Pereiti prie turinio

Ar reikėtų 4x4 renginiuose atspardyti svečius iš kitų valstybių?


gytman

  

117 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar reikėtų primušti svečią iš kitos valstybės 4x4 renginyje?

    • Ne, to daryti negalima, nes mes demonstruojame svetingumą ir formuojame savo 4x4 judėjimo kultūros įvaizdį tarp kitų valstybių bendraminčių. Visada yra kelias rasti civilizuotą konflikto sprendimą.
      95
    • Galima, bet tik tuo atveju, jeigu prieš tai įspėjamas svečius pasikvietęs "saviškis" ir tai neduoda rezultatų.
      19
    • Būtinai reikia, geriausia spardyti gulintį dviese, ypač jeigu tai žirgo galva.
      3
  2. 2. Kaip elgtis su "mūsiškiais", kurie pasielgė taip, kaip apibūdinta pirmo klausimo variante "3"?

    • Nieko nedaryti, kaip įvyko - taip.
      7
    • Paviešinti įvykio faktą ir dalyvius, kad kiti renginių organizatoriai žinotų kaip elgtis.
      110


Rekomenduojami pranešimai

ESME TAME KAD TU DRAGON ORGANIZUOJI RENGINY GAUNI UZ TAI PINIGUS,TAI IR MALONEK PASIRUPINTI TEN DALYVAUJANCIU SAUGUMU. o ne svaicioti apie abipusy supratinguma,sutvardymus ir paguldymus. As jau savo pasakiau kai vyko pernai 4x4gladiatoriai Svencionyse ir isvadas pasidariau,lupat babkes is dalyviu,o saugumu nesirupinat.Kas bus kai padaugines svecias ar saviskis grius po 35 ratais?ir nereikia tik sakyti kai bus tada ir galvosim ka daryt.Nebuk skupas o sudaryk sutarty su saugos tarnyba.

 

Tu nuvyk y Uk y cigonu tabora kai vyksta zirgu lenktynes pakviestas y svecius kad ir pacio neturtingiausio cigona.TAVES NIEKS PIRSTU NEPAKLIUDYS.zinoma jei pradesi gnaibyt cigonaite busi svelniai.. isprasytas :Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif"> taip kad jei kazkur vyksti turi but isijunges visus saugiklius, o ne atsiputes bimbampauglam.

 

 

o dabar uz mano nuomuone del savo sventos ramybes gali nors ir dbr mane uzbanint savo forume.(kuriame irgi kartais nera tvarkos) gali ir neisileisti y savo renginy man tai kas,as nuo to nenubednesiu. :Dsrc="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/biggrin.gif"> Tu irgi

Nebuk malalietka - apsauga už nugaros nestovi kiekvienam, ateis tik tada kai jau vis tiek kam nors bus kramė praskelta, ir post faktum konstatuos kad kaltininkai pabėgo, geriausiu atveju juos išprašys, įdomu tik kaip ir kur - ne uždarruose stadionuose vyksta džipiorų renginiai.

 

Nesi koncerte buves kur yra apsauga ir vis tiek kam nor pasiseka į birbynę gauti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 143
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Netirštink čia visko.

 

netirstinu ir neprovokuoju... tiesiog pasakiau savo nuomone... abi puses yra kaltos... vieni kad nepriziurejo kiti kad nesusivalde... paprasciausia faktas yra vienas... kitiems renginiams trauksiu is spintos senaja ekipiruote... nes galbut kazkam nepatiks mano ugis kitam sudejimas treciam mano mergaites paziurejimas i akis... tiesa pasakius tikrai nesitikejau tokiu reikalu 4x4 bendruomeneje...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ale iskilo klausimas: kas priziurejo ir kiek zmoniu priziurejo svecia... (ta prasme su keliais vnt atvaziavo anas i varzybas (apie lietuvius kalbant))... kitas klausimas ka dare kiti kai kavenski ji dauze? ... jablom sciolkali?... jai tiek vienas buvo negyvas tiek kiti du (kaip supratau) irgi pusgyviai buvo nejo ju nuraminti ?

Abu išpuoliai trūko po kelias sekundes. Pirmas išpuolis buvo visiškai netikėtas, įsivaizduok - stovime bendrame ratuke, šnekučiuojamės ir staiga keletos smūgių serija latviui, net be pakelto tono prieš tai. Mes atitraukinėjom, o ne atsakėm tuo pačiu. Antras išpuolis įvyko, kai latviui Terrao įgula pasiūlė atsiprašyti, o šis, prieš kelias minutes apspardytas, suprantama, trenkė Žydriui vietoj atsiprašymo ir iškart nuo dviejų gavo atgal. Mes vėl atitraukinėjom. Ekipaže buvome trise: du lietuviai ir latvis. Mano šturmanas tą latvį penktadienį matė pirmą kartą. Kiek sugebėjom švelnint atmosferą - tą ir darėm. Galėjom surinkti ratuką iš gretimų ekipažų, bet tada jau kaltininkais liktume mes.

