Pereiti prie turinio

Nusipirkau Jeep, o vaziuoti juo ZIAURIAI salta...


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 85
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Net nuejes pajunginejau padetys tai keturios. Tik kai nustumi virsutine zaslonke i kaire tada nulinej padety nepucia. O siaip tai pucia siaip sau galetu ir stipriau. bet kai karsta pucia taiuztenka ir tiek tik va kita beda pas mane, pradejo cypt yvores varikliuko, baisiai nesmagu su tokiais garsais vazinet reikes isardyt sutept.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip pas jus, pas mane taip, ir tik dvi padėtys

pas mane lygiai toks pat jungiklis, bet padetys tai keturios! apatineje padetyje ventiliatorius taip pat sukasi,tik vos vos. pabandykit pajunginet neuzvedus motoro,tada labai gerai girdisi kaip keiciasi ventiliatoriaus greitis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nuejes pajunginejau padetys tai keturios. Tik kai nustumi virsutine zaslonke i kaire tada nulinej padety nepucia. O siaip tai pucia siaip sau galetu ir stipriau. bet kai karsta pucia taiuztenka ir tiek tik va kita beda pas mane, pradejo cypt yvores varikliuko, baisiai nesmagu su tokiais garsais vazinet reikes isardyt sutept.

ajjj,pas mane irgi pradejo kartais cypaut,bjaurus garsas.. bet va per situos salcius pradejo.. gal atsilus dings? :rolleyes::huh: o seip pas rusus aprasyta ka daro su ta beda,grezia varikliuko korpusa deda vailoka ir karts nuo karto sutepa ta vailoka :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vyrai, ko gero yra rezistoriu blokelis kur nors prisuktas, jei rezistorius tam tikro greicio perdeges, tai tas greitis ir neveikia. Ar nera tokio blokelio?

 

Yra :) Pas mane pries pora savaiciu buvo nusproges. T.y. liko tik du greiciai, isjungta ir ijungta ant auksciausios padeties. Tvarkomas labai paprastai :) rasti ji galima prieki po keleivio kojom. Fyske platoka tokia gan ir dviem varztais atsisuka. O varzos funkcija ten atlieka viela i rites suvyniota.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugui nusiunčiau tai gavau komentarą, jis gi Volvistas : V240 modeli kai gamina, tai paima salono sildymo peciuka ir aplink ji surenka masina, anajam sugedus paprasciau pasistatyt burzuika, nei pataisyt

 

gali ir Tau reikėtukabrika daryti kad rusiška špižinkę isimesti, o gal BERŽO reik, turiu dar nenaudota, kurensi saliara pigia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiems salantiems Jeep'u salonuose yr apuiki iseitis:

Aciu Dariui uz pasiulyma... :lol: :lol: :lol:

pasidairyk yra dabar nuo prikurkes maziuku sildytuvu i masina su ventiliatoriais. kazkada senais laikais buvau susikonstraves i transportery is feno plaukams dziovinti,veike liuks. kol baigsis salciai pratempsi su minimaliom islaidom o veliau pasitvarkysi.sekmes ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sedynes nesildomos, problema issprestu, - nes dabar pries isvaziuodamas valandai pajungiu buitini tepalini radiatoriu pastates salone, - tiek, kiek prisildau tokiu budu + truputis silumos is peciuko (siek tiek silto oro jis dar pucia) ir kelionei uztenka...

Rimai, - per kiek laiko atvaziuotu tas dziaugsmas is ebay???...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.