Pereiti prie turinio

"Seksualinė revoliucija"


LAUMKELIS II

Ar tu už savo vaikų ateitį ?  

79 nariai prabalsavo

  1. 1. AR NORMALU TOKS SEKSUALINIS POŽIŪRIS Į ATEITĮ ?

    • Normalu, nematau problemų.
    • Toleruoju, nes nematau kito problemos sprendimo būdo.
    • Tai prieštarauja mano moralės normoms.


Rekomenduojami pranešimai

Tada ka sneket apie graikija?Bukim paprastesni,teisingai savikritika reikalinga,lietuvos politikai klounai-bet dar ne krachas... :mellow: turim ka valgyt uz ka valgyt,miestuose dar ne suirute manau nera jau taip ir blogai..po karo zmones isgyveno.visame kame kalciausia globalizacija,vertybiu nuvertinimas ir nezinia i kur einam.. :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cirkas :excl: 350 pidaru ir 850 mentu :lol: kaip narve prazygiavo :angry: OT TAI seksualine revoliucija :lol:

O žioplių, žioplių - žiūrovų nors keletas buvo???...

Antra para sėdžiu Riešės bendruomenės olimpinėse žaidynėse, - nieko nematau, negirdžiu... Kaip ten viskas pasibaigė???..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P..ams k...sus atkapot ir ramios bites - nei vyrai, nei moterys.O eitynes reikejo leisti su salyga, kad susimoka uz apsaugos paslauga (800 mentu isvaryma i gatves) patys, is savo istratytu kiseniu, o nemokamai -lygiai kaip ir kitiems zmonems (juk lygios teises visiems, ar ne?) - skirti 2-3ekipazus. Ir lygybe ir brolybe butu. Juk patys skundesi, kad ju (marguju) mat prie zmoniu arciau neleido. :pig:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Myliu aš moteris, bet visai nesiruošiu eit į kokią manifestaciją, su plakatu, kur ir kuriai kaišioju savo "pasididžiavimą". Mano seksualumas yra privatus. Lygiai to paties tikiuosi ir iš kitų. Heteroseksualas fetišuojantis savo seksualumą, man atrodo toks pats nenormalus, kaip zoofilas, homoseksualas, ar nekrofilas. Jei homikai teigia, kad jie pirmiausia žmonės, o tik po to gėjai, tai tegul ir demonstruoja savo teigiamas žmogiškasias savybes. Bet kažkodėl visi akcentai sudėti būtent ant jų seksualinės orientacijos. Na neidomu man, kas su kuo dulkinasi :excl:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tokie komentarai,baisu ir isikisti.Bet zmones gyvena metu metus kartu,igija turto,skiriasi,mirsta ir tt.ir ju santykiai niekaip neiteisinti.Gal reiketu musu seimunams kokia partnerystes pataisa priimti.Jie mano manymu daugiau nieko ir nenori.

kokia dar partneryste tiems pedryloms, ant kuolo juos visus sodint blia :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokia dar partneryste tiems pedryloms, ant kuolo juos visus sodint blia :angry:

 

Šiuo atvėju, sodinimas ant kuolo, jiems tik malonumą suteiktų... Kastruoti, vienintelis būdas...

 

Na manau, bent jau tas homoseksualistų lyderis, su gaidžio skiauterę ilgai sveikas nevaikščios, vistiek ankščiau ar vėliau papuls ir be kiaušinių liks...

Išvis, kaip dar gali egzistuoti tokia "Lietuvos gėjų lyga", gėda, tiesiog gėda... Kas toliau? Koks tai "pyderastų sąjūdis"? Kas graudžiausia, vietoj to, kad užtikrinti saugumą gatvėse ar viešąjame transporte, pinigai yra skiriami saugoti kažkokius tais iškrypėlius... Ir išvis, šitas visas karnavalas, kaip kad visokie "kiaulių gripai" ir panašiai, daromi tam, kad atitraukti ir nuslėpti nuo visuomenės kur kas svarbesnius valstybės įvykius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tokie komentarai,baisu ir isikisti.Bet zmones gyvena metu metus kartu,igija turto,skiriasi,mirsta ir tt.ir ju santykiai niekaip neiteisinti.Gal reiketu musu seimunams kokia partnerystes pataisa priimti.Jie mano manymu daugiau nieko ir nenori.

Kad taip būtų, - nieks nesikoliotų... Bet anie savo iškrypimo reklamą organizuoja (tik taip galima įvertinti vdm "paradą"), - tai jau kas kita... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tokie komentarai,baisu ir isikisti.Bet zmones gyvena metu metus kartu,igija turto,skiriasi,mirsta ir tt.ir ju santykiai niekaip neiteisinti.Gal reiketu musu seimunams kokia partnerystes pataisa priimti.Jie mano manymu daugiau nieko ir nenori.

Yra tų būdų įteisinti savo turtinius interesus ir dabar (bendroji dalinė nuosavybė, sutartiniai santykiai, testamentai ir t.t.) tačiau kam rėkti ant kiekvieno kampo koks jis vargšas pyderas ir kaip jį visi skriaudžia ir nieks nemyli. Nesiafišuotų ir apie juos nieks nešnekėtų. Bet ne, nerėkti jie negalli, nes negaus iš vyriausybės šimtų tūkstančių, atimtų iš sąžiningų mokesčių mokėtojų. Šiemet jie savo tikslą pasiekė. Ar tas paradas būtų įvykes ar nebūtų, bet triukšmo jie sukėlė sočiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad jie nori ir daugiau, pvz. būti prilyginti tikrai šeimai, įsivaikinimo teisių ir t.t. Man partnerystės tai nebūtų gaila, bet tikrai ne daugiau.

 

A.

 

Kai tokie komentarai,baisu ir isikisti.Bet zmones gyvena metu metus kartu,igija turto,skiriasi,mirsta ir tt.ir ju santykiai niekaip neiteisinti.Gal reiketu musu seimunams kokia partnerystes pataisa priimti.Jie mano manymu daugiau nieko ir nenori.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip įdomus pastebėjimas. Į gėjų paradą atvažiavo apie 300 piderastų iš užsienio. Eitynėse ėjo irgi apie 300. Tai iš esmės mokėjom už tai, kad saugoti užsieniečių iškrypėlius.

 

Iš kitos pusės, kai mes darėm fakulteto bėgimą, kur studentai nuo Saulėtekio bendrikų bėga iki fakulteto, turėjom sumokėti už policininkų kurą, kurį jie suvažinėjo. Tai užsieniečių gėjai yra labiau gerbtini nei Lietuvos studentai, ar ką?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet triukšmo jie sukėlė sočiai.

 

Arvydai, triuksma sukele ne jie, o musu klounai politikai, teisesauga ir prezidente, skinai ir t.t. butu visi ignorave ta ju rengini is principo, butu prazygiave ir butu likes vietines reiksmes ivykis. o dabar toks aziotazas sukeltas..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žiūrint iš gerosios pusės, tai Lietuva priešpaskutinė parsidavė jevrosajūzo liberalaus požiūrio normoms, be to visa užsienio spauda mirga antraštėmis kokie lietuviai patriotai ir ištikimi savo tradiciniam požiūriui :D taipkad reklamos gavo daugiau lietuviškasis patriotizmas ir palankumas tradicinei šeimai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.