Pereiti prie turinio

Gero meistro titulas


Dėdė Klevas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 109
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

To Gediminas - Dėl tų čekių - žmogui prireikė būtent įsigijimo o ne sąskaitos už remontą su detalių kainomis. Detalių kainos ir darbų sąmata buvo pateikta iš anksto.

 

Čia nėr ko slėpt kad nuolaidas gauna servisai ar pavieniai meistrai bet palaukit su skaičiavimais kiek nuo to uždirbama. Įdomumo dėlei kiek pagal jus kainuoja surast detales, jas parsivežt - čia tipo už dyką turėtume lakstyt, tipo kuras kainuoja tik jums, mašinos tik jūsų dyla, laikas tik jūsų brangus. Urminėm kainom prekes ima ir parduotuvės iš didžiųjų tiekėjų bet parduotuvėj pirkdami kažkodėl net nepagalvojame kad turėtume ten gaut prekes jų savikaina net būdami tos parduotuvės pastovūs klijentai.

 

Iš garažo archyvų:

- Jūs kur detales pirksit ?

-"Autopaslaugoj"

-Jūs pirkit "Eolte" , aš skambinau - ten litu pigiau.

Info pamastymui - iki "Autopaslaugos" 6km , iki "Eolto" - 18km.

Klausimas žinovams - už kieno pinigus (nekalbu apie laiką) mašina važiuos papildomus 24km kad taupiam klijentui susitaupytų litas?

 

P.S. atsiprašau jei piktai ką pasakiau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi...........Gero meistro-rinkimas...........Isdestyta.. kai-klientas zino teorija, telefona, ir kompa..........ir dar neipatingai sutaria su zmona.o darbe yra tikras specas. nes turi visureigi.. ir visas kainas darbus ir kokybe ismano...GERIAU....Blyn gero meistro neras:MEISTRU GERU LIETUVOJE NER..................VISI I SAVIVALDYBIU RINKIMUS! AS UZ USPASKIH! TAS SMEGENU DAR TURI :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi...........Gero meistro-rinkimas...........Isdestyta.. kai-klientas zino teorija, telefona, ir kompa..........ir dar neipatingai sutaria su zmona.o darbe yra tikras specas. nes turi visureigi.. ir visas kainas darbus ir kokybe ismano...GERIAU....Blyn gero meistro neras:MEISTRU GERU LIETUVOJE NER..................VISI I SAVIVALDYBIU RINKIMUS! AS UZ USPASKIH! TAS SMEGENU DAR TURI :)

Rinkimų reklamą su moderatoriais derint reikėtų. Už tokį tekstą Usspackich keletą milijonų forumo sąskaiton pervest galėtų :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi...........Gero meistro-rinkimas...........Isdestyta.. kai-klientas zino teorija, telefona, ir kompa..........ir dar neipatingai sutaria su zmona.o darbe yra tikras specas. nes turi visureigi.. ir visas kainas darbus ir kokybe ismano...GERIAU....Blyn gero meistro neras:MEISTRU GERU LIETUVOJE NER..................VISI I SAVIVALDYBIU RINKIMUS! AS UZ USPASKIH! TAS SMEGENU DAR TURI smile.gif

 

 

aš kai atstovas "Tvarka ir teisinumas" tai noriu pasakyti kad nedarytumėt klaidos ir balsuoti už mus, mūsų programa tokia kad užsisėdėjusiems bus riesta, arba jie dirbs arba ieškos ką moka gerai padaryti,

 

P.S. mano padaryti Jeep kaip pastebėjot gerai važiuoja, bet aš apsiimu tik tiems kuriems reik rezultato, dėl kainos tai man padeda ir jie nori gaut užmokesti už darbą, bet kai galiu konsultuoju nemokamai, o visa kita nuo tarpinės priklauso

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, Liberalai, net Molėtų žmonės pasipiktine ir daug kas sakė nebalsuos už tai kad per minėjimą Vasario 16 osios, kuris vyko iškilmingai su parašiutu ir propeleriu kaip karsonas skraidė virs susibūrusios minios ir trugdė, tai kur čia sveikas protas jų, nežino kaip išsidirbinėti

 

Kiekvienas meistras turi savo klientus, o klientai savo meistrą

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Kiekvienas meistras turi savo klientus, o klientai savo meistrą

Va čia tai tiesa - su laiku atsirenkama kas kam tinka. Kas dėl normalių klientų tai anų yra pakankamai- turiu ne vieną pastovų klientą (oi ne vieni metai praėjo pakol atsirinkau) kuriems tinka mano darbas ir duok Dieve šiai dienai spėt apsidirbt. Dažniausiai "gero" meistro ieško tie kuriems niekas netinka (tai per brangu, tai per lėtai, tai jų laiko nebrangina) ir , kaip taisyklė, niekada neranda.

