Pereiti prie turinio

NP GR blokiruote


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 57
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

tai jei tiltas GRo tai gal ir yra pritaikyta ten ją įkišt, nes korpusas turėtų būt kitoks, ant korpuso dedasi vakuminis vožtuvas kuris ir valdo tą blokiruotę, o jeigu nėra korpusas pritaykytas tam :( , na tada belieka tik tai auksarankiui užsiimt šituo reikalu :rolleyes: , kas daro tai viską padaro, ir dar yra alternatyva pakeist tiltą už štuką :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O kaip kolektyvas yra su priekinemis blokiruotemis, turiu 89 GRa ilga, arde man priekiny tilta sako pas tave ir priekyje stovi blokiruote, nu kazka numyke ir pan, is tilto iseina 2 vamzdukai , bet kai ijingi Diffa tiltas nesiblokina.. Nuo kokiu metu ejo priekyje, ir kaip nustatyti ar ji yra..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek esu susidures tai ne pas visus gr yra blokiruote,del isidejimo tai mano manymu reiktu deti visa tilta kuriame ji yra,nes ten tilto korpuse stovi vakuminis dif.blokavimo ijungimas(kuri as nezinau kaip idesi,nes paprasto tilto konfiguracija man rods kita),plius vakumai po kapotu :blink: .arba tada gal geriau pirkt tiuningini(turiu uomeni parduodamus internetiniuse 4x4 puslapiuse)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip kolektyvas yra su priekinemis blokiruotemis, turiu 89 GRa ilga, arde man priekiny tilta sako pas tave ir priekyje stovi blokiruote, nu kazka numyke ir pan, is tilto iseina 2 vamzdukai , bet kai ijingi Diffa tiltas nesiblokina.. Nuo kokiu metu ejo priekyje, ir kaip nustatyti ar ji yra..

del priekinio tilto tai nezinau,tik zinau tiek, kad vienas vamzdukas tai yra alsuoklis.O jeigu yra dif. blokas tai nuemus slangute uztenka su burna patraukt :rolleyes: (sudaryt vakuma) ir pakeltas nuo zemes ir sukamas vienas ratas uzstringa.Isbandyta,taip tikrinau savo neisijungtianti galini dif. bloka.Pasirodo buvo uzakes vakuminis vamzdelis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar isigijau prideta detale:

 

Klausymas toks: A ir B iejimai turi traukti vienodu stiprumu ora, ar B turi traukti silpniau??? nes pas mane A traukia stypriau

 

ar turi kokia reiksme C ir D reguliatoriai, ir kaip juos reguliuoti???

Isjungus Difa lempute dar dega ir A ir B dar traukia ora, ar taip turi buti??

 

 

PROBLEMA: Iijungt isijungia bet neissijungia mygtuku, issijungia tik sukeitus A ir B vietomis!

post-310-12750442221586_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar isigijau prideta detale:

 

Klausymas toks: A ir B iejimai turi traukti vienodu stiprumu ora, ar B turi traukti silpniau??? nes pas mane A traukia stypriau

 

ar turi kokia reiksme C ir D reguliatoriai, ir kaip juos reguliuoti???

Isjungus Difa lempute dar dega ir A ir B dar traukia ora, ar taip turi buti??

 

 

PROBLEMA: Iijungt isijungia bet neissijungia mygtuku, issijungia tik sukeitus A ir B vietomis!

 

ziurek jurijau vamzdelius blokiruotes. pas mane buvo tokia pati beda. negalejau isjungt jos. nuemiau slangutes nuo tilto, nuo paskirstytojo(sito kur tu pirkai) tada bandziau prapust. per viena vamzdeli oras graziai vaiksciojo, o kito neistengiau net su kompresorium prapusti. pasirodo - uzpuves is vidaus. pakeitus vamzdelius blokiruote uzveike kaip nauja. sekmes darbuose

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.