 

Pasikartosiu, latvis nebuvo šventas, nereikia ir prisigerti svetimoje kompanijoje, bet atsakas buvo visiškai neadekvatus. Tiksliau adekvatus kaimo lygoje :pig:

Nieko panašaus 4x4 bendruomenėje nebuvau matęs, todėl likau labai nustebintas :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gytmeno vietoje pries zydriu tikrai nebuciau sokes uzstodineti latvi ir buti kriause. Priviso blin liberalu - "abi puses kaltos"...

Owca, veliava tau i rankas - kita kart privalai sudalyvauti ir jei netycia vels kils incidentas, busi tas kuris sutvarkys ir uzglaistys visa reikala:)

Kai girtoj kompanijoje prasideda reikalaviami atsiprasyti, tipo "tu mane gerbi?", is kart zinosim ka kviest :)

 

Nesvaikit del apsaugos!!!

Sanitarinis inspektoriaus tepatikrina kiekviena porcija volodios sriubos, visi dzipai su TA, vairuotojai pries kiekviena starta pateikia medicinines pazymas, organizaotriai tik sertifikuoti ir licencijuoti rengti tokius renginius, uztikrinti suaguma trasoje ir netrasoje ir atskayti uz kiekviena prigerusi mulkį, visi isklauso įvadinius ir periodinius instruktazus, pildo zurnalus pries - per - po kiekvienos rungties. Visai galvoj pasimaise, ar gal auskien zuvele sugavot?

Blin ziuriu isisiautejo visokie nepatenkinti - sklaidosi po renginius, iesko priekabiu ir protestuoja pries viska ir aiskina kaip "turi buti". Mosuoja kardais kai saukstai popietu.

 

Dekit geriau foto, su latviu be latvio ir t.t. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ivyko negraziai... nebuvau nemaciau tik dabar isgirdau... jokios cia apsaugos nepades... neteisiu nei vienos puses... ale iskilo klausimas: kas priziurejo ir kiek zmoniu priziurejo svecia... (ta prasme su keliais vnt atvaziavo anas i varzybas (apie lietuvius kalbant))... kitas klausimas ka dare kiti kai kavenski ji dauze? ... jablom sciolkali?... jai tiek vienas buvo negyvas tiek kiti du (kaip supratau) irgi pusgyviai buvo nejo ju nuraminti ? ir buvo iskiles klausimas aplinkiniams "ziurovams" kas dabar bus... va cia isriskeja Atmarozku (is didziosios "A")faktas: dauzyti viena negyva dviems ir dar gulinti o kitiems dar "stovintiems" padrasinti (bet neivienas neina raminti nes matai busi loxas...)... pats kaip nevartojantis alkoholio esu nekarta mates (aisku ne 4x4 bendruomeneje) kaip vyksta tokie reikalai... vienam niekad nekyla drasos... zema... bent jau as asmeniskai visada esu atsakingas uz svecia... pats buves skinas zinau ka tai reiskia ir visad bandau isvengti konflikto...

[/quot

 

kiti tikrai neziurejo kai ji dauze, bet ir koflikto nedarem didesnio, isskirem issiaiskinom ir kaip ir viskas gerai, bet kaskam vis demesio buvo maza ar pasitreniruot norejos cia ju klaust reik ju, nes kai netiketai viskas is naujo ir smugiukrusa,ustenka 15 sekundziu ir dar dviese. tai pabandyk ka nors tokiu atveju apsaugot..

AR PAGAL TAMSTOS NUOMONE

REIKEJO VISIEM SUSOKT IR SUBALADOT ,,NISAN TERANO,, EKIPAZA, ????

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ivyko negraziai... nebuvau nemaciau tik dabar isgirdau... jokios cia apsaugos nepades... neteisiu nei vienos puses... ale iskilo klausimas: kas priziurejo ir kiek zmoniu priziurejo svecia... (ta prasme su keliais vnt atvaziavo anas i varzybas (apie lietuvius kalbant))... kitas klausimas ka dare kiti kai kavenski ji dauze? ... jablom sciolkali?... jai tiek vienas buvo negyvas tiek kiti du (kaip supratau) irgi pusgyviai buvo nejo ju nuraminti ? ir buvo iskiles klausimas aplinkiniams "ziurovams" kas dabar bus... va cia isriskeja Atmarozku (is didziosios "A")faktas: dauzyti viena negyva dviems ir dar gulinti o kitiems dar "stovintiems" padrasinti (bet neivienas neina raminti nes matai busi loxas...)... pats kaip nevartojantis alkoholio esu nekarta mates (aisku ne 4x4 bendruomeneje) kaip vyksta tokie reikalai... vienam niekad nekyla drasos... zema... bent jau as asmeniskai visada esu atsakingas uz svecia... pats buves skinas zinau ka tai reiskia ir visad bandau isvengti konflikto...

