Pereiti prie turinio

Apklausa / Ar musu akyse Saras tampa neeiliniu nazi šiknium


Rojer07

Ar musu akyse po uzvestos temos Saras tampa neeiliniu nazi šiknium?  

62 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar musu akyse po uzvestos temos Saras tampa neeiliniu nazi šiknium?

    • 2.Ne, Saras multinacionalines kompanijos duse
      28
    • 3.o kas tas Saras?
      28
    • 1.Taip, toks didelis ir piktas padaras kaip avatare kitokiu ir but negali.
      6


Rekomenduojami pranešimai

kadangi tauta išrinko tai dabar gausi vest ...............

............, - tautą į naująjį atgimimą, į sostinės atgavimą???... :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock:

 

O gal, sakau pora dienų pakvailiojom ir gal gana... - Balsuotojai... :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gal prie rimtų temų pereinam ir pasvarstom, ką glim REALIAI nuveikti, kad šis bardakas baigtūsi.... Ir čia aš ne apie nacionalizmą, o apie bendrą valdžios ir jos statytinių besaikį grobstymą, - mūsų skurdinimą, bei patyčias iš siekiančių tai nutraukti...

Spaudoj, televizijoj pilna straipsnių, reportažų: - tas ten apsivogė, tas tam "atkatalino", o rezultatų, judesių tokių baudimui - nulis... Gal pasvarstom šia kryptim, gal paieškom kelių, kaip tai išjudinti...

Męs juk ne bailiai, juk galim jiems pasipriešinti... Kažkada pasipriešinom "svierch diržava'i", tai nejaugi saujelei įžūlių vagių leisim ir toliau at mūsų sprando joti... :x :evil: 8) 8) 8)

:shock: :shock: :shock:

Va čia jau nacionalinis nepakantumas... :shock: :shock: :shock: A ne??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ir aš rimtai pradedu galvot, kad prokuratūroj ne tik v sėdi bet ir p, kaip jie gali kovot jeigu patiems reikia, o dėl pakovojimo tai daug žmonių nusivylusių, na nemato išeities iš to balagano tame tarpe ir aš, va, Šarai, papuolei į tokią padėtį, tai ir sukis vienas, papuls kitas neš kyšius arba kaip kitaip suksis, trūksta vienybės, žmonės dreba dėl savo turto, ramybės, jo didenybė baimė, "kai nieko neturi tai ir nereikia nieko", o mes tai daug ko turim...., ir oi kaip daug prarasti galim, gyvenam ir kaupiam taip kaip gyventume amžinai, lyg tas turėjimas ramybę, pilnatvę ir džiaugsmą duoda...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarai...ginkluotis galima ir transparantais...tik ar tas ka duos????Dejo valdzia anta musu skersa,i neraudonuoja.

Štai nuo tokių minčių ir prasideda kiekvieno iš mūsų dėjimas į krūmus... Neįsižeisk, Radvydai, Tu čia ne prie ko :wink: :wink: :wink: , - toks tas mūsų nacionalinis bruožas... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Panašu, kad tie karingieji lietuviai, laimėję mums laisvę nuo CCCP jau išmirė arba vergauja vakaruos, sau gerbūvį kurdami... :tongue: :tongue: :tongue:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užčiaupė postais "laisvės gynėjus"... Ar jie eis prieš savo sabutylnikus, kurių dėka jų šeimos šiltai gyvena???... Aš pats 1994-95 metais Skat'e ne vieną naktį "budėjau" t.y.: gėriau, - ir ne vienas ir ne du mano sugėrovai buvo tie vėliau iškilusieji...

Kad ir kaip anti patirjotiškai skambėtų, bet mano sutiktieji iškilusieji, vos ne prasigėrusieji...

Aišku ir tarp tos daugumos yra tikri kovotojai ir tikri patirjotai, bet dažnas iš jų: - "...tik ar tas ka duos????..."...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.