Pereiti prie turinio

Koks zuikio "apetitas"?


antoska

Rekomenduojami pranešimai

Siandien susigincijau su vienu zuikio savininku.Zmogelis man tvirtina,kad jo Samukas su standartiniais ratukais vaziuojant asfaltu 90km/h suvalgo 5l benzo. :girtas: Motoriukas 1.3.Nu as netikiu :) Kaip ten yra istikruju?

As manyciau,kad 10l butu pats tas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaičiuoju, bijau rezultatų, bo kažkodėl tai dažnai užsipylinėt tenka :)

A vat man įdomu pasidarė, ką kainuoja įsidėt dujas tarkim į trumpą Vitarą 96m. 1,6- 71KW.

I kokią ten tą įrangą kišt reikia ir kur :)

Šeip jau aš nelabai už dujas, ale brungu darosi po biškį, tai sakau; reik primest kiek kas kainuoja ir ar apsimoka - neapsimoka.

Apskritai dujine įranga nesinaudojęs, daug ten bėdų su tuo (tiek naudotojui tiek auto?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neskaičiuoju, bijau rezultatų, bo kažkodėl tai dažnai užsipylinėt tenka :)

A vat man įdomu pasidarė, ką kainuoja įsidėt dujas tarkim į trumpą Vitarą 96m. 1,6- 71KW.

I kokią ten tą įrangą kišt reikia ir kur :)

Šeip jau aš nelabai už dujas, ale brungu darosi po biškį, tai sakau; reik primest kiek kas kainuoja ir ar apsimoka - neapsimoka.

Apskritai dujine įranga nesinaudojęs, daug ten bėdų su tuo (tiek naudotojui tiek auto?

nereikia bijoti tu duju. vitarai tinka paprastos.jei sugebesi susideti pats tai tilpsi i 300lt drasiai.vid sanaudos-10l.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga jamu ir pats susidedu :)

Fejerverkų ir per naujus prisižiūriu...

Ką kainuoja padaryt tvarkingai, pas išmanantį žmogų su visais popieriais, bo tai... <_<

Nelabai žinau kaip tas daiktas išvis atrodo, o tu susimontuot siūlai :)

Be to nežavi visokie reguliavimai varžtukais (esu matęs, kad kažką sukalioja ten po kapotu). Reik, kad pili dujas ir važiuoji, arba kitaip velniop prasidėt; ir taip bėdų gyvenime užtenka, kad dar papildomas gamintis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aga jamu ir pats susidedu :)

Fejerverkų ir per naujus prisižiūriu...

Ką kainuoja padaryt tvarkingai, pas išmanantį žmogų su visais popieriais, bo tai... <_<

Nelabai žinau kaip tas daiktas išvis atrodo, o tu susimontuot siūlai :)

Be to nežavi visokie reguliavimai varžtukais (esu matęs, kad kažką sukalioja ten po kapotu). Reik, kad pili dujas ir važiuoji, arba kitaip velniop prasidėt; ir taip bėdų gyvenime užtenka, kad dar papildomas gamintis.

patc pirma kart dejau nieko ten baisaus nera, tik poto pas meistrus nulekiau kad sureguluotu 10lt ir duju iranga turgui viska pirkau 320lt be baliono

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur tas dujas sudesi vitaroje? Ir taip i bagazine telpa tik kastuvas ir virve :lol:

 

Kuro sanaudos priklauso labai nuo to kaip vaziuoji....xbrade kilometru neprisukom nei simto, bet kuro sudeginom visa baka...beveik 1km-1l :girtas:

 

 

Sekasi mums puikiai, nors ir esam zuikiai B):P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As i savo Vitara pilu dujas ir tuo dziaugiosi. Sanaudos 15 litru simtuj, cia po miesta ne per kamscius ir vasara. Su standartiniais ratukais buvo 12 litru simtij. O kad ji man imtu 10 litru tuo niekada nebuvo, ir nelabai tikiu kad tiek valgo. Nebent vilktis 50 km/h, bet taip vazioti neuztenka kantribes :D .

Kas liecia baliona, tai ir dek vietoi kastuvo ir virves :D . O jeigu nori viska palikti bagazinei tai dek vietoi benzino bako B) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teoriskai nereikia, opraktiskai suveiks ypac jei vazineta ant duju va

Nesamones cia rasai. Jeigu variklis tvarkingas nera ko prie jo list, nebent kas 20 stuku kilu profilaktiskai sureguliot voztuvus (jeigu reguliojami), pakeist zvakutes ir pan. Ir viskas, daugiau nieko nereikia, tik paprasciausias aptarnavimas variklio ir auto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dirbu prie duju jau 13 metu ir zinau kas prie ko. Voztuvu tvarkimas aktualus tik tada kai auto prabeges ant duju neviena simta tikstanciu kilometru. O kai jis aptarnaujamas laiku tai ir galima paravazioti ta nieviena simta t.km. O jegu auto jau pavarges tai nieko stebetino kad voztuvu sutvarkimas dave efekta ir sanaudos pamazejo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.