Pereiti prie turinio

del uaz dyzelinio variklio?


ERYK

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 87
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

dabar tas variklis stovi ant traktoriuko :)tai nelabai matosi bet galima suprasti kaip tai padaryta.ploksteles storis 25mm.kazkada buvau taip padares gaz 24.IMAGE_262.bmpIMAGE_261.bmpIMAGE_259.bmpIMAGE_260.bmp

Ir pas mane plokste panasi, man is nuotrauku idomu kaip ten pas tave tepalo filtra padarytas,nes merso filtras stovi gale bloko ir i virsu,o nuotraukose nesimato tokio?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tepalo filtras nuo MB100.

Tikra tiesa, naudokit nuo MB 100 tepalo filtrus, jie kronsteino atzvilgiu stovi apacioje ir truputi palinke link vairuotojo, o del MB 2.4 l. dyzelinio tai galiu pasakyt- neguoskim saves, kad galios jam pakanka, nebent per uaz deze smarkiai susiletina( pats praejau ta kelia ir galios ten tikrai ne prudai.)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o del MB 2.4 l. dyzelinio tai galiu pasakyt- neguoskim saves, kad galios jam pakanka, nebent per uaz deze smarkiai susiletina( pats praejau ta kelia ir galios ten tikrai ne prudai.)

tai kad ir 3,0L MB irgi nerdaugiausia, pas man razdatkė Gaz, tiltai GR ir 35 kaliošai tai jau jam riba, jaučiu kad 36 kaliošus užmovus jam būtų persunku :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikra tiesa, naudokit nuo MB 100 tepalo filtrus, jie kronsteino atzvilgiu stovi apacioje ir truputi palinke link vairuotojo, o del MB 2.4 l. dyzelinio tai galiu pasakyt- neguoskim saves, kad galios jam pakanka, nebent per uaz deze smarkiai susiletina( pats praejau ta kelia ir galios ten tikrai ne prudai.)

Na del galios tai (kiek vazinejau medzioklej) per sniega antru begiu ir su paletintoju tai UAZ'as kaip tikras ozys :D tiesiog sokineja,bet eina,bent jau lyginant su originaliu benzininiu varikliu tikrai praeinamumas geresnis, vienas skirtumas su benzu kad ne taip greit apsukas ima ir leciau isibegeja.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del galios tai (kiek vazinejau medzioklej) per sniega antru begiu ir su paletintoju tai UAZ'as kaip tikras ozys :D tiesiog sokineja,bet eina,bent jau lyginant su originaliu benzininiu varikliu tikrai praeinamumas geresnis, vienas skirtumas su benzu kad ne taip greit apsukas ima ir leciau isibegeja.

o kališai tai kokie :?: , UAZiniai originalūs :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bmw-2,4 6 cilindrai - idomu pasidare kur bus radijatorius ? Man teko i 469 idet ford-scorpio 2,5td ir tai vietos ne prudai liko ,o tas variklis tai tik 4 cilindru

 

si savaidgali baigiau tik dazina,tai dabar prieisiu prie variklio,tai pats dar mastau kur as ten viska sukisiu... ,bet priximicinsiu kanors... kaip padarisiu tai parasisiu visa info :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

SVEIKI VISI :rolleyes:

 

Tai va,surinkau savo monstriuka su bmw varikliu ir jo deze,tai kolkas esu laimingas,po isbandimu,kai kurie ten rase kad nevikes variantas tai manau jie klista,nes galios jam tikrai uztenka su nuotraukom biski vielau B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.