Autoremonte , kaip beje ir daugelyje kitų verslų, yra gan nemaža dalis atsitiktinių žmonių kurie vadovaujasi principu kad pinigai nekvepia - padarė darbą ir meldžiasi kad tik ta mašina negrįžtų. Dažnai visa tai būna pagrįsta kiekybe - kuo greičiau padaryt ir griebt kitą, apie tai kad laikomasi pilnai remonto technologijos tai kalbėt kaip ir neverta. Manau kad nuo to pasideda ir atsakomybės stoka, ir iš lubų prirašyti darbai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.... Dažniausiai "gero" meistro ieško tie kuriems niekas netinka (tai per brangu, tai per lėtai, tai jų laiko nebrangina) ir , kaip taisyklė, niekada neranda.

....

Pries desetka metu pradejau scenoje dirbti, - o kaip zinia purvo - tepalo (ypac atrabotkes) sumozotos rankos sunkiai atsiplauna, - tad nusprendes buvau susirasti serviza ar meistra, katras mano auto priziuretu... Per penketa metu pakeiciau apie 15 servizu, - nu negaliu gryzti remontuotis pas tuos, po kuriu "remonto" viska reikia paciam perrinkineti-perdarineti... Arba, kai atvarai "meistram" ispuoseleta antikvarine vertybe, o jie ja "tvarko", kaip perpuvusi, savartynan keliausianti ziguli... Aisku, po ilgu ieskojimu buvau rades motorista, - vienu roz netiketai uzvaziavau paziureti, kaip jam sekasi mano NP remontinti (beje, kas prisimena mano pirmaji NP, tai zino, kad jis neatrode, kaip naudojamas auto, - greiciau, kaip detaliu kruva ant ratu), ir kai pamaciau, kaip jis mano monstro sirdi tvarko, tai net as su visa savo, kaip autosaltkalvio-motoristo patirtim (auto remontuose dirbau keliolika metu) galejau sedeti ant puoduko ir stebetis, kad dar yra taip nuosirdziai savo darba mylinciu zmoniu... Du metus pas ji auto varinejau, - ir NĖ KARTO nereikejo gryzus namo paciam lysti po kapotu ir kazka dadaryti ar perremontuoti... Deje po tu poros metu minetas meistras gavo direktoriaus pareigas kazkokioj imonej ir mete savo garaziuka, o as nebesiparinu, del lochu pasivadinusiu "meistrais", kiek galiu remontuojuosi pats (jei reikia diena pries rengini mirkau-poliruoju rankas), kiek neistengiu, - varau pas bet ka, - sedziu jam ant sprando, o gryzes raktus i rankas ir po masina, - dasukinet - tikrint - perdarinet... Gal tiesiog aura pas mane tokia, - neskirta man baltom rankytem vaikscioti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusitrynė seniai ten kas parašyta... vnz "pasta rankoms" naudojama prieš darbą... panaši kaip kažkada skalbimo pasta palstmasiniuose 200gr indeliuose būdavo... išsitryni rankas ir tuoj susigeria į poras... gaunasi apsauginis odos sluoksnis, tepalai netirpdo, o vanduo su muilu nuplauna...

 

Justai, manau tinka, jei po darbo įkalęs "krenti negyvas" tam pačiam garažiuke snukiu į tepaluotus skudurus... biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as naudoju paprasciausia pasta rankom plaut is maximos, tokia plastmasine dezute apvali.

labai puikiai nuvalo tepalus, aisku reikia trinti be vandens pradzioj.

na ir geros pirstines verta naudoti, odines, plonos. aisku nepigios, bet efektas geras.

 

nieko nera geriau uz ta rusiska pasta plasmasinem indelije.turiu wisa pakuote tai dziaugiuosi.su dabartinem darbe taip rankos neatsiplauna kai su ta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausias rankų ploviklis po tepaluotų darbų, ta pati atrabotkė ar šiaip pigus tepalas, kurio negaila. Prieš plaudamas rankas muilu pamirkau tame tepale kokias 10-20 sekundžių, tada su švariu skuduru gerai nusivalau. Belieka ūkiniu muilu nuplauti tepalo likučius.

 

Šitą receptą papasakojo pažįstamas, daugiau nei 10 metų pradirbęs auto remonto dirbtuvėse.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.