Pereiti prie turinio

N-pathfinder ar jeep GC


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 137
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

ar tau bus patogu - cia reikia ziureti paciam, supranti, priklauso nuo ugio, svorio, ir vaziavimo atstumo.

trise tilpsit ir ten, ir ten, tiktai N sedynes yra arciau grindu, ir kietesnes uz MPS. taip yra del ju sulankstymo ypatumu.

kalba apie nauja MPSa, kuris dabar gaminamas - berods nuo 2010 metu.

bet ir senas MPS turi patogus 2-os eiles sedynes, jeigu ka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

automatas su 32" tapkem - 10,5 kai misrus ciklas (5 dienu po miesta, 6-7d +400 km)

ziema (salciai -15) - 12 mieste kai vaziuojama trumpais atstumais (po 5-10 min)

trasoje 120 km/h - 12

autobane 140 km/h - 14-15

lygumoj kai vaziuodama dideliu atstumu be lenkimu ir 90 km/h - 7-8

 

vidutiniskai skaicuoju 10 litru :)/>

Redagavo Density
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

komfortas tai ir su N neblogas, man patinka

 

del kuro - su dyzeliu reciau tenka ieskoti koloneles, bako uztenka 600-700 km

 

su benzinu pagrindinis privalumas - ziema sildo iskart. o dyzeliui reikia 10-15 min vaziavimo, kad isiltu... kai -15, vietoje stoveti nepadeda - nesilda be Webastos

 

jeigu ka, tai yra N su benzu 4.0, berods 260 arkliuku, ar panasiai

amerikoj yra su 4.5 V8, bet tai jau... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano kūrėsi visada tik praeitą žiemą prie -35 jau starteris neprasuko, tepalai buvo sustinge labai, tai ant buksyro kažkaip neužsikūrė, sustojus kažkaip sakau pabandysiu starteriu, brukšt ir dirba, su Navara man patinka irgi važinėtis, kažkaip jauti mašina, bet komfortas Jeep GC nepalyginant, o jei dar su HEMI varikliu būtu kaifas, jei reik didesnio yra Commander, norėčiau iškeisti savo Navarą į Commander su Hemi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visi, ne visi HEMI varikliai taip dirba. Sistema, kuri atjungia kitus 4 cilindrus buvo įdiegta tik nuo 2006 metų.

Ar bent nuotuokiat kaip HEMI varikliai dirba, žinoma benzas, bet jis neapkrautas dirba tik 4 cilindrais, kai reik susijungia dar 4

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano filosofija kiek kitokia,nelabai suprantamas dalykas pirkti aukstos technologijos varikli turinti automobili su isankstiniu nusistatymu ideti dujas.juk jeigu tai butu labai super ,gamintojas jau idetu dujas.pries 10 ir daugiau metu buvau isvykes i kelione i Monaka,aplankeme Monte Carlo.teko stebeti vaizdeli,kai atvaziuoja palosti i kaczino zmones su didziuliu baltu rolls royce kabrioletu,vaizdelis ispudingas,realiai tokiu automobiliu retai kada gali pamatyti.tai vienas is musu bendrakeleiviu susizavejes uzsdege :viskas pirksiu padeveta rolls royce,o kitas praktiskesnis ,sako:nupirkt tai gal ir nupirksi ,bet tai kiek benzo ryja pagalvojai.O tas pirmasis atsako :taigi dujas isimesiu ir vazineju.Tipiska lietuviska filosofija...As kazkaip gyvenime ieskau universalumo ir taip bandau sutaupyti.Suprantu ,kad rades universaluma turesiu tik optimaluma,t.y.neturesiu nei l.gerai,nei l.blogai...,bet i rolls royce deti dujas man atrodo ne visai protinga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tik lietuviams neva nelygis dujomis vazineti. Visame pasaulyje ivairiomis formomis gerbia tokius zmones (dotacijos irangai, nemokamas ivaziavimas I centra ir t.t.), o USA pries zmogu vazinejanti dujomis kepure nusiima.

 

Kas geriau: piltis dujas degalinej (kitur nelabai ir isipilsi), ar kaip traktoristui pilstyti saliarka garaze?

 

 

P.S. Visu Anglijos karalienes autoukio masinu benzininiai varikliai varomi dujomis, tame tarpe ir ROLLS ROYCE.

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano filosofija kiek kitokia,nelabai suprantamas dalykas pirkti aukstos technologijos varikli turinti automobili su isankstiniu nusistatymu ideti dujas.juk jeigu tai butu labai super ,gamintojas jau idetu dujas.pries 10 ir daugiau metu buvau isvykes i kelione i Monaka,aplankeme Monte Carlo.teko stebeti vaizdeli,kai atvaziuoja palosti i kaczino zmones su didziuliu baltu rolls royce kabrioletu,vaizdelis ispudingas,realiai tokiu automobiliu retai kada gali pamatyti.tai vienas is musu bendrakeleiviu susizavejes uzsdege :viskas pirksiu padeveta rolls royce,o kitas praktiskesnis ,sako:nupirkt tai gal ir nupirksi ,bet tai kiek benzo ryja pagalvojai.O tas pirmasis atsako :taigi dujas isimesiu ir vazineju.Tipiska lietuviska filosofija...As kazkaip gyvenime ieskau universalumo ir taip bandau sutaupyti.Suprantu ,kad rades universaluma turesiu tik optimaluma,t.y.neturesiu nei l.gerai,nei l.blogai...,bet i rolls royce deti dujas man atrodo ne visai protinga.

