Pereiti prie turinio

Land-Rover Discovery


Zygis

Rekomenduojami pranešimai

Kad ne raketa tai suprantu. Bet nesinorėtų važiuot su mašina 100km/h kurios apsukos 3k. Tai dėl to ir klausiu. Pats važinėju dvilitriu atmosferiku su dujom ir piktesnėm padangom, ten irgi ne raketa :)

 

Šiaip būtų labai įdomu, kad koks turėtojas, turintis laisvą valandžiukę gyvenime, aprodytų Discą, pasidalintu patirtimi, leistų pavažiuot. Nes aš tik su Range Rover p38 esu važinėjąs, bet kaip suprantu tai visiškai skirtingos mašinos. Sumokėčiau už kurą, taip pat jeigu domintų žmogų aprodyčiau foriką, leisčiau pravažiuot. Nes nuvaryt apžiūrėt auto pagal skelbimus yra viena, o išbandyt tvarkingą auto visai kas kitą ir kai žmogus neturi tikslo parduot ir gali papasakot. :)

Galėsi apžiūrėt, papypsint leisiu :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siūlyčiau pagalvoti ir apie Mitsubishi Pajero 2 2.8td varikliu, jei 2,5td per silpnas :) Ir kažin kaip čia bus su visa norima komplektacija ir 10l dyzelio 100km... skamba juokingai.

Šiaip tai prieš darant išvadas apie kuro sąnaudas gal pirmai pradžiai reiktų pasidomėt kokio tipo ten varikliai ir gal neskambės taip juokingai . . . .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai prieš darant išvadas apie kuro sąnaudas gal pirmai pradžiai reiktų pasidomėt kokio tipo ten varikliai ir gal neskambės taip juokingai . . . .

oru varomi su 32 mudais... Kokio tipo pas juos varikliai, kad tokie taupūs? Redagavo Pauliuskdb
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as galiu pasakyti kad taupesnes auto kuri iki 100km/h ima 7,5-8ltr nera... o su mitsu reikia labai pasistengti kad i 10 tilpti

 

Pilnai sutinku. Jeigu varžtai nebūna atsukti, tai bent jau kuro ekonomijos atžvilgiu sunku kažką geriau rasti.

Redagavo LukasLR
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš spendžiau labai panašų klausimą prieš porą metų, pasidalinsiu savo įžvalgomis, gal kam pravers. Man reikėjo universalaus visureigio važinėt mieste (daug), važinėt į keliones daugiausia po Europą ir važinėti ten, kur lengvos mašinos nosies nekiša. Pasirinkau MPII 3500 ilgą, automatą. Įsidėjau dujas. Pirkau aišku ne LT, rida buvo 135 000 km. Ir kolkas nesugalvoju geresnio auto išvardintiems reikalams.

 

Komfortas puikus, tiek mieste, tiek ilgose trąsose. Dinamika ir greitis - džiugina.

Ekonomiškesnis nei bet kuris dyzelis.

Talpus (dviese miegoti gale galima laisvai; dariau remontą namie - nebuvo ko nesutalpinčiau).

Važiuoklė 3 kapeikos, detalių pilna.

Firminė galinė blokiruotė ne kartą ištraukė, kai jau atrodė pats neišlips

Automatai jų patikimi.

Super select'as - keliautojo svajonė.

Variklis kiek teko domėtis, labai patikimas ir dinamiškas. Tiesa neseniai keičiau pgr. diržą ir diržo guolius - kaina nepradžiugino.

Skandinimui neruoštas ir neketinu - visgi elektros jame jau daugokai.

 

Su 31" BF AT dujų 20L mieste, 16L trasoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš spendžiau labai panašų klausimą prieš porą metų, pasidalinsiu savo įžvalgomis, gal kam pravers. Man reikėjo universalaus visureigio važinėt mieste (daug), važinėt į keliones daugiausia po Europą ir važinėti ten, kur lengvos mašinos nosies nekiša. Pasirinkau MPII 3500 ilgą, automatą. Įsidėjau dujas. Pirkau aišku ne LT, rida buvo 135 000 km. Ir kolkas nesugalvoju geresnio auto išvardintiems reikalams.

 

Komfortas puikus, tiek mieste, tiek ilgose trąsose. Dinamika ir greitis - džiugina.

Ekonomiškesnis nei bet kuris dyzelis.

Talpus (dviese miegoti gale galima laisvai; dariau remontą namie - nebuvo ko nesutalpinčiau).

Važiuoklė 3 kapeikos, detalių pilna.

Firminė galinė blokiruotė ne kartą ištraukė, kai jau atrodė pats neišlips

Automatai jų patikimi.

Super select'as - keliautojo svajonė.

Variklis kiek teko domėtis, labai patikimas ir dinamiškas. Tiesa neseniai keičiau pgr. diržą ir diržo guolius - kaina nepradžiugino.

Skandinimui neruoštas ir neketinu - visgi elektros jame jau daugokai.

 

Su 31" BF AT dujų 20L mieste, 16L trasoje.

Ypač kelionėse patogu atstumas, kurį galima nuvažiuoti vienu dujų užpylimu.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ypač kelionėse patogu atstumas, kurį galima nuvažiuoti vienu dujų užpylimu.

Mhhh, čia į jautrią vietą tamsta pataikėt :) Tas tikrai užknisa. Bet:

su mano 70L balionu trasoje yra ~400km - tik Norvegijos šiaurėje yra didesni atstumai tarp degalinių. Be to - vistiek stoji degalinėj kavos, į WC ar šiaip kojas pramankštint. Dėl minėtų priežasčių kolkas ir neinvestuoju į du balionus vietoj benzino bako, kas leistų nuvažiuoti tiek pat arba daugiau nei su 92L originaliu benzino baku. Tačiau kažkada tą pasidarysiu - ~800km dujom + ~200 benzinu (mažas "samapalnas" bakas) yra daugiau nei siūlo originalus variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhhh, čia į jautrią vietą tamsta pataikėt :) Tas tikrai užknisa. Bet:

su mano 70L balionu trasoje yra ~400km - tik Norvegijos šiaurėje yra didesni atstumai tarp degalinių. Be to - vistiek stoji degalinėj kavos, į WC ar šiaip kojas pramankštint. Dėl minėtų priežasčių kolkas ir neinvestuoju į du balionus vietoj benzino bako, kas leistų nuvažiuoti tiek pat arba daugiau nei su 92L originaliu benzino baku. Tačiau kažkada tą pasidarysiu - ~800km dujom + ~200 benzinu (mažas "samapalnas" bakas) yra daugiau nei siūlo originalus variantas.

Tas būtų geras variantas. Bet man vistiek paprasti traktoriai labiau patinka :)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.