Pereiti prie turinio

Klausimelis dėl JGC 2.7 crd '04


Liutka

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, įsigijau ir aš JGC 2.7CRD Overland 2004m. galo. Tad turiu pora klausimų :)

 

Kur Vilniuje normaliai galėtu padaryti variklio diagnostiką? (pajungt kompą, pažiurėt klaidas, purkštukus).

 

Kas vairuojate panašų modelį, dizelį, kokios mieste kūro sanaudos?

 

ir ar tilps 265 70 r17 padangos nekeliant jeepo? Galvoju apie GY duratrac

 

Dekui :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveikas, teisinga auto pasirinkai :)

 

Del diagnostikos tau pasiulys vietiniai, nezinau Vilniuje kas daro, na isskyrus autobrava :)

 

Del padangu skaiciau kad tavo pasirinktos turi tilpti, bet as pats nerizikavau ir emiau 245/70R17 BFG AT. Pliusas situ dar ir tas, jog neplacios, gerai kabinasi na ir kuras tauposi :)

 

Del valgymo - kaip vaziuosi. As is pradziu tik nusipirkes vazinejau taip pencininko stiliumi, tai tilpau i 10.5 mieste. Paskui atsirado noras paspausti, teisingiau, pradejau vaziuot kaip patinka, o ne kaip sutaupyt. Tai dabar ~14 mieste. Jei i trasa isleki, tai vaziuojant 120 sanaudos svyruoja ~8.8-9.3.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, teisinga auto pasirinkai :)/>

 

Del diagnostikos tau pasiulys vietiniai, nezinau Vilniuje kas daro, na isskyrus autobrava :)/>

 

Del padangu skaiciau kad tavo pasirinktos turi tilpti, bet as pats nerizikavau ir emiau 245/70R17 BFG AT. Pliusas situ dar ir tas, jog neplacios, gerai kabinasi na ir kuras tauposi :)/>

 

Del valgymo - kaip vaziuosi. As is pradziu tik nusipirkes vazinejau taip pencininko stiliumi, tai tilpau i 10.5 mieste. Paskui atsirado noras paspausti, teisingiau, pradejau vaziuot kaip patinka, o ne kaip sutaupyt. Tai dabar ~14 mieste. Jei i trasa isleki, tai vaziuojant 120 sanaudos svyruoja ~8.8-9.3.

 

Dėkui, gal foto turi, kaip atrodo taviškis su šiom padangom? :)

 

Hmm, dėl kuro sanaudų idomiai, man kompas rodo 16-18l saliaros :/ su 22l nuvaziavau 120km (aišku tame tarpe truputi buvo stovima, šildomasi mašinoje), ratai standartiniai... tai vat ir galvoju, kas čia galėtu buti negerai, nes kiek skaičiau, max 14l turėtu imt..

 

Nors kiek visi sako, tik nusipirkus automobilį, pirmas bakas greit pasibaigia :)

 

Dar toks dalykas, kad kartais išlipus iš mašinos prie galinio rato smirda dyzeliu.. reiks kur nuvaryt pasikelt...,o važiuojant 80-90km/h jaučiasi truputi kažkoks apsukų plaukiojimas, bet ant laisvu dirba kaip bitutė..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu dabar foto...

 

Del kvapo dyzelio - gali buti leidzia kuro magistrales slangutes, arba blogiausiu atveju jei nepasiziurejai pirkdamas - pucia per purkstukos. Jei slangutes, nusiperki salnyku komplekta, na arba kelis ir pasikeiti visoms jungtims juos. Dar gali but jog kur nors per plastikini vamzduka, kaip kad man buvo. O tas tai kainuoja, man atsejo 147Lt uz vamzdeli trisaki... (tik dabar paskaiciau kad prie galinio rato leidzia, nu tai gali sitas visas dalykas negaliot ka prirasiau :) )

 

Diagnostika tau nieko neparodys, jei leidzia per slangutes. O vat is cia ir kuro sanaudos tau gali but kosmines :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu dabar foto...

 

Del kvapo dyzelio - gali buti leidzia kuro magistrales slangutes, arba blogiausiu atveju jei nepasiziurejai pirkdamas - pucia per purkstukos. Jei slangutes, nusiperki salnyku komplekta, na arba kelis ir pasikeiti visoms jungtims juos. Dar gali but jog kur nors per plastikini vamzduka, kaip kad man buvo. O tas tai kainuoja, man atsejo 147Lt uz vamzdeli trisaki... (tik dabar paskaiciau kad prie galinio rato leidzia, nu tai gali sitas visas dalykas negaliot ka prirasiau :)/> )

 

Diagnostika tau nieko neparodys, jei leidzia per slangutes. O vat is cia ir kuro sanaudos tau gali but kosmines :)/>

 

aaaa, gerai, reiks žiūrėt, nes siaip viskas labai tvarkinga... nusiemiau garaže plastmase variklio, tai purkštukai viskas ok.. niekas ten nesitaško :)

 

Dar toks klausimas, kas kiek keisti tiltuose ir razdatkėje tepalus? Ir kokius pilt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del valgymo - kaip vaziuosi. As is pradziu tik nusipirkes vazinejau taip pencininko stiliumi, tai tilpau i 10.5 mieste. Paskui atsirado noras paspausti, teisingiau, pradejau vaziuot kaip patinka, o ne kaip sutaupyt. Tai dabar ~14 mieste. Jei i trasa isleki, tai vaziuojant 120 sanaudos svyruoja ~8.8-9.3.