Ka daryti jei tavo megstamos markes auto neturi dyz. variklio, jei turi, o tie varikliai s..., arba uzknisa dyzelio karkimas. Benzininiai auto buna pigesni ir maziau nuvaziave. Mano lengvojo auto variklis 3.5cm, 184kw., benzo 100km/13ltr., duju 100km/16ltr. Per metus pravaziuoju 45000km. Su benzu 100km nuvaziuoti kainuoja 62lt., su dujomis 40lt. Skirtumas per metus 9900lt. Uz 40lt. 100km. nuvaziuoji su dyz. varikliu, kurio kuro sanaudos 8.8ltr/100km.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka daryti jei tavo megstamos markes auto neturi dyz. variklio, jei turi, o tie varikliai s..., arba uzknisa dyzelio karkimas. Benzininiai auto buna pigesni ir maziau nuvaziave. Mano lengvojo auto variklis 3.5cm, 184kw., benzo 100km/13ltr., duju 100km/16ltr. Per metus pravaziuoju 45000km. Su benzu 100km nuvaziuoti kainuoja 62lt., su dujomis 40lt. Skirtumas per metus 9900lt. Uz 40lt. 100km. nuvaziuoji su dyz. varikliu, kurio kuro sanaudos 8.8ltr/100km.

visa tai suprantu,pats vazinejau kuri laika su dujomis,kai turejau audi a6 ir benzas nuo 2,5lt subrango iki 4lt,kur dingsi.bet dabar tik dizelis,nebent pasiekciau toki lygi,kad pirkciau kokia sportine ar pramogine auto ,kuriu varikliai benzininiai,bet pravaziuojamas kilometrazas nedidelis.bet cia jau keiciasi mastymas,taupumo ir universalumo bei praktiskumo kriterijai prapuola,i pirma eile iseina kitos automobiliu savybes...neesu pries dujas,bet kodel tik labai nedaug gamintoju i l.nedaug modeliu dejo dujine iranga?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia tik lietuviams neva nelygis dujomis vazineti. Visame pasaulyje ivairiomis formomis gerbia tokius zmones (dotacijos irangai, nemokamas ivaziavimas I centra ir t.t.), o USA pries zmogu vazinejanti dujomis kepure nusiima.

 

Kas geriau: piltis dujas degalinej (kitur nelabai ir isipilsi), ar kaip traktoristui pilstyti saliarka garaze?

 

 

P.S. Visu Anglijos karalienes autoukio masinu benzininiai varikliai varomi dujomis, tame tarpe ir ROLLS ROYCE.

is kur tokia informacija? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visa tai suprantu,pats vazinejau kuri laika su dujomis,kai turejau audi a6 ir benzas nuo 2,5lt subrango iki 4lt,kur dingsi.bet dabar tik dizelis,nebent pasiekciau toki lygi,kad pirkciau kokia sportine ar pramogine auto ,kuriu varikliai benzininiai,bet pravaziuojamas kilometrazas nedidelis.bet cia jau keiciasi mastymas,taupumo ir universalumo bei praktiskumo kriterijai prapuola,i pirma eile iseina kitos automobiliu savybes...neesu pries dujas,bet kodel tik labai nedaug gamintoju i l.nedaug modeliu dejo dujine iranga?

Nezinau tiksliai, bet ar isvis gamintojai dejo dujines irangas be atskiro uzsakymo. Automobiliu su gamyklinemis irangomis galima rasti Olandijoje, dar lyg Italijoje. Nesu tikras.

Mano auto ne sportinis.

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau tiksliai, bet ar isvis gamintojai dejo dujines irangas be atskiro uzsakymo. Automobiliu su gamyklinemis irangomis galima rasti Olandijoje, dar lyg Italijoje. Nesu tikras.

Mano auto ne sportinis.

 

http://www.dacia.pl/...acii/dacia-LPG/

 

http://auto.delfi.lt...a.d?id=52872157

 

CNG degalines USA: http://www.afdc.ener..._locations.html

 

 

Cia pas amerikosus CNG namu degaline: http://green.autoblo...fueling-device/

 

 

Cia Jos Didenybes Bentlis LPG: http://www.thamesweb...atebentley.html

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiskia viskas ok. Gamintojai gamina autombilius varomus dujomis. Koloneliu Lenkijoje, Olandijoje pilna. Vokietijoje taip pat nemazai. Su dujomis pravaziavau 100000km. Viena karta remontavo iranga. Keite purkstuku antgalius ir jautesi duju kvapas. Kainavo 500lt. Daugiau jokiu problemu. Yra keletas nepatogumu - uzpylimas, prarandi vietos bagazineje. Bet per tris metus man tas nekarto nemaise.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.