglas nesiskaitymas su klientu bendraujant... tupas instrukcijų vykdymas ir nenoras pripažinti savo klaidų... buvo nemažai pripaišyta sujungimų su užsieniu... naktimis kas 1 sekundė intervalais...

Lik Biteje. As su Omniu jau 10m. Tris menesius teko pabuvoti Biteje, bet, ne savo noru gryzau i Omni. Ir del keletos priezasciu negaliu pereiti i Bite. Omnitel saskaitu niekaip neperkandu, vien mokesciai. Per ta laikotarpi "suvalgiau" tris vadybininkus. Nereguodavo i mano pastabas, nesugebedavo paaiskinti. Neseniai vyko derybos, Omnis prizadejo "ledinias" salygas(110 abonentu). Kai gavau saskaita, prisedau. Tas pats kas buvo pries nauja susitarima. Israse kreditine, bet turejau perziureti, pareiksti nepasitenkinima. Pratesiu derybas su Bite, spjausiu i moralinius, verslo ir kitus isipareigojimus, iseisiu i Bite.

Rysio kokybe tokia pati. Bites saskaitos aiskesnes ir mazesnes. Buvo ji suslubavusi, gal kokius metus, bet Omnis ne tik slubuoja, dar ir griuva.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lik Biteje. As su Omniu jau 10m. Tris menesius teko pabuvoti Biteje, bet, ne savo noru gryzau i Omni. Ir del keletos priezasciu negaliu pereiti i Bite. Omnitel saskaitu niekaip neperkandu, vien mokesciai. Per ta laikotarpi "suvalgiau" tris vadybininkus. Nereguodavo i mano pastabas, nesugebedavo paaiskinti. Neseniai vyko derybos, Omnis prizadejo "ledinias" salygas(110 abonentu). Kai gavau saskaita, prisedau. Tas pats kas buvo pries nauja susitarima. Israse kreditine, bet turejau perziureti, pareiksti nepasitenkinima. Pratesiu derybas su Bite, spjausiu i moralinius, verslo ir kitus isipareigojimus, iseisiu i Bite.

Rysio kokybe tokia pati. Bites saskaitos aiskesnes ir mazesnes. Buvo ji suslubavusi, gal kokius metus, bet Omnis ne tik slubuoja, dar ir griuva.

 

čia tas pats kas tikėjimą keisti, jeigu apie 10 naudojiesi konkretaus operatoriaus paslaugomis tai vargiai ar dėl kelių litų ekonomijos bėgsi pas kitą. Aš pas omny jau visi 20 m, buvau trumpam migravęs į bitę. Buvo kančia :DDD. Paslaugų kokybė, jei kalbėti apie pokalbius, tai bus pas visus vienoda, skirsis duomenų perdavimo tinklo padengimas. Bet gali taip būti kad konkrečioje vietoje kur dažnai būni puikiai veiks kitas operatorius nei naudojiesi, ir nieko čia nepadarysi :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palygink padengimus http://epaslaugos.rrt.lt/apreptis/ ir matysi, kuris operatorius tau aktualiose Lietuvos vietose turi geresnį padengimą ir išsirinksi. Bendrai per Lietuvą, Bitė su savo internetu dengia 32,2 procento teritorijos, kai tuo tarpu Omnitel - 86,1, o Tele2 - 79,4.

Redagavo Arvydasius
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tas pats kas tikėjimą keisti, jeigu apie 10 naudojiesi konkretaus operatoriaus paslaugomis tai vargiai ar dėl kelių litų ekonomijos bėgsi pas kitą. Aš pas omny jau visi 20 m, buvau trumpam migravęs į bitę. Buvo kančia :DDD. Paslaugų kokybė, jei kalbėti apie pokalbius, tai bus pas visus vienoda, skirsis duomenų perdavimo tinklo padengimas. Bet gali taip būti kad konkrečioje vietoje kur dažnai būni puikiai veiks kitas operatorius nei naudojiesi, ir nieko čia nepadarysi :D/>

Ne keliu litu, o viso tukstancio. Per metus gaunasi 12 tukstanciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi nuolaidos paprastai galioja naujiems klientams, tai keičiau keletą kartų Bitę su OMNI ir atvirkščiai, rezultatas - sutaupyti pinigai.

 

Paskutinis kartas buvo prieš 4 mėn. Dabar už 18 lt per mėnesį turiu 600 minučių ir pakankamai interneto.

