Pereiti prie turinio

patrulio blokiruote


Rekomenduojami pranešimai

jai LSD yra tai turetu tilte varliuke buti galiniam is virsaus desines puses ,ar be kaskaip ussandaryta jai isimta,bent jau gr,o del veikimo tai kogero taip ir buna

 

siūlyčiau susilaikyti nuo komentarų, jei mažai susigaudai blokiruotėse... :) LSD nereikalingos jokios varlės...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Pirminis LSD buvimo ir veikimo nustatymas. Jei ji yra ir veikia tai pakelus abu galinius ratus ir pasukus viena rata, kitas turi suktis i ta pacia puse. Jei jos nera ar ji neveikia ratai suksi i priesingas puses. Kiek ji gyva jau cia sunkiau nustatyti.

 

manau Rimai nevisai teisus ir kalbi apie ijungiama 100 proc blokiruote kuri buna gr'uose.

ir tada ratai sukasi i ta pacia puse kai difflock buna ijungtas ir i priesingai kai isjungtas

kadangi NP senukuose kaip Jonas minejo buna lsd pavarge, bet veikiantys tai ratai ir nesisuka i ta pacia puse,

juolab kad tai ir yra LSD - liquid slip diferenciale ar kaip ten, na vienu zodziu riboto veikimo difas.

tai grubiai tariant ta rata apsukt ne viena karta reiketu kad pasitrynes specialus tilte esantys tepaliukas susildytu tas ploksteles kurios issipletusios ir privercia kita rata suktis i ta pacia puse- kitaip tariant blokuoti.

Taipkad pirminis nustatymas gali buti apgaulingas.

kaip sakoma sansa dar turi turet blokiruote:)

o kartais tereikia teisinga tepala susipilt ir ziurek blokiruote atsigauna..

sekmes.

.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

nuo bazes ilgio tai nepriklauso

senuke yra LSD (gale)- blokuoja automatiskai apie 70 proc.

GR`e yra vakumine (gale) - blokuoja 100 proc. valdoma jungikliu is salono prie prikurkes "diff lock"

gal as netaisus, bet girdejau kad LSD bluokoja 30procnt.,o ne 70

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 4 savaičių...

Iškilo toks klausimas, ar įmanoma perdėti iš NP GR galinio tilto difercialą su visa vakumine blokiruote i GR priekinį tiltą, o gal vien blokiruotę galimą permest? Gal kas bandėt daryti? Šaunu būtu jei abu tiltai blokuotus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man irgi toks pat klausimas atsistojo, pas mane i priekini tiltai, taip pat kaip ir i galiny nueina is dezes- razdatkes vakumo vamzdukai, bet nezinau ar ji tenais yra ar ne, nes priekinis tiltas nesusiblokuoja, o gal tenai kokia alsuoklio slangute???

ir jeigu galit padekit, su atsakymais.. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man irgi toks pat klausimas atsistojo, pas mane i priekini tiltai, taip pat kaip ir i galiny nueina is dezes- razdatkes vakumo vamzdukai, bet nezinau ar ji tenais yra ar ne, nes priekinis tiltas nesusiblokuoja, o gal tenai kokia alsuoklio slangute???

ir jeigu galit padekit, su atsakymais.. :)

 

jei pas tave is visu agregatu vienodos slangutes iseina (kaip rasei ir is dezes ir razdatkes ir tiltu) tai greiciausiai, kad ten alsuokliai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va man irgi toks pat klausimas atsistojo, pas mane i priekini tiltai, taip pat kaip ir i galiny nueina is dezes- razdatkes vakumo vamzdukai, bet nezinau ar ji tenais yra ar ne, nes priekinis tiltas nesusiblokuoja, o gal tenai kokia alsuoklio slangute???

ir jeigu galit padekit, su atsakymais.. :)

o kodėl galvoji kad nuo dėžės ir razdatkės eina vakumo vamzdukai :rolleyes: vakumo vamzdukai turi eit nuo vakumo o ne nuo dėžės ar razdatkės

greičiausiai ten pas tave alsuokliai išvesti į viršų kad šitie agregatai neprisigertų :girtas: , o valdymui vakumu blokiruotės reikia dviejų vamzdelių on/off ir laidas kontrolinei lemputei kuri signalizuoja kad įjungta blokiruotė, juk ji ten nešokinėja kaip pakliuvo, jei laikai apkrovime deferencialą tai ji neišsijungs nors įjungta OFF, kai atlaisvini tai tik tada išoka, na savaime aišku kad tik tada ir lemputė užgęsta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.