Pereiti prie turinio

Koks zuikio "apetitas"?


antoska

Rekomenduojami pranešimai

Dirbu prie duju jau 13 metu ir zinau kas prie ko. Voztuvu tvarkimas aktualus tik tada kai auto prabeges ant duju neviena simta tikstanciu kilometru. O kai jis aptarnaujamas laiku tai ir galima paravazioti ta nieviena simta t.km. O jegu auto jau pavarges tai nieko stebetino kad voztuvu sutvarkimas dave efekta ir sanaudos pamazejo.

aleliuja

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teoriskai nereikia, opraktiskai suveiks ypac jei vazineta ant duju va

nuo karščio susiraičiusi galva buvo zuikiui,teko šlifuoti nuėmė 0,8mm,ant dujų važinėju,trauka labai gera dujų į 10 pilnai litrų isitenku su standartiniais ratais,dar turiu perkėlęs per vieną dirželio dantuką paskirstymo velenėlį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Jimny 2008m. 1.3l M13A+VVT Vožtuvų skaičius 16 apie 7 ltr. benzo. Vien gamintojo paskaičiavimai: Mieste litrai/100km-9.3, Užmiestyje litrai/100km-6.2, Mišrus ciklas litrai/100km-7.3. Tai tas mišrus praktiškai atitinka lengvą pasivažinėjimą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Turiu Samecą 1,3 ltr mataru. Červoncas ant stolniko kai jo nevarinėji iki dugno pedalą maigydamas,Visas kitas bazaras apie 5 ltr yra laža ir pasakos mopedų savininkams. 35 metus viską kas juda remontuoju,ir netikiu tokia ch----nia. nors ten ir būtų atominis ar rotorinis vaviklis.tongue.gifwink.gificon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiketi, netiketi, tai cia kiekvieno asmeninis reikalas, bet as zinau, jog turejau 2 keliones su jimny'iu, kurios man nesisapnavo ir kuriu metu jo vidutines sanaudos 100 km buvo lygiai 5 ltr. Kitais atvejais jimny'is uzmiesty man ryja mazdaug 7-8 ltr. priklausomai nuo greicio kuriuo vaziuoji :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera prasmes man cia trelinti, norit tikit norit ne.As i savo runni pilu 11-12 dizelio ir dziaugiuosi kad nedaug.O dzmis man paciam nuostaba kele.Idedu pora nuotraukeliu to dykai vaziuojancio :oZinoma jokiu ten lakstymu nebuvo,vaziuoji kad davaziuoti o ne lenktines.

post-3045-12684266127275_thumb.jpg

post-3045-12684267167505_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 11 mėnesių...

Sveiki, prikelsiu senovinę temą.

Reikalas toks,kad jau brangu darosi tą mano Vitarą trumpą kabriką (96m.; 1,6L; 16v; 71kw ) ir užkurt.

Vis labiau galvoju apie dujas. Į bagažnyką visvien nieko nededu, tai gal balionas tilptų...

Kas nors realiai gal galit patarti, kokią dujų įrangą reikia dėti, su kokiu balionu, kur ir kiek tai kainuoja?

 

Tik būkit žmonės, kalbėkit kaip su žmogum, kuris dujų įrangą tik iš tolo matęs.

 

Pasakymai "tinka parasta, o įsidėsi pats", man nepadeda.

Kokia ten ta paprasta ir kas ten kur dedasi, kaip atrodo ir kur tai telpa aš supratimo jokio neturiu.

 

Klausimai:

1. Kokia dujų įranga reikalinga?

2. Koks balionas telpa Trumpai Vitarai kabrio į bagažnyką?

3. Kiek man viskas kainuos?

4. Kur kas gali padaryt?

 

Konkretūs pasiūlymai irgi laukiami.

Veiksmo vieta Kaunas, arba bent jau Lietuva.

 

Ačiū vyrai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.