 

TELE 2 siūlo visa tai už 12 lt dabar.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano matematika paprasta - 70-80% įmonių yra Omnyje (mano nuomone), mano planas yra 500 min (i kitus tinklus) (omnis for free) 50 sms ir 1 gb = 20 lt. Kadangi omnio tinkle for free, tai i kitus tinklus iskalbu tik 200-250 min (net neišnaudoju duoto limito) tai nematau prasmes imti kokius 850 min, kas kainuotu apie 25 lt. Is duomenu isnaudoju +- 1 gb, tai taip pat nematau prasmes tureti 2 ar 4 gb. Zinoma. Pas mane namie, ofise visur yra wifi, tai tas trafikas kaip ir nemokamas. O del 5 ar 10 litų į mėnesį nematau prasmės bėginėti tarp operatorių :)/>

p.s. planas ant įmonės tai dar susitaupo ant pvm.

kas liečia omnio duomenų padengimą, tikrai yra vietų kur miškuose neveikia nei 3G, nei 2G, bet kad nebūtų ryšio pokalbiui, nepamenu tokio atvejo. Taip pat nesuprantama man kaip Bitės vartotojai nesiskundžia duomenų perdavimu? na nebent nenuvažiuoja nuo kelio :D/>

Redagavo klajoklis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano matematika paprasta - 70-80% įmonių yra Omnyje (mano nuomone), mano planas yra 500 min (i kitus tinklus) (omnis for free) 50 sms ir 1 gb = 20 lt. Kadangi omnio tinkle for free, tai i kitus tinklus iskalbu tik 200-250 min (net neišnaudoju duoto limito) tai nematau prasmes imti kokius 850 min, kas kainuotu apie 25 lt. Is duomenu isnaudoju +- 1 gb, tai taip pat nematau prasmes tureti 2 ar 4 gb. Zinoma. Pas mane namie, ofise visur yra wifi, tai tas trafikas kaip ir nemokamas. O del 5 ar 10 litų į mėnesį nematau prasmės bėginėti tarp operatorių :)/>/>

p.s. planas ant įmonės tai dar susitaupo ant pvm.

kas liečia omnio duomenų padengimą, tikrai yra vietų kur miškuose neveikia nei 3G, nei 2G, bet kad nebūtų ryšio pokalbiui, nepamenu tokio atvejo. Taip pat nesuprantama man kaip Bitės vartotojai nesiskundžia duomenų perdavimu? na nebent nenuvažiuoja nuo kelio :D/>/>

Is kur tiek daug imoniu naudajasi Omni. Is mano pazystamu gal keli ir tie patys ruosiasi tepti slides.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man bite geriau, nes su omni nebeturiu reikalu jau 3m. Viena karta parejo sask su 897lt. apmokejimu. Kvite buvo paaiskinta, kad nedaskaiciavo gaunamu duomenu,nors visad mokejau kokias sask atsiusdavo ir pateikiau cekius- tuo metu mano mokejimo planas buvo 120lt\men. Pradejus gincytis salone,pasake jog teisybes nerasiu tik i sarasus itrauks. Tada sumokejau ir rastinkai nusiunciau 'grazu' pasiteisinimo paaiskinima, kodel atsisakau paslaugu. Pikta po siai dienai kai paskambina paklausti ar noriu tapti omni klientu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As biteje jau apie 15metu labai kazkokiu nusiskundimu neturiu naudoju ir interneta ir mobilu. Internetas nepyragai bet naudotis galima. Tik va nepersianiausiai isgirdau is patikimo saltinio ,kad bite ruosiasi parduoti ar tai bus i gera neaisku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik va nepersianiausiai isgirdau is patikimo saltinio ,kad bite ruosiasi parduoti ar tai bus i gera neaisku.

Apie tai, kad Bitė ruošiama pardavimui, girdėjau jau prieš gerus metus, kai ten prasidėjo masiniai darbuotojų atleidimai. Buvo kalbos, kad pirks kokia tai rusijos firma.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitant atsiliepimus susidaro įspūdis kad OMNIs per paskutinius dešimt metų nei kiek nepasikeitė - apipi... stabilai savo klientus . Turėjau reikalų su ta kompanija - daugiau nenoriu :rolleyes:/>

Del interneto omnis geriau :), del planu pas mane teledema (bite), tai klientu aptarnavimas tikrai geresnis :), moku 6.5lt menenini (be pvm), gaunu 500minuciu FREE , tarp savu free,paskui ten 2centai i visus tinklus.(realiai neinaudojam) imones saskaita uz 8abonentus, buna apie 200-250lt, ir tai puse sudaro mano roamingai :D, galiu duot tikrai kieta vadybininka, suderins tokias salygas, kad su 100 abonentu sutaupysit ne tukstanti o kokius 3 :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.