Pereiti prie turinio

del uaz dyzelinio variklio?


ERYK

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Nu su dazimo mazdaug apsisprendziau :)

dabar nupirkau bmw 324dyzel

ka manot ar uzteks tam 6cilindru 63kw varikliuj smarves tampit po balas,karjerus ta uaza? :rolleyes:

gal kokiu patarimu turir? :rolleyes:

varikli desiu kartu su deze nes razdatke statisiu no gaz69

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 87
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Viskas čia teisinga... BMW variklis gerai velka, sako, kad lepus ir pan, tik dėl kaitimo reikia saugot, o šiaip sukasi :liux: Bertone velka puikiai, tai UAZ'as blogiau nevažiuos ( žinoma, priklauso dar kokius ratus dėsi)

 

Rasdatkė irgi teisingas pasirinkimas, nes GAZ 69 lėtesnė ( lyg nemeluoju) plius supažindint su BMW dėže bus lengviau...

 

 

SĖKMĖS DARANT MONSTIUKĄ GRAŽIA SPALVINE GAMA IR TEISINGU VARIKLIU :cheer::salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas čia teisinga... BMW variklis gerai velka, sako, kad lepus ir pan, tik dėl kaitimo reikia saugot, o šiaip sukasi :liux: Bertone velka puikiai, tai UAZ'as blogiau nevažiuos ( žinoma, priklauso dar kokius ratus dėsi)

 

Rasdatkė irgi teisingas pasirinkimas, nes GAZ 69 lėtesnė ( lyg nemeluoju) plius supažindint su BMW dėže bus lengviau...

 

 

SĖKMĖS DARANT MONSTIUKĄ GRAŽIA SPALVINE GAMA IR TEISINGU VARIKLIU :cheer::salut:

 

 

 

NA VA DIEKUJ UZ PATARIMA :DB)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš MB sugryžminau su Gaz69 razdatke (ji atrodo kad lėtina 0,2), tai pradžioi buvo per kardaniuką, bet va šiemet jau išmečiau aš jį, pastačiau tiesiai per gimtąją MB guminę muftą, nežinau kiek laikys guoliai ar dar kas nors pareis,pirmas sezonas ir bus matyta, bet faktas tas kad vibracijos tokios kaip ir nėra, ir daug maloniau transmisija dirba, be to pats svarbiausias faktorius kad išlošiau daugiau vietos galiniam kardanui, dabar jis igesnis ir mažesniu kampu stovi :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš MB sugryžminau su Gaz69 razdatke (ji atrodo kad lėtina 0,2), tai pradžioi buvo per kardaniuką, bet va šiemet jau išmečiau aš jį, pastačiau tiesiai per gimtąją MB guminę muftą, nežinau kiek laikys guoliai ar dar kas nors pareis,pirmas sezonas ir bus matyta, bet faktas tas kad vibracijos tokios kaip ir nėra, ir daug maloniau transmisija dirba, be to pats svarbiausias faktorius kad išlošiau daugiau vietos galiniam kardanui, dabar jis igesnis ir mažesniu kampu stovi :P

 

mhm...

toki klausima turiu...

o kardanus man reikes perdarinet? :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O balansoti jos reikes?

viską reikės daryt, na jeigu tik razdatkė liks savo vietoj tai kardanų nereikės judint, pvz: pas mane tai tik priekinis UAZ kažkokio, o gale tai TLC95 įtilpo nepjaustytas po perdarymo, anksčiau buvo TLC70 ir dar trumpintas, bet rengiuosiu ir į priekį kišt TLC kardaną :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš MB sugryžminau su Gaz69 razdatke (ji atrodo kad lėtina 0,2), tai pradžioi buvo per kardaniuką, bet va šiemet jau išmečiau aš jį, pastačiau tiesiai per gimtąją MB guminę muftą, nežinau kiek laikys guoliai ar dar kas nors pareis,pirmas sezonas ir bus matyta, bet faktas tas kad vibracijos tokios kaip ir nėra, ir daug maloniau transmisija dirba, be to pats svarbiausias faktorius kad išlošiau daugiau vietos galiniam kardanui, dabar jis igesnis ir mažesniu kampu stovi :P

o kokio mb varikli igrudai,nusipirkau ir as gaz69a bandysiu povaliai gaivint :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau nera toks nevykes variantas, gi bertone velka kuo puikiausiai. Kadangi zmogus klause patarimo del variklio tai ir patarem kas musu manymu geriausia. Siuo atveju BMW ne pats geriausias pasirinkimas, nes linkes perkaist ir silpnokas, bet jei sugebes gera vaziuokles riedejima sureguliuot, nesmaugs matariuko per daug, tai ir jis tarnaus kuo puikiausiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.