Pereiti prie turinio

TLC80 remontas ir tobulinimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 750
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Isgrioves buvau skydely, pasikeiciau sudegusias apsvietimo lemputes. Dar buvo bloga priekines blokiruotes lempute.

Kita problema tai nupjauti magnetolos laidai, koloneliu laidus atsirinkau, kiti neaiskus.

Dar patarkit kur racija ykisti, prie to pacio laida nusivesciau dabar

post-4483-13896425570105_thumb.jpg

post-4483-13896425849331_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei multimedijos nedėsi,tai CB galima po mage pakišti... jei dėsi dideliu ekranu, tai montuok kur nors arčiau keleivio kojų... kadaise tvirtinau už bėgių rankenos...

 

Sniorkas - prikabini su izolaicija šabloną, prisuki prie sniorko viršaus laikiklį, pridedi ir pasitikrini ar sutampa skylė ir sniorkas prie lango rėmo... tada gręži didelę skylę arba išsipjauni... vėl pasitikrini... jei ok, pasidažai metalo briaunas kur gręžei, prieš sujungiant dalis silikonu-hermetiku patepi... Prie lango rėmo stoikės ne kniedėm tvirtink, o pragręžęs įstatyk pvc kaiščius keturkapius ir savisriegiais prisuk sniorko kaminą... Oro filtre yra vandens surinktuvas... gali jį nuimti ir užklijuoti sandariai skylę...

Po visko gali užvęst variklį ir bandyt su delnu uždengt vamzdį viršuje - variklis turi užgęsti... jei dar kratysis, kažkur orą pasigauna per nesandarumą...

 

video pamokėlė :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snorkelio trafaretu 100% nepasiklaiuk.

Bus kaip man ir kitiem, jis nera labai tikslus ir sumontavus pagal ji, nuo lango lieka labai didelis tarpas.

Geriau prisimatuok.

Pamates is foto tavo begiu rankena, man atrodo, kad sita masina as zinau.

Man atrodo, kad mano draugas ja turejo.

Istorija tokia, kad cia Amerikonas benzinas ir imestas dyz variklis.

Tiltais gali buti pritaikyti benzui.

Ar issiaiskinai perdavimus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai lentelė matyt perkalta nuo donoro :) dvi zakliopkės ir tiek...

tai va ir man teko vieną kart tokį konstruktorių bandyti... mašina tupavoka, apsūkos didelės, o greičio nėr... vien dėl tų netikusių tiltų... bet kai dėsi 35"tus, tai bus kaip tik , pamatysi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tiltu perdavimo skaiciu isiaiskinti?

 

Tai primityvus skaičiavimas, bet tikslesnio nebus, nebent išimsi reduktorių ir skaičiuosi dantis.

Plokštelė ant kėbulo gali būti perkalta, tiltai gali būti keisti ir t.t.

Aš pats taip skaičiavau, ir gavosi pakankama tikslumo kad sužinoti koks,

pagal galimus variantus: 4.1 ar 3.95 ar kitoks

 

 

Pasižymėk žymę ant rato ir kardano (kad patogu būtų skaičiuoti apsisukimus).

Ant kardano dažų balionėliu purkštelėjau, ant rato metkė bus ventilis.

Jei pas tave yra blokiruotė, tada užblokuok, bet tada pasikelk abu tilto ratus.

Suk ratus 10 kartų ir skaičiuok kiek kartų apsisuko kardanas.

Tada kardano apsisukimų skaičių padalink iš rato (10kartų) ir gausi perdavimo skaičių.

 

Jei nėra blokiruotės, tada pasikelti užteks 1 ratą ir ratą reikia sukti 20 kartų,

nes per satelitus dvigubinasi. berods taip, nepamenu tiksliai, tik žinau kad dvigubinasi ar kardanas ar ratas.