 

 

Tvoju mat.... Rimtai tokios sanaudos? Nu tada tik 4.7 V8 - litais tas pats gaunasi 100km nuvaziuot, bet nors vaziuoji s razmachom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgai sprendžiau ar pirkti MT padangas, ar AT. Nusipirkau Goodyear wrangler duratrac. Tikrai esu labai patenkintas. Aišku jos nepakeis purvinių ar žieminių padangų... Pas mane 265/75 R16. Pakaba pakelta apie 2". Tai važiuojant bekele kartais liečia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tvoju mat.... Rimtai tokios sanaudos? Nu tada tik 4.7 V8 - litais tas pats gaunasi 100km nuvaziuot, bet nors vaziuoji s razmachom.

 

Neerzink :) norejau ir as 4.7 paimt,bet kazkaip ju normaliu nera visiskai.., visi damusti, o jeigu dar OVERLANDO ieskot, tai isvis...

 

Siaip pakankamai gerai ir dyzeliukas vaziuoja, dar girdejau cipint galima, tik idomu kaip laiko po cipinimo kiti agregatai??

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl diagnostikos - Vilniuje "AAC" Oslo g. neblogi vyrukai.

 

aciu, bandysiu uzlekt

 

Ilgai sprendžiau ar pirkti MT padangas, ar AT. Nusipirkau Goodyear wrangler duratrac. Tikrai esu labai patenkintas. Aišku jos nepakeis purvinių ar žieminių padangų... Pas mane 265/75 R16. Pakaba pakelta apie 2". Tai važiuojant bekele kartais liečia.

 

hmm, vat idomu, nes vieni jgc is paziuros kazkokie susede, maniskis ir taip pakankamai aukstas, manau turetu i auksti but ok, tik klausimas kaip del priekiniu ratu, kai susuki vaira..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, truputi pasivazinejau, pakeiciau tepalus, praejau technikine... ir dabar iskylo tokia problema:

 

Praeita savaitgali vazinejausi viskas buvo ok, "paipaisiau" pora sauliu aiksteleje ir dingo priekinis tiltas, sian reikejo pusnyje apsisukt, teko jungt paletintoja(su peltintoju priekis veikia), nes uklimpau ir siaip vaziuojant snieguotu keliu, duodant gazo jauciasi , kad priekis nesijunge. (anksciau veikdavo)

 

Gal kas zinot kur ieskot slieku? ar cia prie ratu koks dacikas stovi ar pacioje razdatkeje? Gal saltis kaltas?

 

Nes jau kelinta karta uzvedus po nakties jeepa, meta check engine, isvaziavus isijunge avarinis rezimas, vaziuoja tik vienu begiu, uzgesinus ir uzvedus vel viskas ok, pavaziavus biski greiciau uzgesta ir check engine lempute, buvau diagnostikoje, pasake , kad klaida nezinoma, ju prietaisai nenuskaito... pratrine ir tiek, o siandien vel tas pats. (ir siandien dar uzsidege, kad ausinimo skyscio trukumas, bet uzgesinus ir uzvedus vel lempute uzgeso)...

 

Plius po nakties dingsta neveikia kaires puses posukiai, o desine viskas ok :D kai pasyla atsiranda... KOSMOSAS

 

Akumas geras, suka be problemu.

 

Siaip pakankamai jeepas tvarkingas tiek po kapotu tiek salonas tiek pakaba, bet vat lenda visokios elektronikos problemos. Variklis buvo plautas, gal sakau dregme pateko kazkur ir per salcius nespejo isdziut?

 

Gal kas ka patars? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, truputi pasivazinejau, pakeiciau tepalus, praejau technikine... ir dabar iskylo tokia problema:

 

Praeita savaitgali vazinejausi viskas buvo ok, "paipaisiau" pora sauliu aiksteleje ir dingo priekinis tiltas, sian reikejo pusnyje apsisukt, teko jungt paletintoja(su peltintoju priekis veikia), nes uklimpau ir siaip vaziuojant snieguotu keliu, duodant gazo jauciasi , kad priekis nesijunge. (anksciau veikdavo)

 

Gal kas zinot kur ieskot slieku? ar cia prie ratu koks dacikas stovi ar pacioje razdatkeje? Gal saltis kaltas?

