Pereiti prie turinio

frontes motorui kaput?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...

sito seno c20ne silpna vieta tepalo pompa (buna kad net dantraciai skyla)

jie ten visu blokai vienodi c20ne, ar 20seh (ecotekai-x20xe ir lyg blokai tie patys), omegoj b truputi naujesnis tai jis pavadintas x20se (truputi daugiau elektros ir suspaudimo laipsnis 1:10)

o kas nori zemesnio sukimo momento reiktu duslintuva persidaryti ir velenelius pakeitalioti (situ senu tinka 1.6, 1.8 tinka) nes sito fazes ilgokos

p.s. gal ka turit bloka 2.2 :unsure: dirzinio

post-3206-1279309424398_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Pas mane Frontera 2.3td ir ta pati beda su slegiu tepalo, viena priezastis buna dantraciai arba korpusas su dankteliu grioviais isejas, dar buna kad toi pacioje pompoje redukcinio vostuvo sandarinimo vieta duobutemis isdauzyta. Jei iseis pasimatuok su mehcaniniu tepalo slegio davikliu ant karsto variklio turetum rasti koki 0,3 bar. ant laisvu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

po visu matavimu buwo isleistas tepalas ir supilta 4,5 ltr variklio ploviklio i karsta varikli [ploviklis tipo kur pries pilant nauja tepala]ir pawaziuota pusvalandi.vel naujas tepalas ir rezultatas-karsto variklio spaudimas zemiausiai iki 1.7 lempute nedega ir ramu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del to plowiklio tai zinau kad nieko doro po jo nebuna bet pyliau ji nes mano fronte pries papuolant pas mane buwo stowejus 1,5 metu nekurta,tai galwojau kad gali but ir pasikimses koks kanalas nes sietukas karteryje buwo apsiweles tokiu kaip wasku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu stebūklas ir tiek :unsure: Dažniausiai po variklio ploviklio panaudojimo varikliui būna kirdyk ba anas atplauna visa brudą ir prie to pačio tuo brudu užkemša kurį nors tepimo kanalą

Tikrai,kad stebuklas,bet rezultatas teigiamas,nu ir gerai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

as su tokia frontera pravaiavau apie penkiolika stuku km vaiuoju nusdieni neilipdamas kartais lempute usidega spaudima rodo virsui bet ipyliau kondicionieriaus smt2 tai trauka pagerejo lempute usidega reciau bet nieko nezadu taisyt tegu dega kol ukals keisim motora tada nors man atrodo kad riedesiu dar ilgai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.