Bandyk ir suprasi kaip skaičiuoti ir kas dvigubinasi, bet su blokiruote tikslesnis skaičiavimas bus.

sėkmės :)

Redagavo Linelis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VIN/VDS JT111TJ80 7004521

Каталожный код 791540

Название 01.1990 - 01.1998 LAND CRUISER

Дата выпуска May 1991

Модель(Номер рамы) HDJ80L-GNPEXW ( HDJ80-7004521 )

Возможные комплектации модели

Engine Body Grade ATM/MTM Trans

1HDT VX ATM LHD LUB TD2

Redagavo Krakatukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isgrioves buvau skydely, pasikeiciau sudegusias apsvietimo lemputes. Dar buvo bloga priekines blokiruotes lempute.

Kita problema tai nupjauti magnetolos laidai, koloneliu laidus atsirinkau, kiti neaiskus.

Dar patarkit kur racija ykisti, prie to pacio laida nusivesciau dabar

Mažas patarimas, kad teisingai atrinkti kolonėlių laidus(nesumaišyti pliusų, minusų)naudokite paprastą batereiką, pridėjus teisingai laidus(pliusą prie pliuso, minusą prie minuso), garsiakalbį turi stumti į išorę.Sumaišius bent vieną iš keturių kolonėlių laidų bus prarasti žemi dažniai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažas patarimas, kad teisingai atrinkti kolonėlių laidus(nesumaišyti pliusų, minusų)naudokite paprastą batereiką, pridėjus teisingai laidus(pliusą prie pliuso, minusą prie minuso), garsiakalbį turi stumti į išorę.Sumaišius bent vieną iš keturių kolonėlių laidų bus prarasti žemi dažniai.

Taip ir padariau kolega, jau groja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar keleta klausimu

Kaip pas toyta su t-belt lempute, kaip ji issijungia?

Problema su obuoliu salnykais, ka tai kainuoja ir ka dar reikia pasikeisti perinkinejant priekiny tilta?

Skverbiasi tepalas tarp dezes ir zazdatkes, ant zemes dar nelasa, ar didele tai problema?

post-4483-13897988193783_thumb.jpg

post-4483-13897988563_thumb.jpg

post-4483-13897989023254_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

T-Belt lemputė gesinama mygtuko skydelyje pagalba, ten per skylutę pasispaudžia, jei gerai pamenu :)

Tepalo rasojimas būtų fignia, bet jis sunkiasi tiesiai ant dėžės guminių pagalvių, jos ilgai netrauks...

Priekiniam tilte paprastai keičiami obuolių riebokšliai-fetrai-metalinės plokštelės(būna komplektas), taip pat pusašių riebokšliai ir škvornių guoliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ilgai zaidziau ir as su sita beda.

Galiausiai atradau salnykus Lirostoj Febest (jie dar laiko iki siol), bet turiu atsisiuntes tiuninginius. Prikabinu fotkes (kairej tiuninginis, o desinej paprastas)

Fetru visa komplekta irgi siunciausiu (apie 120 Lt kainavo be PVM)

Skvorniu guolius Toyo pirkau Vln Aguonu gatvej, pr rato guoliai su salnyku Acuroj neprangiai irgi Toyo.

post-59-13898109870068_thumb.jpg

post-59-1389811004986_thumb.jpg

post-59-13898111423756_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaiciavau priekinio tilto perdavima tai gavosi grubiai ~3.8

Tai gaunas benzininiai tiltai stovi. Ar as klystu?

Prie tokiu perdavimu pagreiti sunkiai ims ant 33 ratu.

Pritariu Svedui, kad ta bronzine ivore svarbu, ji stebulej turi tvirtai laikytis be liufto.

Taip pat yra sprendimai atsisakyti sitos bronzines ivores ir statyti adatinius guoliukus (yra pirkti svetur)

Del medijos pamastyk ar tau verta ja statyti. man tolimose kelionese visa media atstoja Panasonicas CF18, per AUX jungiu ir ziuriu filmus vaziuojan, interneta pasijungiu.

Atsiusiu fotkes kaip pas mane paprastai ir pigiai padarytas mobilus tvirtinimas jam.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uj brangoka, pigiau reiketu isspresti

 

pirma siūlau geresnį :) tada yra pigesnis komplektas iš Australijos ... 450, lt komplektacija praktiškai ta pati... wink.gif

 

remkit80.jpg

 

 

tokiu visokiu yr ir kitoms toyotoms, nissan, suzuki....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.