 

Nes jau kelinta karta uzvedus po nakties jeepa, meta check engine, isvaziavus isijunge avarinis rezimas, vaziuoja tik vienu begiu, uzgesinus ir uzvedus vel viskas ok, pavaziavus biski greiciau uzgesta ir check engine lempute, buvau diagnostikoje, pasake , kad klaida nezinoma, ju prietaisai nenuskaito... pratrine ir tiek, o siandien vel tas pats. (ir siandien dar uzsidege, kad ausinimo skyscio trukumas, bet uzgesinus ir uzvedus vel lempute uzgeso)...

 

Plius po nakties dingsta neveikia kaires puses posukiai, o desine viskas ok :D/> kai pasyla atsiranda... KOSMOSAS

 

Akumas geras, suka be problemu.

 

Siaip pakankamai jeepas tvarkingas tiek po kapotu tiek salonas tiek pakaba, bet vat lenda visokios elektronikos problemos. Variklis buvo plautas, gal sakau dregme pateko kazkur ir per salcius nespejo isdziut?

 

Gal kas ka patars? :)/>

Padaryk pats diagnostika pasukant tris kart rakteli ir kur spidometro kilometražas turi rodyti klaidas o po to iššifruok kur yra enciklopedijoj

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, truputi pasivazinejau, pakeiciau tepalus, praejau technikine... ir dabar iskylo tokia problema:

 

Praeita savaitgali vazinejausi viskas buvo ok, "paipaisiau" pora sauliu aiksteleje ir dingo priekinis tiltas, sian reikejo pusnyje apsisukt, teko jungt paletintoja(su peltintoju priekis veikia), nes uklimpau ir siaip vaziuojant snieguotu keliu, duodant gazo jauciasi , kad priekis nesijunge. (anksciau veikdavo)

 

Gal kas zinot kur ieskot slieku? ar cia prie ratu koks dacikas stovi ar pacioje razdatkeje? Gal saltis kaltas?

 

Nera jokiu daciku, viskas hidro/mechanika. Rasei kad pasikeitei tepalus, kokius tepalus pylei i razdatke? Kokius i tiltus?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jokiu daciku, viskas hidro/mechanika. Rasei kad pasikeitei tepalus, kokius tepalus pylei i razdatke? Kokius i tiltus?

 

Tepalus keiciau tik greiciu dezeje ir variklyje, tiltuose tik patikrino, viskas ten ok, o vat del razdatkes ar tikrino taip ir nepaklausiau.. kiek forumus skaitineju, ar gali del per mazo tepalo lygio razdatkeje neveikt ant FULL TIME priekis?

 

Nes sakau, pusnyje apsisukinejau, daviau pabuksuot galui pakankamai (tiek i prieki tiek atgal), bet priekis taip ir neisijunge, kol neijungiau pazemintos... vazinejau ir apsnigtais keliukais, tai priekis nenori veikt visiskai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. kuro sąnaudos priklauso nuo važiavimo stiliaus - aš su 10 l mieste tilpau :P/>

2. pas mane 265/65-R17 bfg at su 8" diskais beveik bamperio kraštus liesdavo

3. Beveik visi 2.7crd turi trijų padėčių razdatkę (4H, N ir 4L), kurioje priekis neatjungimas, t.y. fulltime'as B)/> jei 4H padėtyje neveikia priekinis tiltas, priežasčių gali būt daug - nutraukei kuriuos nors šlicus ar sugadinai razdatkę (ten grandinė) :(/>

Redagavo turbozuki
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. kuro sąnaudos priklauso nuo važiavimo stiliaus - aš su 10 l mieste tilpau :P/>/>/>

2. pas mane 265/65-R17 bfg at su 8" diskais beveik bamperio kraštus liesdavo

3. Beveik visi 2.7crd turi trijų padėčių razdatkę (4H, N ir 4L), kurioje priekis neatjungimas, t.y. fulltime'as B)/>/>/> jei 4H padėtyje neveikia priekinis tiltas, priežasčių gali būt daug - nutraukei kuriuos nors šlicus ar sugadinai razdatkę (ten grandinė) :(/>/>/>

 

hmm, del kuro sanaudu pastebejau, kad per salcius temperatura variklio laikosi apie 60-70 laipsniu (jauciu termostatas bus kaltas, arba jam xana, arba jis skirtas siltiems krastams, nes masina is italijos), gal del to ir sanaudos didesnes.. nes islekiau i autostrada tai rode 11.4l/100km

 

O del razdatkes, tai kas cia per masina, jeigu su vasarinem padangom paslidinejau aikstelej ant ledo pora kart ir suplyso grandine (kas bus kai uzmausiu MUDUS 32?)? siaip vienu metu buvo, kad vel pradejo veikt trumpa laika priekis, bet poto vel dingo, bandysiu keist tepalus... nes servise sake, kad tikrino tepalo lygi, kaip ir ok viskas, bet jis niekada nekeistas..

 

Be to ijungus pazeminta, viskas veikia gerai ir pas mane QUADRA DRIVE

taip , kad priekis ne visada vedamas, o tik praslidus galui...
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.