Pereiti prie turinio

TLC80 remontas ir tobulinimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 750
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia žinai kaip yra su tuo pakėlimu, arba greitai arba gerai. Manau dėk spyruokles +5 su amortikais ir visa problema ir ilgam. su gumom T.A. pamiršk visam laikui, amortikus irgi po metų pamiršk,artikuliaciją ir pakabos darbą irgi pamiršk. tai tiek, sėkmės

As suprantu kad reikia, bet nepajegiu visko nupirkti, jau nuo sausio menesio kai ysigijau toyota sudejau nemazai pinigu, nespeju uzdirbti. todel man reikia laikino sprendimo porai menesiu, poto aisku bus komplektas perkamas.

Kitas klauisimas ar reikia to +5, ar neuztektu +2? Ratu didesniu nei sie greitai tikrai nebus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne taip supratai Sauliau, +2 coliai = 5 cm, 4 coliai = 10 cm, taip skaiciuojasi ;)/>

Supratau, tik kad visi lifto komplektus coliais matuoja, tai pagalvojau kad tu man 5colius siulai. Kolkas man 5cm pilnai uztektu, svorio jau daug nedesiu, kiek sturmanai svers ir ju snapsas :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saulens, jei dabar neiseina - dabar ir nepirk :)/> palauk menesiuka kita. Nes visi "laikini" sprendimai viena dalyka padaro tikrai - atitolina normalaus daikto isigijima :)/>

Aisku, kitas klausimas jei kokia kelione ant nosies.

 

O toyota atrodo nerealiai gerai.

Redagavo Vertejas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu kad reikia, bet nepajegiu visko nupirkti, jau nuo sausio menesio kai ysigijau toyota sudejau nemazai pinigu, nespeju uzdirbti. todel man reikia laikino sprendimo porai menesiu, poto aisku bus komplektas perkamas.

Kitas klauisimas ar reikia to +5, ar neuztektu +2? Ratu didesniu nei sie greitai tikrai nebus.

 

Atsiprašau kad neparašiau jog kalbėjau apie 5 cm liftą, mano manymu ir 6 metu eksploatacijos patirtimi to tikrai pakanka ir perdarymu papildomu nėra. kas liečia ratus 33 pilnai pakanka ir nei tiltai nei stabdžiai neperkraunami, kuro sąnaudos irgi nedidėja drastiškai. Na bet čia jau Tamstos pasirinkimas ko ateityje iš šio auto norėsi. Sėkmės.

P.S. Nuotraukose labai neblogai žiūrisi, taip ir toliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saulens, jei dabar neiseina - dabar ir nepirk smile.gif/> palauk menesiuka kita. Nes visi "laikini" sprendimai viena dalyka padaro tikrai - atitolina normalaus daikto isigijima smile.gif/>

Aisku, kitas klausimas jei kokia kelione ant nosies.

 

O toyota atrodo nerealiai gerai.

 

Jau nuvažiavo pakabos komplektas Lovells +2" + Profender amortikai, tuoj bus foto dar "normalesnio" TLC80 :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.