Pereiti prie turinio

idejimas i UAZa merso varikli


voitech

Rekomenduojami pranešimai

planoju diet i UAZa merso 3.0 varikli, bet nezinau kokia pavaru deze det ar UAzo ar merso palikt tik pritaikyt razdatke. gal kas ka patars? gal tinka prie sito variklio nuo kito kokio visureigio pav. deze su razdatke? ar kas zino kur galima gaut perexadnika uazo pav. dezei?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau deze ir razdatke visai nuo kito visureigio tik va nzn nuo kokio siam varikliui tinka

žinok labai gerai tinka nuo MB džipo greičių dėžė su razdatke, ir MB tiltai, ba UAZo suksis priekis į kitą pusę :D:D:D

vun čia vienas keitė paskaitinėk http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/6282-uaz/, panaršyk per pajiešką daug čia visko prirašyta

jei bus klausimų rašyk patarsim

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va bishki pasidomejau,beweik ishwis nera shitu MB su mexanika kad kas ardytu,o kas isardes tai jau ishpardawe tokius agregatus:( turbut reikes UAZiko statit razdatke prie merso dezes,kariniai tiltai stowi tai gan neblogai turetu wiswien waziot. Nu wistiek ne tas jai idiet MB agregatus:(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu viską darysi tvarkingai ir naudodies patirtim tų kurie jau yra pasidarę gausis ne ką blogiau . Savaime aišku kad merso visi agregatai vienoj vietoj būtų pats idealiausias varijantas, bet sėkmingai padaryt gyvą aparatą iš to ką turi irgi įmanoma, juolab kad sėkmingai perdarytų mašinų yra. :rolleyes:

P.s. gizma , būt labai malonu kad rašytum lietuviškom raidėm , o tai užtenka čia Jonavos kolektyvo kuriuos be vertėjo sunku suprast B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel nenori palikt autpmatine deze merso .ji gan patvari ir siaip gautusi neblogas visureigis,o razdatke gali uazo ,bet ja reiks perdarinet,o gaz69 tai ne

Svarbiausia kad automatas būtų seno tipo - hidraulinis, o ne triptronikas. Razdatkė geriausiai tiktų ta kur Arūnas minėjo, bet ir 469-to įmanoma atskirt nuo dėžės. Galima pasižiūrėt ir į gazelės arba samurajaus razdatkę .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D pasistengsiu rašyt lietuviškom:) na automatas tai tikrai mano manymu yra skyrtas ne visureigiams o parketiniams džipams. Num pažistamas kai dare tai prie merso junge 469-o razdatke,sake kad kažkoki perechadnika jam padare diedukas,tai jau 3-ius metus važineja kaip ir neturejo probliemu dėl to sujungimo. Tai ir aš taip pat planuoju daryt. Musu kraštuose prie vilniaus nelabai jau kur ir rasi šitu gaz69:(
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va dėl automato tai truputį klysti - pažiūrėk į amerikonus , anie su automotais po kalnus laipioja ir apie kitokią dėžę girdėt nenori. Savaime aišku kad jei įdėsi dėžę kuri per silpna tuoms apkrovoms tai ana nelaikys, nežiūrint kokio tipo ta dėžė bus.

Kažkada senai esu atskyręs 469-to razdatkę nuo dėžės , bet palyginus perdarymo kainą ir gaz69 razdatkės kainą tai nelabai ir apsimoka perdarinėt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaz69 razdatkė lėtina 1,2 karto, tai vadinasi možna maut didesnius kaliošus, o jei dar pastavį kariniai tiltai su 35' lakstysi kaip su lengvuške, o aš irgi už automatinę dėžę, juk bėgius galima junginėt gazo pedalu nori aukštesnę pavarą įsimeti nori žemesnę, bet užtai krūva pliusų su automatu matau :rolleyes: ypač sunkiomis salygomis tai bėgis persimes net nepajusi, o va jau su ryčagu jei pasirinkai ne tą pavarą tai skaityk kad jau sėdi, ba kol persijungsi tai ir buizoi sustosi,o jei sustojei tai šansų pajudėt labai mažai, gal tik vienas trūkumas kad nėra raskačkės :( , o gal kas ir moka padaryt raskačkę su automatu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodėl nėra ? Gaza laikai truputį paspausta ir žaidi su pavarų jungimu - pagavo jungimą ir išjungi arba net meti net į priešingą pusę . Na ne džipą purve bet Mazdą su krautu tralu taip ne kartą kankinau (nu negi bėgsi per kaimą ieškodamas kas ištrauks), čia svarbiausia kad dėžė čiotkai junginėtusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as uz dzipa su mechanine :rolleyes: patikimesnis reikalas purve, traukiant rimtesne priekaba ir nereikia kiekvienakart kai suluzti ant tralo lipt :rolleyes: Man dzipas su automatu tai prikolas ir daugiau nieko, nebent jei i bala giliai nelysti ir vaziuojant su automatu uazu ziurovams stalcius atidarineti :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas amerikuonus automatai nes mechanika nemoka perjunginėt:(;) o mechanika tai cia jai su galva važinesi tai amžina pav deže skaityk:) to labiau kad gyvenyme neturejau su automatine ir netraukia jie manes:D o dėl 469-o razdatkes tai neko brangiai ten nekainuoja,nu jaigu žinoma kur servise perdarines tau tai ir uzmuokesi nežinia kiek:( pas mane 33 ratai,BF GODRICHT MUD TERRAIN KM2. 35 tai jau perdidieli jaigu su šitais nepravažiuosi tai tie tikrai jau nepades:p

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D pasistengsiu rašyt lietuviškom:) na automatas tai tikrai mano manymu yra skyrtas ne visureigiams o parketiniams džipams. Num pažistamas kai dare tai prie merso junge 469-o razdatke,sake kad kažkoki perechadnika jam padare diedukas,tai jau 3-ius metus važineja kaip ir neturejo probliemu dėl to sujungimo. Tai ir aš taip pat planuoju daryt. Musu kraštuose prie vilniaus nelabai jau kur ir rasi šitu gaz69:(

Jei kartais ka sudomintu tai turiu atliekama GAZ69 razdatke,tarpini kardana gaz69.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.