Pereiti prie turinio

Vaizdelis


DariusNP

Rekomenduojami pranešimai

Avieciau ir as pats buvau,bet kad vest vaikus tai beprotybe...jej vaikuj virs 16tai galbut verta,betne jaunesnius....

Na nebent tu vaikams pasakoji, kad radai juos kopūstuose, gandras atnešė, ar dievulis sutvėrė :D . Mano vaikas, kaip ir aš pats, žinom kad vaiką aš su mama padariau, o toj parodoj labai gera vaizdinė medžiaga, jokie anatomijos atlasai neatstos. Juk esam tik mėsos ir kaulų kratiniai, tik krikščionybė bando mistifikuoti ir perša visokias liguistas pasakas apie žmogaus kūną. Beja ir medicina daug šimtmečių buvo sąstingyje ir netgi atgal ritosi, kai bažnyčia buvo įsigalėjusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nebent tu vaikams pasakoji, kad radai juos kopūstuose, gandras atnešė, ar dievulis sutvėrė :D . Mano vaikas, kaip ir aš pats, žinom kad vaiką aš su mama padariau, o toj parodoj labai gera vaizdinė medžiaga, jokie anatomijos atlasai neatstos. Juk esam tik mėsos ir kaulų kratiniai, tik krikščionybė bando mistifikuoti ir perša visokias liguistas pasakas apie žmogaus kūną. Beja ir medicina daug šimtmečių buvo sąstingyje ir netgi atgal ritosi, kai bažnyčia buvo įsigalėjusi.

Mano abu vaikai žyno iš kur arsirado,bet tikrai netoleruoju kad vaikai,žiūrėtu tokias parodas.na kas virš 16m jau nekalbu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu buvęs toje parodoje , bet ten turėtų būti aprašymas kaip jie apdoroti ir kad patys dar gyvi būdami sutiko būti panaudoti tam tikslui.

ten visi zmones esami egziumuoti savanoriai,vien del medicinos geroves...ira daug vaizdu jutubet,bet naturoj atrodo ziauriai...nevisi suauge gali ziuret tokius vaizdus,tai ka sakyt apie vaikus...

pabandyk nueiti,jejesi rukantis,gal numesi rukyti pamates plaucius rukancio....na real cia dar juokinga paroda nedaug zmoniu atvesta,bet pazejus jutubet vaizdus tai kiek ju ten tai ziauru

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas sypsena sukele ;D Truputi bakstelejo, kad greiciau vaziuotu, o tas ir nuvaziavo

 

http://www.youtube.com/watch?v=5ZlzrPxtSps&feature=related

 

O cia ner ko su bentleis vazinetis po dykumas, bet geroje vietoje lebiotke kabino uz rato ;D

 

http://www.youtube.com/watch?v=PQ-B_js3zLY&feature=related

 

Operatyvumas neispasakytas, kaip skeriai supuole :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=YX5o-_pbMTE&feature=related

Redagavo Wrc1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano abu vaikai žyno iš kur arsirado,bet tikrai netoleruoju kad vaikai,žiūrėtu tokias parodas.na kas virš 16m jau nekalbu...

vaikai iš kur atsirado pasakoja , vot ką gandras atnešė, ką kopūste rado, o kai ką iš interneto parsisiuntė, o Petka sako žinot vaikai, mano tėvas neturtingas tai viską pats daro :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.