Pereiti prie turinio

jei gerve nepades


skystis

Rekomenduojami pranešimai

Tai reikia kokioi geroi pelkei pabandyti ale uzklimbti :girtas:/> kurnors palei Vilniu ,isikviesti ir laukti :rolleyes:/> ,jai atvaziuos gerai o jai nedavaziuos pati Igori Evakuoti :D/>

Tai kodel palei Vilniu ne kur nors palei Birzu,efektas gal geresnis butu,jai neprasis isankstiniu sumokejama, :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal zmogus bando nauja verslo krypti :) Jeigu masina paruosta ir su rimtomis gervemis priekyje ir gale, tai kodel jam nedavaziuoti? :) Nedavaziuos, bet dasigervins...jei troso pakankamai ir gerve rimta, tai manau tikrai is daugelio situaciju iskrapstys istrigusi dzipa :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal zmogus bando nauja verslo krypti :) Jeigu masina paruosta ir su rimtomis gervemis priekyje ir gale, tai kodel jam nedavaziuoti? :) Nedavaziuos, bet dasigervins...jei troso pakankamai ir gerve rimta, tai manau tikrai is daugelio situaciju iskrapstys istrigusi dzipa :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi už tai,tegul žmogus laisvu laiku užsiima šiuo verslu, o mes visi tik lazdavot temokam,mus užklimpusius draugai ištraukia,o ką paprastam džipioriui daryti su mergiote kokia toliau į mįšką nulindus - va čia jau toks tel.numerukas ir reikalingas.

 

p.s. pernai ir aš gavau skambutį iš Rokiškio,sako gal galitę mano TLC iš paupio evakuoti,nusileidau stačia nuokalne ir užkilti negaliu,atsilyginsiu,aš jam atsakau, kad aš iš Pasvalio ir iš kur Jūs gavot mano tel.Nr, sako man informacija 118 davė.Žmogus normaliai šnekėjo,patekęs rimtoj bėdoj, bandė keli padėti,bet nesiryžo atvažiavę nusileisti nuokalne,nes motyvavo,kad ir jie neužkils,reikia džipo su rimta gerve,tai žmogus ir skambino 118, baigiant mums šneką jam pasiūliau kviesti gaisrininkus su gerve,tai žmogus vakare paskambino ir padėkojo, nors jam tai kainavo nemažus pinigus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Klaipedoj kalbejau su vienos kontoros evakuotoriaus vairuotoju, pasigyre zmogus, kad sefas supratingas, purviniems reikalams ir grioviu megejams traukti nupirko TLC astuoniasdesimke, sudejo rimtas gerves priekyje ir gale - begazineje, kai paklausiau, kodel bagazineje, tai sake kad tokia pat idejo, kaip sunkvezimiu evakuatoriuje, vos i bagazine telpancia. Gyvai nemaciau, bet is emociju supratau, kad rimta daikta sefas parupino bizniui pletoti. Tai jei toki pat ir skelbime besisiulantis zmogus turi, tai gal be reikalo sypsomes is skelbimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Nesuprantu, kas čia keisto, neužsiema labdara ir tai aiškiai parašė, o jei tikrai reikia pagalbos skambini, ir nemanau, kad kuris iš Jūsų šnekučių važiuotumėt į Biržus traukti nepažystamo žmogaus už ačiū, o jei nori "nemokamai" tada reikia skambint tikrai ne Igoriui ;)

Redagavo lee-
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.