[/quot

 

kiti tikrai neziurejo kai ji dauze, bet ir koflikto nedarem didesnio, isskirem issiaiskinom ir kaip ir viskas gerai, bet kaskam vis demesio buvo maza ar pasitreniruot norejos cia ju klaust reik ju, nes kai netiketai viskas is naujo ir smugiukrusa,ustenka 15 sekundziu ir dar dviese. tai pabandyk ka nors tokiu atveju apsaugot..

AR PAGAL TAMSTOS NUOMONE

REIKEJO VISIEM SUSOKT IR SUBALADOT ,,NISAN TERANO,, EKIPAZA, ????

 

subaladoti nieks neliepe iki to laiko kol nepradejo kaip as supratau per palatkes eiti... vat tada jau galima buvo bandyti... :) del veliavos - su mielu noru... reikia galu gale suprasti kad i renginius vaziuoja netik "sportininkai" (tiesioginia to zodzio prasme apie auto vadeliotojus bei sturmanus) o ir seimos is ju kaikurios su mazais vaikais... nori dauzytis eini i sporto sale, ar i koki kauno kluba... ten tikrai veiksmo uzteks...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to zbignew zbignewic - man tavo nuomonė dzin, nė vienam dėl tokio lygio išsišokimų neraukiau forumo... galiu tik priminti, kad anonimai čia nepageidaujami...

Daug čia visokių yra ir su visokiom nuomonėm, bet elementaraus mandagumo matyt ne visus išmokė tėvai ir mokykla... todėl man su tokiais čia aiškintis ir juos auklėti tuščias reikalas... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne saugos tarnybos reikia o proto ir smegenu vingiu tada ir atsiras supratimas,pagarba vienas kitam,tuos dalykus as puikiai zinau nes turejau savo bara-kavine 15metu tai maciau visko nes dirbau ir barmenu ir apsauginiuir t.t.Didziajai daliai musu tautos is vis negalima duoti alkoholio ne tik gerti bet ir ziuret i ta puse

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JO kuom toliau i miska tuom storesni partizanai ;)/>/> tarp dzipioru tokios H dar nebuvo ;)/>/> siaip SLYKSTU :P/>/> na ka einam link ten kad PABRADAS 2014 SAUNAMIEJI GINKLAI PRIVALOMI :D/>/> siaip senai isitikinome mes su kolegom kad RENGINIUOSE snapsiuka reiktu draust o nustacius kad :girtas:/> mest lauk ir niekada nepriimt

 

be to dar yra skirtumas pavieniu vazinetoju ir KLUBO jei ka is klubo ir pajudintu as manau baigtusi liudnai :rolleyes: koks jis REMBO ir bebutu o ypac PRISREBES ;)

Redagavo gince
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta chebra su melinu teranu pilni idijotai ir alkoholikai,visa nakti muzika leido kiek imanoma garsiau, tris kartus ejau prasyt,kad patildytu nes neimanoma uzmigti o jie tokioj komoj kad net nesupranta ko prasau as jam aiskinu ,kad mano autobusiukas stovi uz 5 metru nuo ju ir negaliu miegoti,o jis a man poh... nu tai ka galima kalbeti apie tokius zmones.... Visa nakti gere,veme vel gere ir vel veme ir viens kitam kartojo, tu ka manes nezinai as tiek galiu isgerti,issivemti ir poto vel gerti:lol:src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/laugh.gif">nu vienu zodziu,kad zodziu nera.... Apie mustynes as isvis nekalbu padugnes ir tiek..... Mano patarimas butu toks:NEPRIIMKIT SITU ZMONIU I JOKIUS RENGINIUS CIA YRA NE DZIPIORAI !!!!!!!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu tik viena pasakyt, tokia kompanija atvaziavo i rengini ir tiek. Jei orgai toleruos ir sekanti kart registruos, tai kai ne kurie dalyviai gali nebevaziuot, ir tai bus tyliai ir be kritikos ir pan. Kai tokie renkasi, tai kitokie tiesiog nebesirenka :rolleyes: Tada renkasi tik tokie kaimo krutakai :rolleyes:

O stebint kaip atsiprase zydrius( kas irgi sveikintina), tai persasi nuomone kad tau ir tavo vyrams gert negalima. Ka tu cia nepasakytum, apsivers kai isgersi pora gramu... Jei mestum gert, yra sansas kad tvarkysies. Jei ne, tai koks buvai toks ir busi, kol i duda negausi taip kad daugiau nieko nebenoresi uzkabinti gyvenime :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.